Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Ciemności..
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ty też się boisz ciemności?
Tak samo panicznie,jak ty.
77%
 77%  [ 48 ]
Że co takiego?!Ja ie wiem,co to strach a tym bardziej ciemność!!!
22%
 22%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 62

Autor Wiadomość
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 1:55 pm    Temat postu: Ciemności..
Odpowiedz z cytatem
Cześć ,dziewczyny !!!;***
Otóż mam problem ,bo panicznie boję się ciemności. Ostatnio ,gdy spały mu mnie moje przyjaciółki ,bałam się iść do kuchni po szklankę mleka ,gdyż była noc i wszędzie było ciemno .Nie chciałam zapalać światła ,bo bym jeszcze wszystkich pobudziła ,a światło z komórki nic by nie dało .Musiałam obudzić Magdę ,żeby poszła ze mną .Uff ,dobrze ,że się nie wściekła ..Ale nie tylko o to chodzi ,że przeraża mnie ciemność .Chodzi też o to ,że gdy idę np. nocą do toalety ,mam wrażenie ,że jakaś straszna istota może wyskoczyć zza moich pleców ,rzucić się na mnie i ..wiecie. Albo ,że coś czai się w ciemnościach .Często mam też wrażenie ,że gdy śpię w pokoju ,to nie jestem sama .
No i co ja mam robić ? Do tego pod koniec kwietnia jadę z rodzicami i przyjaciółmi pod namioty .Co będzie ,jak sfiksuję w nocy ?? >.< Help me ..
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
Gość





PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 3:13 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Wiesz, zależy z czego to wynika. Czy pamiętasz kiedy zaczęłaś się bać?
_________________
Powrót do góry
Ala2012
Gość





PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 3:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
agrafka napisał:
Wiesz, zależy z czego to wynika. Czy pamiętasz kiedy zaczęłaś się bać?


Dołączam się do pytania Smile

_________________
Powrót do góry
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 6:19 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ala2012 napisał:
agrafka napisał:
Wiesz, zależy z czego to wynika. Czy pamiętasz kiedy zaczęłaś się bać?


Dołączam się do pytania Smile


Bać się zaczęłam gdzieś tak pod koniec wakacji w 2012 roku .Sama nie wiem ,dlaczego .Po prostu tak jakoś nagle zaczęłam bać się ciemności .Ale do tej pory jakoś udawało mi się okiełznać ten strach ,teraz nie panuję nad nim .Kiedy jestem w jakimś pokoju i nagle gaśnie światło momentalnie staję jak sparaliżowana i nasłuchuję .Potem w grę wchodzi wyobraźnia i zaczynam wrzeszczeć ..
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheJuleczkaxDD



Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 1141

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 7:57 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Janet76 napisał:
Ala2012 napisał:
agrafka napisał:
Wiesz, zależy z czego to wynika. Czy pamiętasz kiedy zaczęłaś się bać?


Dołączam się do pytania Smile


Bać się zaczęłam gdzieś tak pod koniec wakacji w 2012 roku .Sama nie wiem ,dlaczego .Po prostu tak jakoś nagle zaczęłam bać się ciemności .Ale do tej pory jakoś udawało mi się okiełznać ten strach ,teraz nie panuję nad nim .Kiedy jestem w jakimś pokoju i nagle gaśnie światło momentalnie staję jak sparaliżowana i nasłuchuję .Potem w grę wchodzi wyobraźnia i zaczynam wrzeszczeć ..

A oglądałaś jakieś horrory,lub ktoś opowiadał Ci jakieś straszne opowieści?
_________________


[img]http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/832285,Robert-Lewandowski-rzadzi-Bayern-wydal-oswiadczenie-w-sprawie-transferu[/img]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
Gość





PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 8:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
[quote="TheJuleczkaxDD"][quote="Janet76"][quote="Ala2012"][quote="agrafka"]Wiesz, zależy z czego to wynika. Czy pamiętasz kiedy zaczęłaś się bać?[/quote]

Dołączam się do pytania Smile[/quote]

Bać się zaczęłam gdzieś tak pod koniec wakacji w 2012 roku .Sama nie wiem ,dlaczego .Po prostu tak jakoś nagle zaczęłam bać się ciemności .Ale do tej pory jakoś udawało mi się okiełznać ten strach ,teraz nie panuję nad nim .Kiedy jestem w jakimś pokoju i nagle gaśnie światło momentalnie staję jak sparaliżowana i nasłuchuję .Potem w grę wchodzi wyobraźnia i zaczynam wrzeszczeć ..[/quote]
A oglądałaś jakieś horrory,lub ktoś opowiadał Ci jakieś straszne opowieści?[/quote]




Może powinnaś porozmawiać z rodzicami? Oni Ci pomogą, nie wstydź się, mi pomogli. Ale właśnie, ktoś Ci coś opowiadał, widziałaś coś?

_________________
Powrót do góry
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 3:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja tak miałam kiedyś po obejrzeniu horroru ( coś o lustrach "Lustra 2", czy coś takiego xd ). Bałam się spojrzeć w lustro i do wody, bo bałam się tego filmu ( w lustrze pojawiała się jakaś kobieta i wciągała do środka, woda też się liczy, bo widać swoje odbicie )...

