Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Gdzie kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Gdzie kupiłaś?
Na Allegro.
0%
 0%  [ 0 ]
Na OLX.
0%
 0%  [ 0 ]
Gdzie indziej (NapiszÄ™)
75%
 75%  [ 3 ]
Wzięłam ze schroniska:)
25%
 25%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
ArtistAS



Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 798

PostWysÅ‚any: Sob Maj 09, 2015 10:08 am    Temat postu: Gdzie kupić?
Odpowiedz z cytatem
Hej, po wakacjach będę kupowała psa rasy Shih Tzu.
Zwracam się szczególnie do właścicieli psów.
Gdzie kupić psa? (Chodzi mi o sklep internetowy).

Z góry dzięki za pomoc Very Happy
_________________

Moderator Poznajmy siÄ™ I TOP Wyzwania <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysÅ‚any: Sob Maj 09, 2015 10:51 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
pies to nie jest pieprzona zabawka którą możesz sobie kupić przez internet, wyobrażasz sobie że kurier przyniesie ci go zapakowanego do pudełka pod drzwi XD? jeśli chcesz rasowego (z papierkiem zwanym metryką i rodowodem jeśli jest ci do czegoś potrzebny i chce ci się po niego jechać do ZKWP [związek kynologiczny, założę się, że nawet nie wiesz co to jest] (w co wątpię jeśli nie chce ci się nawet pojechać do hodowli po samego psa)) to musisz go wziąć z hodowli zatwierdzonej przez związek kynologiczny, a nie z jakiejś tablicy.pl, gdzie sprzedadzą ci mieszańca za stówę, dziecino. musisz poszukać hodowli w twojej okolicy, ja kojarzę tylko jedną z dąbrowy górniczej: http://www.fu-lin.republika.pl wydaje się całkiem okej. powinnaś być przygotowana że za rasowego psa zapłacisz co najmniej osiem stów (ja za mojego labradora dałem 900 a to i tak minimum, w cenach shih tzu się nie orientuję, więc musisz trochę poczytać).

jak chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz na pv, bo siedzę w temacie dość długo więc mogę pomóc :l
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ArtistAS



Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 798

PostWysÅ‚any: Sob Maj 09, 2015 10:57 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
xxx napisał:
pies to nie jest pieprzona zabawka którą możesz sobie kupić przez internet, wyobrażasz sobie że kurier przyniesie ci go zapakowanego do pudełka pod drzwi XD? jeśli chcesz rasowego (z papierkiem zwanym metryką i rodowodem jeśli jest ci do czegoś potrzebny i chce ci się po niego jechać do ZKWP [związek kynologiczny, założę się, że nawet nie wiesz co to jest] (w co wątpię jeśli nie chce ci się nawet pojechać do hodowli po samego psa)) to musisz go wziąć z hodowli zatwierdzonej przez związek kynologiczny, a nie z jakiejś tablicy.pl, gdzie sprzedadzą ci mieszańca za stówę, dziecino. musisz poszukać hodowli w twojej okolicy, ja kojarzę tylko jedną z dąbrowy górniczej: http://www.fu-lin.republika.pl wydaje się całkiem okej. powinnaś być przygotowana że za rasowego psa zapłacisz co najmniej osiem stów (ja za mojego labradora dałem 900 a to i tak minimum, w cenach shih tzu się nie orientuję, więc musisz trochę poczytać).

jak chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz na pv, bo siedzę w temacie dość długo więc mogę pomóc :l


Wiem, wiem.
Chodzi mi że na Olx jest pełno ofert (Przecież nie chodzi mi o odebranie paczki XD)

Temu można wierzyć? :

Rasa:
Shih Tzu
Nazwa hodowli:
LITTLE DOG
Nazwa stowarzyszenia (zwiÄ…zku):
SWKIPR


Bo w każdej ofercie coś takiego jest...
_________________

Moderator Poznajmy siÄ™ I TOP Wyzwania <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysÅ‚any: Nie Maj 10, 2015 5:51 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ArtistAS napisał:
xxx napisał:
pies to nie jest pieprzona zabawka którą możesz sobie kupić przez internet, wyobrażasz sobie że kurier przyniesie ci go zapakowanego do pudełka pod drzwi XD? jeśli chcesz rasowego (z papierkiem zwanym metryką i rodowodem jeśli jest ci do czegoś potrzebny i chce ci się po niego jechać do ZKWP [związek kynologiczny, założę się, że nawet nie wiesz co to jest] (w co wątpię jeśli nie chce ci się nawet pojechać do hodowli po samego psa)) to musisz go wziąć z hodowli zatwierdzonej przez związek kynologiczny, a nie z jakiejś tablicy.pl, gdzie sprzedadzą ci mieszańca za stówę, dziecino. musisz poszukać hodowli w twojej okolicy, ja kojarzę tylko jedną z dąbrowy górniczej: http://www.fu-lin.republika.pl wydaje się całkiem okej. powinnaś być przygotowana że za rasowego psa zapłacisz co najmniej osiem stów (ja za mojego labradora dałem 900 a to i tak minimum, w cenach shih tzu się nie orientuję, więc musisz trochę poczytać).

jak chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz na pv, bo siedzę w temacie dość długo więc mogę pomóc :l


Wiem, wiem.
Chodzi mi że na Olx jest pełno ofert (Przecież nie chodzi mi o odebranie paczki XD)

Temu można wierzyć? :

Rasa:
Shih Tzu
Nazwa hodowli:
LITTLE DOG
Nazwa stowarzyszenia (zwiÄ…zku):
SWKIPR


Bo w każdej ofercie coś takiego jest...

sprawdź czy jest podana strona hodowli
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oliwka27



Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 45

PostWysÅ‚any: Sob Lip 18, 2015 7:51 pm    Temat postu: Hej
Odpowiedz z cytatem
Ja np mam dwa koty które kocham
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Best Friends Forever
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Sie 28, 2015 10:18 am    Temat postu: Re: Hej
Odpowiedz z cytatem
Oliwka27 napisał:
Ja np mam dwa koty które kocham

to jest temat o PSACH.

_________________
Powrót do góry
TaFajna^^



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 153

PostWysÅ‚any: Wto Lis 17, 2015 7:04 pm    Temat postu: Re: Hej
Odpowiedz z cytatem
Oliwka27 napisał:
Ja np mam dwa koty które kocham


Fajnie że ochasz swoje koty. Serio.

Ja szukałam ogłoszeń o hodowlach na gratce, allegro, olx itd.
Znalalam bardzo fajną hodowlę i mam z niej maltańczyka. Niestety psiaki z hodowli są dość drogie. Maltańczyk 2000. Myslę, że jak kiedyś będę chciała psa, to wezmę ze schroniska

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group