Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Koleżanka, czy zdrada koleżanki?...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Co mam zrobić?
Unikać jej?
45%
 45%  [ 5 ]
Wyzywać ją?
18%
 18%  [ 2 ]
Odsunąć się od niej?
0%
 0%  [ 0 ]
Zerwać wszelkie kontakty?
18%
 18%  [ 2 ]
Nie odzywać się do niej?
18%
 18%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
Joasia_17



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 88

PostWysÅ‚any: Wto Maj 20, 2014 9:20 am    Temat postu: Koleżanka, czy zdrada koleżanki?...
Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Mam problem, w pierwszej grupie, w przedszkolu miałam koleżankę bawiłyśmy się razem do 4 grupy przedszkola ale... w zerówce zaczął się koszmar, ona za swoją np mnie wyzywały i obrażały mnie. Teraz jest to samo, jeśli możecie pomóżcie mi...
Mam 9 lat,prawie 10, chodzÄ™ do 3 klasy.
_________________
Młodość to piękna rzecz.
Nie dla tego, że pozwala robić głupstwa, lecz dla tego, że daje czas, by je naprawić.
jaiinnepasjeMJM.blogspot.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paula1809



Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 2385

PostWysÅ‚any: Wto Maj 20, 2014 2:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
wiesz co, może to nie była prawdziwa przyjaźń? ona zachowuje się nie fair wobec Ciebie. na początku z nią porozmawiaj na osobności, spróbuj jej delikatnie wytłumaczyć, że jest Ci przykro. Jeśli to nie pomoże, to może poszukaj sobie innej koleżanki? jakbyś chciała pogadać, pisz na PW (prywatna wiadomosć) Smile
_________________

Oh c'mon! It's Summer, NOW!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diana.
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Maj 20, 2014 3:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Daj sobie z nią spokój i znajdź inną przyjaciółkę.
Te przyjaźnie z 1-3 są przeważnie nietrwałe i zawsze doprowadzają do kłótni..

_________________
Powrót do góry
Joasia_17



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 88

PostWysÅ‚any: Wto Maj 20, 2014 6:00 pm    Temat postu: CoÅ›
Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, wiecie co? Ja przypadkowo wstawiłam ,, Wyzywać ją" to nie był dobry pomysł.
Ta 1 najlepsza, to prawdziwa przyjaźń. I niestety nie będę wyzywać.
1 kom jest najlepszy!
_________________
Młodość to piękna rzecz.
Nie dla tego, że pozwala robić głupstwa, lecz dla tego, że daje czas, by je naprawić.
jaiinnepasjeMJM.blogspot.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neylaa



Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 555

PostWysÅ‚any: Sob Wrz 06, 2014 11:53 am    Temat postu: Re: Koleżanka, czy zdrada koleżanki?...
Odpowiedz z cytatem
Joasia_17 napisał:
Witajcie! Mam problem, w pierwszej grupie, w przedszkolu miałam koleżankę bawiłyśmy się razem do 4 grupy przedszkola ale... w zerówce zaczął się koszmar, ona za swoją np mnie wyzywały i obrażały mnie. Teraz jest to samo, jeśli możecie pomóżcie mi...
Mam 9 lat,prawie 10, chodzÄ™ do 3 klasy.



Mam to samo Crying or Very sad
Może ta jej np nagadała jej coś o tobie i teraz jej odbija i jest na ciebie zła, dlatego to robi??
Nie wiem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLPSmodel



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 7409

PostWysÅ‚any: Sob Wrz 06, 2014 6:24 pm    Temat postu: Re: Koleżanka, czy zdrada koleżanki?...
Odpowiedz z cytatem
Neylaa napisał:
Joasia_17 napisał:
Witajcie! Mam problem, w pierwszej grupie, w przedszkolu miałam koleżankę bawiłyśmy się razem do 4 grupy przedszkola ale... w zerówce zaczął się koszmar, ona za swoją np mnie wyzywały i obrażały mnie. Teraz jest to samo, jeśli możecie pomóżcie mi...
Mam 9 lat,prawie 10, chodzÄ™ do 3 klasy.




Może ta jej np nagadała jej coś o tobie i teraz jej odbija i jest na ciebie zła, dlatego to robi??
Nie wiem.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jake.



Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 1987

PostWysÅ‚any: Sob Wrz 06, 2014 8:11 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dogadać się, jeśli się nie uda to unikać. chyba nie jest jedyną osobą w twojej szkole, nie, znajdź sobie inną.
zdradzić to można dziewczynę/chłopaka, nie można nikomu zabronić mieć kilka koleżanek.
_________________
sometimes, the moon looks brighter than the sun.


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zosik_1i2



Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 6936

PostWysÅ‚any: Sob Wrz 06, 2014 9:05 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Powiedz jej np. "Siorbaj kisiel malamuta, co???". Tzn po polsku 'Odwal/Odczep się' ;333 I po prostu staraj się nie zwracać na nią uwagi ;333 Znudzi jej się ;333
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiciakocia225
Gość





PostWysÅ‚any: Czw Wrz 11, 2014 12:33 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
radzę ci żebyś znalazła sobie inną koleżankę (która może kiedyś kwalifikuje na przyjaciółkę?? Wink ) a potem porozmawiaj z nią i powiedz że jest ci przykro i może mieć inną koleżankę ale niech zachowuje się jak należy w stosunku do innych dziewczyn. jeśli to nie pomoże to jej unikaj. co cię obchodzi co myśli sobie ona i jej koleżanka?? mogą sobie myśleć co chcą ale najważniejsze jest to co ty o sobie myślisz. Wink Smile
_________________
Powrót do góry
alex1108
Gość





PostWysÅ‚any: Czw Lis 19, 2015 3:06 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
To ciężki przypadek. Taka osoba to po prostu smród.
_________________
Powrót do góry
Jeansowa
Gość





PostWysÅ‚any: Czw Lis 19, 2015 4:38 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nie martw się. Ta osoba nie zasługuje na Twoją przyjaźń. Myślę, że najlepsze, co możesz zrobić, to zerwać tę "przyjaźń". I to nie tak teatralnie, wiesz, nie chcę cię znać, tylko delikatnie dać tej dziewczynce do zrozumienia, że nie masz ochoty na jakiekolwiek kontakty. Mówi się trudno, na pewno znajdziesz kogoś fajniejszego, i to może już niedługo... A nawet, jeśli nie, to przecież lepiej nie przyjaźnić się z nikim, niż z niewartościową osobą, która tylko obniża nam samopoczucie. Nie martw się, będzie dobrze, zobaczysz Very Happy Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group