Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Czy według Was ten gościu jest brzydki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

?
Nie
35%
 35%  [ 19 ]
Tak
64%
 64%  [ 35 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 1:57 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
WampirzycaSara napisał:
Marley napisał:
Tak apropos Justina, ja wczoraj przeglądałam mój stary kalendarz z simsami. Zauważyłam "kogoś" (był to Justin :pp jak się później okazało) i się zastanawiałam, czy to jest kobieta czy mężczyzna...

Nonic nje fiadomo ;_; a mosze dżastineg jezd kobjetom? D: i co na to jego fanki które w tym momencie były by lesbami ;_;


A moja mama co uczy drugą klasę rozmawiała z dziećmi o homoseksualizmie ;-; Pobijesz? ;-;
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk*
Gość





PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 2:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Marley napisał:
WampirzycaSara napisał:
Marley napisał:
Tak apropos Justina, ja wczoraj przeglądałam mój stary kalendarz z simsami. Zauważyłam "kogoś" (był to Justin :pp jak się później okazało) i się zastanawiałam, czy to jest kobieta czy mężczyzna...

Nonic nje fiadomo ;_; a mosze dżastineg jezd kobjetom? D: i co na to jego fanki które w tym momencie były by lesbami ;_;


A moja mama co uczy drugą klasę rozmawiała z dziećmi o homoseksualizmie ;-; Pobijesz? ;-;
Twoja mama ich toleruje? c: Zazdroszczę im. Widziałam jakiś filmik gdzie dzieci się wypowiadały po zobaczeniu oświadczyn homosiów c:
_________________
Powrót do góry
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 2:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
*dżejk* napisał:
Marley napisał:
WampirzycaSara napisał:
Marley napisał:
Tak apropos Justina, ja wczoraj przeglądałam mój stary kalendarz z simsami. Zauważyłam "kogoś" (był to Justin :pp jak się później okazało) i się zastanawiałam, czy to jest kobieta czy mężczyzna...

Nonic nje fiadomo ;_; a mosze dżastineg jezd kobjetom? D: i co na to jego fanki które w tym momencie były by lesbami ;_;


A moja mama co uczy drugą klasę rozmawiała z dziećmi o homoseksualizmie ;-; Pobijesz? ;-;
Twoja mama ich toleruje? c: Zazdroszczę im. Widziałam jakiś filmik gdzie dzieci się wypowiadały po zobaczeniu oświadczyn homosiów c:


Moją mamę to wkur... wkurza ;-; Wyzywali się od gejów, bo moja mama kazała im się złapać za ręce i chodzić w parach. Musiała coś przecież powiedzieć na ten temat, nie mogła tego ignorować xd
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
truskawka



Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 301

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 2:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dżejk napisał:
truskawka napisał:
WampirzycaSara napisał:
ladyPauline napisał:
dżejk. napisał:
WampirzycaSara napisał:
ladyPauline napisał:
Ma nietypową twarz, bardzo długą ale ładny jest. Nie tag segzi jag tre oczywiście xd Rozumiem że komuś może się nie podobać, ale nie rozumiem czemu niektóre osoby go zhejtowały. Zrobił wam coś biedne dzieci? ;_: Ojej.

No właśnie ;_; biedne dzieci paczą tylko na wygląd a nie na charakter. Zresztą jag mogą go oceniać jag go nie znajom ?!?! D:
HJEHJE ALE NAJLEPSZY I TAG JEST BIBERG KTÓRY PLUJE NA FANKI PICIPICIPICI JAKI KOCHANY DŻASTINEG INNI SO BLLLEEE I FUJJ BO MEJKAP I RURKI MAJO ;_;

Bo pienkni to som tylko celebryci i popówy a tak to wszyscy be, i w ogóle bo to sataniści albo geje. A dobre stare zespoły to zgrzybiałe dziady.

