Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
ściągałaś czasem na lekcji?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

ściągałaś kiedyś na lekcji?
tak
66%
 66%  [ 30 ]
nie
33%
 33%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
azu



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 2496

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 5:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
paula1809 napisał:
Marley napisał:
monia250101 napisał:
azu napisał:
paula1809 napisał:
azu napisał:
Chaarlie napisał:
monia250101 napisał:
Chaarlie napisał:
monia250101 napisał:
No oczywiście XD Ale na serio ludzie, większość tych pierdół nigdy nam się nie przyda ;-; Ściągi zazwyczaj mam w identyfikatorze (jednak przydatny XD), w piórniku, albo wsuwam pod kartkę z testem, a potem jakoś przemycam do kieszeni z powrotem. A i jeszcze piszę sobie na ręce (pod rękawem, albo na dłoni) oraz czasem "współpracujemy" ze sobą w ławce XD (jakby się ktoś pytał to nigdy nikt mnie nie złapał na ściąganiu).Większości uczę się na "zzz", choć rzeczywiście niektóre rzeczy trzeba wiedzieć .

w końcu po co mi skład planktonu ;-;

No właśnie ;-; Albo rozmieszczenie glonów w jeziorze (nwm czy ktoś wie o co chodzi, ale ok) ;-;

wiem co masz na myśli ;-;
niech nas tak jak w Ameryce uczą może gotować to już jest lepsze od glonów i planktonu ;-;

bo przecierz to jak rośliny się rozmnażają a grzyby żywią jest tak bardzo potrzebne prawnikowi/matemetykowi/policjantowi etc ;___________;


a wiecie, gdzie was życie poniesie? kiedyś może od tej wiedzy zależeć wszystko. - praca, dom, rodzina... nigdy nic nie wiadomo...

przecierz i tak większości zapomnimy,cała nauka w naszej szkole to metoda zzz niestety

Właśnie ;-;. A taka wiedza to powinna być jeżeli np. chcielibyśmy być jakimś przyrodnikiem czy kimś i wtedy jak już wiemy, że nim będziemy, to dopiero wtedy się tego uczyć, a nie że od razu wszystkie bzdety ;-;


Nie wszędzie jest zzz. U mnie nawet pani od matmy raz poruszyła ten temat i jeśli dowie się, że nie pamiętamy czegoś, co było wcześniej następnego dnia od razu jest kartkówka z tego.


i prawidłowo, chyba faktycznie chcą Was czegos nauczyć Wink a co do metody zzz - też ją stosuję, tylkoże w moim przypadku wygląda to tak: zakuć-zaliczyć-zapamiętać. Uwierzcie, że to zależy od waszej dobrej woli, może 100% nie zapamiętacie, ale dobrze jest coś umieć, no nie? weźmy na przykład historię - uczymy się na błędach przodków, poznajemy to, kim jesteśmy, itp... czy serio Wam się to nie przyda?

jeśli chodzi o twoje zzz to czasem też je stosuje Wink ale zalezy o co chodzi bo niiekture rzeczy pamiętam i nawet o tym nie wiem XDD
_________________
http://ultra-kolorowaa.tumblr.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chaarlie



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3889

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 6:06 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ja powiem tak:
trzeba mieć wiedzę ogólną, tak, to jest potrzebne, ale no proszę, oni przesadzają, jak ktoś będzie chciał w przyszłości być jakimś nie wiadomo kim to się może sam nauczyć składu planktonu, a 10-13 letnim dzieciom coś mi się zdaję, że się nie przyda. Zależy jakie kto ma zainteresowania, ja na przykład chcę umieć angielski, to się uczę i chodzę na zajęcia dodatkowe, bo to lubię i wiem że mi się to przyda. Moim zdaniem w szkole powinni nas uczyć bardziej rzeczy, które nam się przydadzą w przyszłości.
To tylko moje zdanie
_________________
szipujcie Jate i numasło

#Belieber
Charlie=Danielek=Bond=007=00=Juliet=<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chaarlie



