Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Ciemności..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ty też się boisz ciemności?
Tak samo panicznie,jak ty.
77%
 77%  [ 48 ]
Że co takiego?!Ja ie wiem,co to strach a tym bardziej ciemność!!!
22%
 22%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 62

Autor Wiadomość
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 5:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
|Zawsze myśl sobie, że w ciemności nigdy nie ma tego, co jest w świetle.
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
Gość





PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 5:06 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
[quote="Janet76"][quote="agrafka"]Oj... Przykro mi. A masz kogoś takiego w rodzinie, kto może Ci pomóc?[/quote]

Nie.Moje kuzynostwo nie jest dobre w pokonywaniu strachu .Moje wujostwo ma własne sprawy ,więc na pomoc ze strony rodziny liczyć nie mogę .Ekstra ,co ?[/quote]



Przykro mi... A dziadkowie lub znajomi?

_________________
Powrót do góry
gabuś.emuś



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 179

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 7:03 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja też tak mam,kiedy ide w nocy sie napic jedno pientro w dul to boje sie patrzec w okno bo mam wrazenie ze zaraz zobacze kogos na dachu domu ktory jest przed moim domem i inne stwory.jak np leze w luzku na boku to boje sie odwrucic bo mysle ze zaraz zobacze trupa.haha xd Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabuś.emuś



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 179

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 7:05 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ale jakos sobie z tym radze.zawsze wyobrazaj sobie cos smiesznego.albo jak widzisz jakis cien to pomysl ze to klaun.mi to pomaga:-)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martine
Gość





PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 7:56 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mam identycznie!!!
_________________
Powrót do góry
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 8:34 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
gabuś.emuś napisał:
Ale jakos sobie z tym radze.zawsze wyobrazaj sobie cos smiesznego.albo jak widzisz jakis cien to pomysl ze to klaun.mi to pomaga:-)
Chyba, że ktoś boi klaunów xDD.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 3:31 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
agrafka napisał:
Janet76 napisał:
agrafka napisał:
Oj... Przykro mi. A masz kogoś takiego w rodzinie, kto może Ci pomóc?


Nie.Moje kuzynostwo nie jest dobre w pokonywaniu strachu .Moje wujostwo ma własne sprawy ,więc na pomoc ze strony rodziny liczyć nie mogę .Ekstra ,co ?




Przykro mi... A dziadkowie lub znajomi?



Dziadkowie ?Oni prędzej spartolą sprawę,niż mi pomogą .Moi znajomi nie wezmą tego na poważnie .Owszem ,będą chcieli pomóc ,ale tylko po to ,żeby mieć się z czego pośmiać i pojarać .



Stosowałam wasze rady ,dziewczyny ,zaraz powiem ,z jakim skutkiem .

WYOBRAŻANIE SOBIE,CO JUTRO ZAPROJEKTUJĘ ALBO CO BĘDĘ ROBIĆ W SZKOLE
Szłam do kuchni po ciasteczka.Było gdzieś tak po północy,no ale nie moja wina,że lubię podjadać.xDD Stanęłam w drzwiach od kuchni i..w umyśle jakby "wyświetliło się" : "TRWA ŁADOWANIE OBRAZU,PROSZĘ CZEKAĆ...".Do głowy wpadła mi szkoła.Od razu przed oczami miałam dwie kartki papieru spięte zszywaczem.Rozumiałam tylko dwa pytania; "Data","Nazwisko".To był Koszmar z Ulicy Wiązów.No i pomyślałam sobie,co zaprojektuję jutro.Wyobraziłam sobie gotycką sukienkę.a zaraz potem,mój umysł "zmienił program" z "TOP Model" na "Top Scared".No i moja wyszukiwarka umysłowa znalazła obraz oskalpowanego gościa w samych bokserkach z...a wiecie,niektórych straszydeł to lepiej nie opisywać.
Wynik= uciekłam i walnęłam z całej siły w drzwi swojego pokoju,gdyż zapomniałam,że je zamknęłam.xDD

WYOBRAŻANIE SOBIE RZECZY STRASZNYCH JAKO ŚMIESZNE
Na początku pomyślałam sobie,że to może poskutkować.Leżałam w łóżku już gdzieś tak z dobrą godzinę.Mój budzik wybił 23;23.Nagle coś za oknem lekko uderzyło w szybę.Pomyślałam,że to tylko wiatr,bo to na pewno był tylko wiatr,ale jakaś tam część mnie mówiła "Oż kurrr,dziewczyno,uciekaj,to topielica!Zaraz zacznie się masakra piłą mechaniczną!No przecież w kawałkach do szkoły nie pójdziesz!!!".Leżałam dalej i szeptem mówiłam sobie "Leż,Scarlet,leż,spokojnie,to tylko wiatr,a nie straszydło,które zaraz tu wpadnie,poćwiartuje cię a potem licho wie,co zrobi.Nie,to nie to."-Taa ,wiem,odwagi dodaje,nie?xDD Nagle ulicą przejechało auto i po suficie w moim pokoju przeszły jasne światła.Mój umysł podrzucił mi postać,której nawet nie umiem opisać.To było..makabryczne.Po chwili powiedziałam głośno: "A teraz zmierz się z moją wyobraźnią,Bojowniku Chaosu!"(nadmiar jednej książki).Chciałam wyobrazić go sobie w najbardziej upokarzającej sytuacji,jaką jestem w sobie wyobrazić.No,niestety,mój umysł nie raczył się wysilić i koleś miał tylko opryszczkę na twarzy i wyglądał sto razy gorzej.Wkurzyłam się i wystraszyłam.Krzyknęłam: "Maść se kup na te pryszcze,ale nie ze mnie!Sama mam trądzik!".xDDDD -takie odpały mam często.Ludzie sądzą,że gadam do siebie.I nie wiem,czy mają rację.XD
Rezultat= Moja mama wpadła z hukiem i wydarła się: "Roksana,uspokój się!!!Rozumiem,że przechodzisz wiek buntowniczy,ale nie zmuszaj nas do wzywania egzorcysty!!!A jeżeli rozmawiałaś przez telefon,to konfiskuję go!"..No i pozbyłam się telefonu,przez który nie rozmawiałam.