FUAŚNIE ;-; NJE OBRAŻAM 1D TYLKO POJE*ANE FANKI ;_; JA NJE JESTEM PSYCHO JAG NJEKTÓRE ;_; PEFNJE WJENKSZOŚĆ TEGO FORUM NIE WIE KTO TO GUNS'N'ROSES ALBO NIRVANA ;_;
Łączmy się w rzałobie,_,
TO JA TU TROCHĘ POSZPANUJE BO MAM PŁYTĘ NIRVANY ORGINALNO NIE KOPIOWANO #SŁEG #SŁEG #SŁEG ;_;
ja mam 2 orginalne NIRVANY pozatym mój brat nałogowo kupuje fajne płyty więc se porzyczam;) przeszpaniłam cie!!!!
_________________
Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je gdzieś.
SEE U IN HALL
#DŻEJKONATOR

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk*
Gość





PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 2:31 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Marley napisał:
*dżejk* napisał:
Marley napisał:
WampirzycaSara napisał:
Marley napisał:
Tak apropos Justina, ja wczoraj przeglądałam mój stary kalendarz z simsami. Zauważyłam "kogoś" (był to Justin :pp jak się później okazało) i się zastanawiałam, czy to jest kobieta czy mężczyzna...

Nonic nje fiadomo ;_; a mosze dżastineg jezd kobjetom? D: i co na to jego fanki które w tym momencie były by lesbami ;_;


A moja mama co uczy drugą klasę rozmawiała z dziećmi o homoseksualizmie ;-; Pobijesz? ;-;
Twoja mama ich toleruje? c: Zazdroszczę im. Widziałam jakiś filmik gdzie dzieci się wypowiadały po zobaczeniu oświadczyn homosiów c:


Moją mamę to wkur... wkurza ;-; Wyzywali się od gejów, bo moja mama kazała im się złapać za ręce i chodzić w parach. Musiała coś przecież powiedzieć na ten temat, nie mogła tego ignorować xd
Więc nie tylko ja żyję w środowisku homofobów XD

Truskaf, nie przeszpaniaj dżejka bo dżejk się pogniewa ;-;

_________________
Powrót do góry
truskawka



Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 301

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 4:59 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
przeszpaniłam cie wiedzac ze i tak mnie przeszpanisz Laughing
_________________
Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je gdzieś.
SEE U IN HALL
#DŻEJKONATOR

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk*
Gość





PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 5:05 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
truskawka napisał:
przeszpaniłam cie wiedzac ze i tak mnie przeszpanisz Laughing
A JA MAM BLUZKĘ Z METALLICI I EJSIDISI JESTEM TRÓ FANEDŻGA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
Powrót do góry
truskawka



Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 301

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 7:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
*dżejk* napisał:
truskawka napisał:
przeszpaniłam cie wiedzac ze i tak mnie przeszpanisz Laughing
A JA MAM BLUZKĘ Z METALLICI I EJSIDISI JESTEM TRÓ FANEDŻGA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bende płakać Crying or Very sad
_________________
Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je gdzieś.
SEE U IN HALL
#DŻEJKONATOR

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaLuiza



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 1:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jest ochydny a nie okropny i brzydal z nigo i gnoj i gupi lol
_________________
HELLO zaprasza wszystkich do mojeg profilo i na youtube lovespaniel lps jak mam na imie nie powiem a i mam 9 lat .WEJDŻ NA WWW.PAJACYK.PL .i pomóż dziecią wystarczy 1 kliknięcie a ratujesz dziecko Smile zapraszam serdecznie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk
Gość





PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 2:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
AnnaLuiza napisał:
Jest ochydny a nie okropny i brzydal z nigo i gnoj i gupi lol
O K*RWA UMARŁAM JAKI POJAZD XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mamusia wie co tu piszesz?