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3889

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 6:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chaarlie napisał:
ja powiem tak:
trzeba mieć wiedzę ogólną, tak, to jest potrzebne, ale no proszę, oni przesadzają, jak ktoś będzie chciał w przyszłości być jakimś nie wiadomo kim to się może sam nauczyć składu planktonu, a 10-13 letnim dzieciom coś mi się zdaję, że się nie przyda. Zależy jakie kto ma zainteresowania, ja na przykład chcę umieć angielski, to się uczę i chodzę na zajęcia dodatkowe, bo to lubię i wiem że mi się to przyda. Moim zdaniem w szkole powinni nas uczyć bardziej rzeczy, które nam się przydadzą w przyszłości.
To tylko moje zdanie

aha, i nie chcę tym mówić, że należy ściągać
_________________
szipujcie Jate i numasło

#Belieber
Charlie=Danielek=Bond=007=00=Juliet=<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nati20522



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 944

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 6:32 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja czasem ściągam, najczęściej (jeśli ściągam) z karteczki, lub jeśli siedzę gdzieś z tyłu to z dziewczynami sprawdzamy w komórce w internecie xD
Nigdy nie zapomnę jak na teście z przyry o życiu w jeziorze/morzach (nie pamiętam) koleżanka się mnie pyta co jest na tym pierwszym obrazku i ja do niej "pełzak" (nwm czy ktoś wie co to, szóstoklasistki na pewno się o tym uczyłyście). No a ta kol. ze trzy razy się mnie jeszcze o to samo pyta XD A potem po lekcji oznajmia że napisała "mełza" XDD

Aha, i czy u Was też jest tak, że z przyrody i z historii panie są leniwe i nie chce im się układać testów? U nas te dwie panie biorą z internetu i praktycznie każdy sobie szuka tego testu XD
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hope.
Gość





PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 6:43 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nati20522 napisał:
Ja czasem ściągam, najczęściej (jeśli ściągam) z karteczki, lub jeśli siedzę gdzieś z tyłu to z dziewczynami sprawdzamy w komórce w internecie xD
Nigdy nie zapomnę jak na teście z przyry o życiu w jeziorze/morzach (nie pamiętam) koleżanka się mnie pyta co jest na tym pierwszym obrazku i ja do niej "pełzak" (nwm czy ktoś wie co to, szóstoklasistki na pewno się o tym uczyłyście). No a ta kol. ze trzy razy się mnie jeszcze o to samo pyta XD A potem po lekcji oznajmia że napisała "mełza" XDD

Aha, i czy u Was też jest tak, że z przyrody i z historii panie są leniwe i nie chce im się układać testów? U nas te dwie panie biorą z internetu i praktycznie każdy sobie szuka tego testu XD

Nu, u nas dokładnie.
PSZYPADEG? NIE SONDZE XDD

_________________
Powrót do góry
Puddie



Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 2140

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 9:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
To typowe Wink
_________________

Together. Ever.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
azu



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 2496

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 3:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Hope. napisał:
Nati20522 napisał:
Ja czasem ściągam, najczęściej (jeśli ściągam) z karteczki, lub jeśli siedzę gdzieś z tyłu to z dziewczynami sprawdzamy w komórce w internecie xD
Nigdy nie zapomnę jak na teście z przyry o życiu w jeziorze/morzach (nie pamiętam) koleżanka się mnie pyta co jest na tym pierwszym obrazku i ja do niej "pełzak" (nwm czy ktoś wie co to, szóstoklasistki na pewno się o tym uczyłyście). No a ta kol. ze trzy razy się mnie jeszcze o to samo pyta XD A potem po lekcji oznajmia że napisała "mełza" XDD

Aha, i czy u Was też jest tak, że z przyrody i z historii panie są leniwe i nie chce im się układać testów? U nas te dwie panie biorą z internetu i praktycznie każdy sobie szuka tego testu XD

Nu, u nas dokładnie.
PSZYPADEG? NIE SONDZE XDD

u nas tak samo XDDDDDDDDD
_________________
http://ultra-kolorowaa.tumblr.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa14



Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 327

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 7:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
Hej.

Miło mi że chcesz tu zajrzeć. Wypowiem się na temat o którym nie mam pojęcia ._.

Czytając wasze wypowiedzi zaciekawiło mnie to, że wiele z was ściąga. Macie 987654567890 sposobów na ściągi i korzystacie z nich. Otóż chcę wam rozjaśnić tą sprawę.

