Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Historia Zwierzakowa;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

mieliście wiecej zwierząd?
tak! oczywiście!!!!
57%
 57%  [ 4 ]
nie
42%
 42%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
klaudia2003



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1926

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 10:37 am    Temat postu: Historia Zwierzakowa;)
Odpowiedz z cytatem
to jest moja historia zwierakowa:
najpierw miałam rybe, potem miałąm jeszcze 2 małe rybki, ale ta pierwsza ryba je zjadła, potem ona zdechła, i miałam nową rybkę o imieniu Dżemik.
Następnie gdy się przeprowadzaliśmy miałam 2 kaczki ( Laughing ), po miesiącu odleciały, i potem, gdy mama mnie odbierała z przedszkola, to powiedziała że ma dla mnie i dla Julki niespodziankę. To był Pies!!!! nazywał sie Tina, to byłą suka. Niestety po miesiącu uciekła... ale trafiła podobno do schroniska i tata ją wzią!!! potem od sąsiadki dostałam szczeniaka i nazwałąm go Mini. niestety wpdał pod samochód Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , a potem przybłąkał sie do nas szczk i nazwałam go znowu mini razem z Tinką sie bawiła. niestety uciekła gdy byał otwarta brama

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ale potem Tina urodziął 2 szczeniaki. Suczke nazwałam-Koko, a psa- Maksio;) Maksia oddaliśmy bo bybyło za dużó zwierząt. gdy byliśmy na wakacjach, to Koko któś ukradł... zostałą mi Tina. Na imieniny dostałam Chomiczka Juzię. Jednak MOJA siostra uznałą że lepiej jej będzie na wolności Mad
znaleźliśmy potem małego biednego kotak. po burzy i deszczu. niestety przeżył tylko 3 dni... Crying or Very sad
potem, dla towarzystwa dla Tinki kupiliśm małego sznaucerka- Rubi ( to suczka lae wszyscy mówią na nią w rodzaju męskim). Gdy byliśmy coś tam kupować, to dostaliśmy w prezencie małego kotka;) ( Rubi i Lady-kotka, to zwierzęta które ciągle mam)Smile niestety w burzę, Tina się przestraszyłą i ucierkła. może kiedyś jeszcze ja zobacze, ale wątpię...
mieliście wiecej zwierząd?
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCajsFELPsCR8L0lIE_sbxWA LPS Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CherryOnCake
Gość





PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 10:42 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nie, ja nie miałam nigdy zwierząt, ale moja mama jak była mała miała rybki. Niestety raz postawiła akwarium w kuchni, zaczęła coś gotować na kuchence i ...Rybki się usmażyły...Sad Na serio!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
klaudia2003



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1926

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 12:13 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
CherryOnCake napisał:
Nie, ja nie miałam nigdy zwierząt, ale moja mama jak była mała miała rybki. Niestety raz postawiła akwarium w kuchni, zaczęła coś gotować na kuchence i ...Rybki się usmażyły...Sad Na serio!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


USMARZYŁY! Shocked
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCajsFELPsCR8L0lIE_sbxWA LPS Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CherryOnCake
Gość





PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 3:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Usmarzyły...
_________________
Powrót do góry
kotpiesmoda



Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 576

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:59 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ja miaŁam psa,ale uciekł jeszczewczesniej miałam kota o imieniu majka który jeszcze żyje urodził 2 koty mini i miki:)Dostałam psa i on lubi te koty oprucz majki i pola wkoncu urodziła lune następnego psa i tak zostało,a teraz pragne mieć szylszyle Rolling Eyes
_________________
LOVE,LOVE,LOVE!!!WYCINIOWANIE SIE NIELICZY TYLKO PROJEKT!!!Linak do PORTFOLIO- http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/kotpiesmoda-7961.html

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasssa



Dołączył: 24 Gru 2012
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 6:46 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ja nie miałam takiej histori haha <3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alka0802



Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 2345

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 3:10 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jak moja mama była mała miała psa. I na ulicy było włamanie do czyjegoś domu ( nie mojej mamy ) . I wszystkie psy na osiedlu otruli Crying or Very sad . Jak bym ich dorwała to bym im łby oderwała Evil or Very Mad
_________________


http://wkrainiepelnejksiazek.blogspot.com/ <- zapraszam książkocholików Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemniczaaa



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 184

PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 8:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mój pająk pod łóżkiem nic nie je i żyje. To coś !
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group