No to te dwie rady odpadają.
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martine
Gość





PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 6:49 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Huehuehuehue, jam myślę bo historiach, jakie przeżywają moje wilki. (Wataha) a jak nie skutkuje to zapalam światło i czytam książkę, lub wchodzę na TM.
_________________
Powrót do góry
Christy113



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 382

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 7:55 pm    Temat postu: Re: Ciemności..
Odpowiedz z cytatem
Janet76 napisał:
Cześć ,dziewczyny !!!;***
Otóż mam problem ,bo panicznie boję się ciemności. Ostatnio ,gdy spały mu mnie moje przyjaciółki ,bałam się iść do kuchni po szklankę mleka ,gdyż była noc i wszędzie było ciemno .Nie chciałam zapalać światła ,bo bym jeszcze wszystkich pobudziła ,a światło z komórki nic by nie dało .Musiałam obudzić Magdę ,żeby poszła ze mną .Uff ,dobrze ,że się nie wściekła ..Ale nie tylko o to chodzi ,że przeraża mnie ciemność .Chodzi też o to ,że gdy idę np. nocą do toalety ,mam wrażenie ,że jakaś straszna istota może wyskoczyć zza moich pleców ,rzucić się na mnie i ..wiecie. Albo ,że coś czai się w ciemnościach .Często mam też wrażenie ,że gdy śpię w pokoju ,to nie jestem sama .
No i co ja mam robić ? Do tego pod koniec kwietnia jadę z rodzicami i przyjaciółmi pod namioty .Co będzie ,jak sfiksuję w nocy ?? >.< Help me ..


dołanczam się Shocked
_________________

Kocham sagę zmierzch, Tajemnice domu Anubisa, książki, zwierzęta, muzyke, modę, TOPModel...
http://stylle-alex.blogspot.com/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 1:04 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
To może być dziwne ,ale chyba sama sobie pomogłam .. o.o
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 1:53 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Janet76 napisał:
To może być dziwne ,ale chyba sama sobie pomogłam .. o.o
Jak ? xd
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 5:12 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
doggie napisał:
Janet76 napisał:
To może być dziwne ,ale chyba sama sobie pomogłam .. o.o
Jak ? xd


Raz,kiedy szłam w nocy do kuchni po szklankę mleka,udało mi się pokonać strach.Kiedy mój umysł już wyświetlił to monstrum,po prostu powiedziałam; "Nic nie możesz mi zrobić,bo to ja kontroluję sytuację."No i pomogło.Za każdym razem działa.
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WampirzycaSara



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14389

PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 5:44 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja tak samo boję się ciemności... np. Jak leżę i jak patrzę na pokój to widze tam zjawy różne i myśle że coś mnje złapie za nogę... mam piętrowe łóżko więc ciężej mi szybko pobiec i zapalić światło... czasami zasypiam z zaświeconym światłem... na mnie poskutkowały takie ,,okularki'' na oczy do spania... takie klepki z materiału xD i wymyślam sobie historie i marzę o różnych rzeczach...
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Truskawkaaa15



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7174

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 8:46 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
doggie napisał:
Ja tak miałam kiedyś po obejrzeniu horroru ( coś o lustrach "Lustra 2", czy coś takiego xd ). Bałam się spojrzeć w lustro i do wody, bo bałam się tego filmu ( w lustrze pojawiała się jakaś kobieta i wciągała do środka, woda też się liczy, bo widać swoje odbicie )...

Wiem, za stara jestem xd. Przejdzie Ci ;3.

Ja mam podobnie, od obejrzenia filmu panicznie boje sie ciemnosci, boje sie wyjsc na korytarz, a co dopiero popatrzeć sie w lustro! Zawsze, gdzie idę biorę psa Sad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lola_12



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 1395

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 1:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja się trochę boję toalety, bo kiedyś u mnie w domu był bardzo wielki i gruby pająk i moja mama go wrzuciła i spłukała w toalecie. Od tego czasu trochę się boję że ten pająk wyjdzie a ja mam arachnofobie...

Ciemności też się boję, dlatego razem ze mną w moimpokoju śpi mój brat.
_________________
Mój blog :
www.bo-my-kochamy-top-model.blogspot.com
Zapraszam ! ^


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group