Ja nigdy nie ściągałam. Nigdy. I żyję. Mam najwyższą średnią w klasie. Korzystam z kompa. Mam super życie. I czy ta ściąga jest tu potrzeba? Wiele z was odpowiedziało na temat Azu. Czytając wasze wypowiedzi, czułam, że mam doczynienie z jakimiś nieukami. Jednak- o dziwo- wchodzę do tematu "Jaką masz średnią?" i widzę "ja mam 6.0 hihihihi" lub " 5.6 jestem taaaka dumna z siebie". I otóż chcę wam coś uświadomić. NIE LICZĄ SIĘ JAKIEŚ CYFERKI W DZIENNIKU LECZ TO CO UMIESZ. Te cyferki nie załatwią wam pracy w przyszłości. Te cyferki nie będą za was pracować. W prawdziwym życiu nie ma wielkiej ściągi, z której możesz korzystać. Nie jest tak łatwo moi drodzy. Wiem, że każdemu się coś w dzieciństwie zdarzy ściągnąć. I to nie raz. Ale co innego, gdy jesteśmy w klasie powyżej 4 i stajemy się coraz bardziej dojrzałymi ludźmi. Myślałam, że jesteście warci tych średni, ale okazuje się, że się pomyliłam. Przykro mi, ale ze ściągą pracy nie znajdziecie.
A najbardziej rozbawił mnie komentarz Azu. Gdy TheLPSModel (dla której należą się brawa) napisała, że nigdy nie ściągała, jej wirtualna koleżanka odpisała"kwestia przezwyczajenia". Padłam. Sorry, ale nie żyję. Wystarczy zobaczyć jakie niektórzy forumowicze robią błędy ortograficzne. Z czego to wynika? Ano ze ściągi.


Mam nadzieję, że uznacie kiedyś, że to nie dobry sposób. I mam też nadzieję, że choć 1 osoba mnie poprze Wink


POZRAWIAM.


Ja Cię popieram Wink CO MAMY W GŁOWIE, TEGO NIKT NAM NIE ZABIERZE XD
_________________
I like TM Wink
http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/Ewa14-10901.html
___________________________

_______________________
Różyczki xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neylaa



Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 555

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 4:45 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
Hej.

Miło mi że chcesz tu zajrzeć. Wypowiem się na temat o którym nie mam pojęcia ._.

Czytając wasze wypowiedzi zaciekawiło mnie to, że wiele z was ściąga. Macie 987654567890 sposobów na ściągi i korzystacie z nich. Otóż chcę wam rozjaśnić tą sprawę.

Ja nigdy nie ściągałam. Nigdy. I żyję. Mam najwyższą średnią w klasie. Korzystam z kompa. Mam super życie. I czy ta ściąga jest tu potrzeba? Wiele z was odpowiedziało na temat Azu. Czytając wasze wypowiedzi, czułam, że mam doczynienie z jakimiś nieukami. Jednak- o dziwo- wchodzę do tematu "Jaką masz średnią?" i widzę "ja mam 6.0 hihihihi" lub " 5.6 jestem taaaka dumna z siebie". I otóż chcę wam coś uświadomić. NIE LICZĄ SIĘ JAKIEŚ CYFERKI W DZIENNIKU LECZ TO CO UMIESZ. Te cyferki nie załatwią wam pracy w przyszłości. Te cyferki nie będą za was pracować. W prawdziwym życiu nie ma wielkiej ściągi, z której możesz korzystać. Nie jest tak łatwo moi drodzy. Wiem, że każdemu się coś w dzieciństwie zdarzy ściągnąć. I to nie raz. Ale co innego, gdy jesteśmy w klasie powyżej 4 i stajemy się coraz bardziej dojrzałymi ludźmi. Myślałam, że jesteście warci tych średni, ale okazuje się, że się pomyliłam. Przykro mi, ale ze ściągą pracy nie znajdziecie.
A najbardziej rozbawił mnie komentarz Azu. Gdy TheLPSModel (dla której należą się brawa) napisała, że nigdy nie ściągała, jej wirtualna koleżanka odpisała"kwestia przezwyczajenia". Padłam. Sorry, ale nie żyję. Wystarczy zobaczyć jakie niektórzy forumowicze robią błędy ortograficzne. Z czego to wynika? Ano ze ściągi.