Wiem, za stara jestem xd. Przejdzie Ci ;3.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atnasia



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1146

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 5:26 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
doggie napisał:
Ja tak miałam kiedyś po obejrzeniu horroru ( coś o lustrach "Lustra 2", czy coś takiego xd ). Bałam się spojrzeć w lustro i do wody, bo bałam się tego filmu ( w lustrze pojawiała się jakaś kobieta i wciągała do środka, woda też się liczy, bo widać swoje odbicie )...

Wiem, za stara jestem xd. Przejdzie Ci ;3.

Oglądałam to xd Jest b.fajne..
_________________
http://martyna-k.blogspot.com/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 5:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
atnasia napisał:
doggie napisał:
Ja tak miałam kiedyś po obejrzeniu horroru ( coś o lustrach "Lustra 2", czy coś takiego xd ). Bałam się spojrzeć w lustro i do wody, bo bałam się tego filmu ( w lustrze pojawiała się jakaś kobieta i wciągała do środka, woda też się liczy, bo widać swoje odbicie )...

Wiem, za stara jestem xd. Przejdzie Ci ;3.

Oglądałam to xd Jest b.fajne..
Też Mi się podobało, teraz mi przeszło i oglądałam już dwa razy ;3.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 6:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Rzecz w tym ,że nie boję się tego ,co zobaczę np. w horrorach ,bo to wcale mnie nie przeraża ,tylko boję się tego ,co mogę sobie wyobrazić .Opowieści o duchach i innych zmorach ??Tak ,nasłuchałam się dużo .I zawsze kończy się tak ,że około 2 coś tam się budzę .Mam wyobrażenia silne na tyle ,aby móc się ich bać i uwierzyć ,że są realne .Tak samo mam ,gdy coś przeczytam ,np. jakiś artykuł o satanistach .Zawsze mam w głowie obraz sinego nastolatka w stanie kompletnego rozkładu ..To jest ..straszne .A gdy światła gasną ,zaczynam wierzyć ,że to ,co wyobraziłam sobie kiedyś ,teraz przejdzie do realnego świata .I tu jest pies pogrzebany .
Moi rodzice nie chcą mi uwierzyć .Nie chcą wierzyć .Sądzą ,że to jakiś głupi żart i że nie dadzą się nabrać .No i gdzie tu zrozumienie ..??
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
Gość





PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 6:28 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ale w czym nie chcą Ci uwierzyć? Że się boisz?
_________________
Powrót do góry
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 6:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
agrafka napisał:
Ale w czym nie chcą Ci uwierzyć? Że się boisz?


Tak .Oto,jak zareagowali moi rodzice ;
Ja; Mamo ,tato ..Panicznie boję się ciemności .
Tata: Sylwia ,ty to słyszałaś ?
Mama: Słyszałam ..I wiesz ,co jest tego przyczyną ??A to ,że Roksana ogląda te horrory z tobą !!!
Ja: Tak ,tak ,tak ,najlepiej zwalić wszystko na tatę .Wy tutaj się kłócicie o głupie filmy z idiotami w roli głównej ,kiedy ja BOJĘ SIĘ CIEMNOŚCI !!!!!Zachowajcie się jak dorośli ludzie i pomóżcie mi do cholery !!!
Mama zaczęła klaskać: Brawo !!Zdolności aktorskie ,to ty masz .Wybacz ,Ro ,ale Ci nie uwierzę .Łapiesz szczury ,pająki ,flirtujesz i boisz się ciemności ?
Ja: Ale z flirtem to nie to samo ..Tam wyeksponujesz dekolt i ..Nie zmieniaj tematu !!A szczury i pająki nie są wcale straszne .Okay ,okay ,zrozumiałam .Na twoją pomoc nie mogę liczyć .A więc ..Tato ??
Tata: No najlepiej to iść z tym wszystkim do ojca ..Pomógłbym Ci ,ale nie wiem ,jak .Przestań czytać te rzeczy ,które czytasz i ogranicz czas spędzany z Dominikiem .
Ja: A co ma Dominik wspólnego z moim strachem ??
Tata: A to ,że na jego widok umarli wychodzą z grobów ..Zawsze mnie to chłopaczysko przerażało ..Jakiś taki straszny jest ..Te czarne loki i ta blada skóra ..Jakby nigdy słońca nie widział i wychowywał się w podziemiach.

Rezultat? Rodzice mnie wyśmiali i obrazili mojego kolegę .A więc ,na pomoc rodziców liczyć nie mogę .
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
Gość





PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 6:45 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Oj... Przykro mi. A masz kogoś takiego w rodzinie, kto może Ci pomóc?
_________________
Powrót do góry
Janet76



Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 651

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 7:30 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
agrafka napisał:
Oj... Przykro mi. A masz kogoś takiego w rodzinie, kto może Ci pomóc?


Nie.Moje kuzynostwo nie jest dobre w pokonywaniu strachu .Moje wujostwo ma własne sprawy ,więc na pomoc ze strony rodziny liczyć nie mogę .Ekstra ,co ?
_________________
"I believe, that we all fall down, sometimes.
Can’t you see, that we all fall down, sometimes."

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheJuleczkaxDD



Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 1141

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 4:48 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
mam radę,gdy zaczynasz o tym myśleć/wyobrażać sobie to pomyśl np.o tym co jutro zaprojektujesz czy co będziesz robić w szkole.Mi to pomaga Wink
_________________


[img]http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/832285,Robert-Lewandowski-rzadzi-Bayern-wydal-oswiadczenie-w-sprawie-transferu[/img]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group