_________________
Powrót do góry
AnnaLuiza



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 9:48 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________
HELLO zaprasza wszystkich do mojeg profilo i na youtube lovespaniel lps jak mam na imie nie powiem a i mam 9 lat .WEJDŻ NA WWW.PAJACYK.PL .i pomóż dziecią wystarczy 1 kliknięcie a ratujesz dziecko Smile zapraszam serdecznie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk
Gość





PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 10:27 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
AnnaLuiza napisał:
Evil or Very Mad Twisted Evil
GROZISZ MI? ;/////
_________________
Powrót do góry
OliśFATM37



Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 94

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 11:29 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Tzn tak... Ja zawsze powtarzam, że to kwestia gustu. Mnie nie ujął swoim urokiem, może faktycznie bez makijażu bardziej by mi się spodobał Wink Ale doskonale Was rozumiem, bo ja też mam swoje ideały i moi znajomi nie potrafią zrozumieć mojej miłości do nich, ale też mają makijaż :3 I dla mnie to oni są najcudowniejsi, ale każdy ma inny gust Wink Chociaż to nie znaczy, że od razu ktoś nie znając Waszego idola od razu bezpodstawnie go obraża, no to już jest żałosne i idiotyczne... Dla mnie to taki Bieber czy typki z 1D to ani trochę nie są ładni, takie, za przeproszeniem pedałki i to nie tylko wygląd na to wskazuje...
Np. to sa moje ideały i nic tego nie zmieni <3



_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*dżejk
Gość





PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 2:34 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
OliśFATM37 napisał:
Tzn tak... Ja zawsze powtarzam, że to kwestia gustu. Mnie nie ujął swoim urokiem, może faktycznie bez makijażu bardziej by mi się spodobał Wink Ale doskonale Was rozumiem, bo ja też mam swoje ideały i moi znajomi nie potrafią zrozumieć mojej miłości do nich, ale też mają makijaż :3 I dla mnie to oni są najcudowniejsi, ale każdy ma inny gust Wink Chociaż to nie znaczy, że od razu ktoś nie znając Waszego idola od razu bezpodstawnie go obraża, no to już jest żałosne i idiotyczne... Dla mnie to taki Bieber czy typki z 1D to ani trochę nie są ładni, takie, za przeproszeniem pedałki i to nie tylko wygląd na to wskazuje...
Np. to sa moje ideały i nic tego nie zmieni <3


Pedałki bo co?
Bo noszą rurki? Bo o siebie dbają? Bo mają grzywki? Bo lubią w dupę? ;wwwwww;

_________________
Powrót do góry
OliśFATM37



Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 94

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 8:47 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
*dżejk napisał:
OliśFATM37 napisał:
Tzn tak... Ja zawsze powtarzam, że to kwestia gustu. Mnie nie ujął swoim urokiem, może faktycznie bez makijażu bardziej by mi się spodobał Wink Ale doskonale Was rozumiem, bo ja też mam swoje ideały i moi znajomi nie potrafią zrozumieć mojej miłości do nich, ale też mają makijaż :3 I dla mnie to oni są najcudowniejsi, ale każdy ma inny gust Wink Chociaż to nie znaczy, że od razu ktoś nie znając Waszego idola od razu bezpodstawnie go obraża, no to już jest żałosne i idiotyczne... Dla mnie to taki Bieber czy typki z 1D to ani trochę nie są ładni, takie, za przeproszeniem pedałki i to nie tylko wygląd na to wskazuje...
Np. to sa moje ideały i nic tego nie zmieni <3


Pedałki bo co?
Bo noszą rurki? Bo o siebie dbają? Bo mają grzywki? Bo lubią w dupę? ;wwwwww;


Można o siebie dbać i wyglądać jak mężczyzna, a nie jak... Tzn niech się ubierają jak chcą, robią fryzury takie jakie chcą i wgl niech robią co chcą, to nie moja sprawa, ale do przesady. Mi po prostu się nie podoba takie coś i wyrażam tylko swoje zdanie...
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group