Mam nadzieję, że uznacie kiedyś, że to nie dobry sposób. I mam też nadzieję, że choć 1 osoba mnie poprze Wink


POZRAWIAM.





POOPIERAM!!!!!!!!!!! Smile
Pomyślcie sobie: Przecież jak będziecie ściągać w podstawówce - będzie ok, w gimnazjum - ok, w liceum - ok, ale np. gdy będziecie na studiach i tam nie będziecie mogli ściągać, to co? Jak sobie poradzicie? A potem w życiu? Ktoś się spyta: ile to 15 cm x 1057 ? Albo: czy "przestrzeń" pisze się przez Ż, SZ czy może RZ ? Weźcie.... Pomyślcie trochę!
Po co wam te durne ściągi?!
Ja nie ściągam a mam średnią 5,10.
Hyyym?!
Przemyślcie to.
Pozdro

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hope.
Gość





PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 12:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Neylaa napisał:
projektantka008 napisał:
Hej.

Miło mi że chcesz tu zajrzeć. Wypowiem się na temat o którym nie mam pojęcia ._.

Czytając wasze wypowiedzi zaciekawiło mnie to, że wiele z was ściąga. Macie 987654567890 sposobów na ściągi i korzystacie z nich. Otóż chcę wam rozjaśnić tą sprawę.

Ja nigdy nie ściągałam. Nigdy. I żyję. Mam najwyższą średnią w klasie. Korzystam z kompa. Mam super życie. I czy ta ściąga jest tu potrzeba? Wiele z was odpowiedziało na temat Azu. Czytając wasze wypowiedzi, czułam, że mam doczynienie z jakimiś nieukami. Jednak- o dziwo- wchodzę do tematu "Jaką masz średnią?" i widzę "ja mam 6.0 hihihihi" lub " 5.6 jestem taaaka dumna z siebie". I otóż chcę wam coś uświadomić. NIE LICZĄ SIĘ JAKIEŚ CYFERKI W DZIENNIKU LECZ TO CO UMIESZ. Te cyferki nie załatwią wam pracy w przyszłości. Te cyferki nie będą za was pracować. W prawdziwym życiu nie ma wielkiej ściągi, z której możesz korzystać. Nie jest tak łatwo moi drodzy. Wiem, że każdemu się coś w dzieciństwie zdarzy ściągnąć. I to nie raz. Ale co innego, gdy jesteśmy w klasie powyżej 4 i stajemy się coraz bardziej dojrzałymi ludźmi. Myślałam, że jesteście warci tych średni, ale okazuje się, że się pomyliłam. Przykro mi, ale ze ściągą pracy nie znajdziecie.
A najbardziej rozbawił mnie komentarz Azu. Gdy TheLPSModel (dla której należą się brawa) napisała, że nigdy nie ściągała, jej wirtualna koleżanka odpisała"kwestia przezwyczajenia". Padłam. Sorry, ale nie żyję. Wystarczy zobaczyć jakie niektórzy forumowicze robią błędy ortograficzne. Z czego to wynika? Ano ze ściągi.


Mam nadzieję, że uznacie kiedyś, że to nie dobry sposób. I mam też nadzieję, że choć 1 osoba mnie poprze Wink


POZRAWIAM.





POOPIERAM!!!!!!!!!!! Smile
Pomyślcie sobie: Przecież jak będziecie ściągać w podstawówce - będzie ok, w gimnazjum - ok, w liceum - ok, ale np. gdy będziecie na studiach i tam nie będziecie mogli ściągać, to co? Jak sobie poradzicie? A potem w życiu? Ktoś się spyta: ile to 15 cm x 1057 ? Albo: czy "przestrzeń" pisze się przez Ż, SZ czy może RZ ? Weźcie.... Pomyślcie trochę!
Po co wam te durne ściągi?!
Ja nie ściągam a mam średnią 5,10.
Hyyym?!
Przemyślcie to.
Pozdro


To „Hyyym?!" Mnie doszczętnie rozwaliło.
Pozdro.

A po kiego grzyba ktoś ma się mnie pytać ile to 15 cm x 1057? Niech se na kalkulatorze sprawdzi. Nie będę jakąś matematyczką, więc niech mnie się nie pyta. A co do tematu-
To teraz u mnie w szkole, jakby ktoś ściągał to by odrazu było: zabranie testu, 1 do dziennika, rozmowa z rodzicami, opie*rz i.t.d.
Raz na hicie jak dziewczyna sie podpisywała PRZY PANI po czasie to ta jej zabiera kartkę i stawia 1, chociaż widziała co ona pisała.
Więc w tym semestrze ściągałam na sprawdzianie - sweter XD.

_________________
Powrót do góry
azu



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 2496

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 9:47 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Hope. napisał:
Neylaa napisał:
projektantka008 napisał:
Hej.

Miło mi że chcesz tu zajrzeć. Wypowiem się na temat o którym nie mam pojęcia ._.

Czytając wasze wypowiedzi zaciekawiło mnie to, że wiele z was ściąga. Macie 987654567890 sposobów na ściągi i korzystacie z nich. Otóż chcę wam rozjaśnić tą sprawę.

Ja nigdy nie ściągałam. Nigdy. I żyję. Mam najwyższą średnią w klasie. Korzystam z kompa. Mam super życie. I czy ta ściąga jest tu potrzeba? Wiele z was odpowiedziało na temat Azu. Czytając wasze wypowiedzi, czułam, że mam doczynienie z jakimiś nieukami. Jednak- o dziwo- wchodzę do tematu "Jaką masz średnią?" i widzę "ja mam 6.0 hihihihi" lub " 5.6 jestem taaaka dumna z siebie". I otóż chcę wam coś uświadomić. NIE LICZĄ SIĘ JAKIEŚ CYFERKI W DZIENNIKU LECZ TO CO UMIESZ. Te cyferki nie załatwią wam pracy w przyszłości. Te cyferki nie będą za was pracować. W prawdziwym życiu nie ma wielkiej ściągi, z której możesz korzystać. Nie jest tak łatwo moi drodzy. Wiem, że każdemu się coś w dzieciństwie zdarzy ściągnąć. I to nie raz. Ale co innego, gdy jesteśmy w klasie powyżej 4 i stajemy się coraz bardziej dojrzałymi ludźmi. Myślałam, że jesteście warci tych średni, ale okazuje się, że się pomyliłam. Przykro mi, ale ze ściągą pracy nie znajdziecie.
A najbardziej rozbawił mnie komentarz Azu. Gdy TheLPSModel (dla której należą się brawa) napisała, że nigdy nie ściągała, jej wirtualna koleżanka odpisała"kwestia przezwyczajenia". Padłam. Sorry, ale nie żyję. Wystarczy zobaczyć jakie niektórzy forumowicze robią błędy ortograficzne. Z czego to wynika? Ano ze ściągi.


Mam nadzieję, że uznacie kiedyś, że to nie dobry sposób. I mam też nadzieję, że choć 1 osoba mnie poprze Wink


POZRAWIAM.





POOPIERAM!!!!!!!!!!! Smile
Pomyślcie sobie: Przecież jak będziecie ściągać w podstawówce - będzie ok, w gimnazjum - ok, w liceum - ok, ale np. gdy będziecie na studiach i tam nie będziecie mogli ściągać, to co? Jak sobie poradzicie? A potem w życiu? Ktoś się spyta: ile to 15 cm x 1057 ? Albo: czy "przestrzeń" pisze się przez Ż, SZ czy może RZ ? Weźcie.... Pomyślcie trochę!
Po co wam te durne ściągi?!
Ja nie ściągam a mam średnią 5,10.
Hyyym?!
Przemyślcie to.
Pozdro


To „Hyyym?!" Mnie doszczętnie rozwaliło.
Pozdro.

A po kiego grzyba ktoś ma się mnie pytać ile to 15 cm x 1057? Niech se na kalkulatorze sprawdzi. Nie będę jakąś matematyczką, więc niech mnie się nie pyta. A co do tematu-
To teraz u mnie w szkole, jakby ktoś ściągał to by odrazu było: zabranie testu, 1 do dziennika, rozmowa z rodzicami, opie*rz i.t.d.
Raz na hicie jak dziewczyna sie podpisywała PRZY PANI po czasie to ta jej zabiera kartkę i stawia 1, chociaż widziała co ona pisała.
Więc w tym semestrze ściągałam na sprawdzianie - sweter XD.

Tiaaa przykładm 15 cm x 1057 jest bardzo trawny zwłaszcza że takie przykłady liczy się na kalkulatorze bo to są trudniejsze działania nie ekstremalnie trudne ale takie które już z czystym sumieniem można policzyć na kalkulatorze
_________________
http://ultra-kolorowaa.tumblr.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deszczowa Parasolka
Gość





PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 5:01 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Projektantka008 ma absolutną rację. Mi się kilka razy zdarzyło, ale żałuję tego i już bym tak nie postąpiła. To nie jest ani mądre, ani przydatne. Te całe ściągi to chyba jakaś dziwna moda, której ja promować nie będę. To dziwne? Może. Ale słuszne.
Raz w mojej szkole był konkurs. Wbrew swojej woli usłyszałam, jakie są na nim pytania i odpowiedzi. Gdybym powiedziała to pani, dziewczyny dostałyby pewnie jedynki. Więc, gdy dostałam kartkę, zastanowiłam się, co naprawdę umiem (bo się uczyłam!), a co wiem od dziewczyn. I napisałam tylko to, co wiedziałabym sama. Dostałam wyróżnienie, i co z tego, że to nie było 1 miejsce? Ważne, że nie ściągałam. Aha, i dostałam 6. Możecie napisać, że to jest dziwne, głupie, itp. Ale ja nie ściągam, po prostu. A średnią miałam 5,33. Da się mieć dużo wyższą, pewnie. Ale to dobra średnia dla mnie.
Co do metody zzz. Nigdy nie wiecie, co wam się kiedyś przyda. Ja np. na audycje muzyczne faktycznie kuję i zapominam, ale wiem, że to bez sensu, choć mam z nich 6. Muszę to zmienić, bo to bez sensu. Już lepiej mieć 4, ale zapamiętać coś do końca życia. Zgadzacie się ze mną?

_________________
Powrót do góry
Kotek



Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 85

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 3:20 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
Zgadzam się w pełni. Ja mam okropną matematyczkę.... Posłuchajcie:


Oki, więc jest lekcja. Trwa 45 minut (jak chyba u każdego). Przez pierwsze 15 minut wszyscy się rozpakowują piszą temat etc. Po czym matematyczka idzie to tablicy, rysuje kąt rozwarty (dałam pierwszy-lepszy przykład) i go podpisuje "kąt rozwarty". Każe nam to przepisać do zeszytu, a potem sama siada przy biurku i coś pisze (nikt nie wie co). Kiedy skończymy przepisywać, podaje strony ćwiczeń i każe robić na lekcji. Kto nie skończy- ma do domu. A ona dalej siedzi przy tym biurku. I nie chce się jej czterech liter ruszyć, żeby podejść do tablicy i wytłumaczyć. Po czym pewien ktosiek pyta "A co to jest? Wytłumaczy nam pani?". Ona odpowiada "Przecież macie w podręczniku". Nikt zadań, nie robi na lekcji, bo nie umie. A w domu nie każdy ma rodziców żeby mu coś wytłumaczyli, pomogli.... Ja akurat mam takie szczęście, ale według mnie matematyczka powinna tłumaczyć na lekcji.

Zgadzacie się?

Ja nigdy nie ściągałam, ale miałam niedawno zastępstwo z okropną polonistką (dobrze, że uczy nas inna) i ona nam nic nie tłumaczyła, kazała robić polecenia z podręcznika i przepisywać 3 strony definicji do zeszytu, a gdy ktoś czegoś nie rozumiał to mówiła, że jest w podręczniku. I słyszałam, że w USA za ściąganie trzeba było jeszcze raz zaliczać wszystkie testy z całego roku.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 8:15 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chaarlie napisał:
maja2001 napisał:
Mój patent to spódnica. Zakładają spódnice karteczki pod Rajstopy i niby cos sb poprawiasz , a nauczyciel nie ma prawa cię tam lapac

hahah xd

Dobre! Razz
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Skarley



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 253

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 6:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Raz Laughing
_________________
Im Ola <3
Skarley <3
Zapraszam na profil <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group