Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Mistrzostwa TM?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Konkursy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Fajny pomysl?
Super!
78%
 78%  [ 11 ]
It's OK
7%
 7%  [ 1 ]
Moze byc
0%
 0%  [ 0 ]
Nie jestem za
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Foch.



Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 900

PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 9:40 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
Foch. napisał:
Do jury/komisji powinny zasiąść osoby, które nie tylko chcą. Jeśli chcecie, żeby ten konkurs miał jakikolwiek poziom, wybierzcie osoby, które wykazują się dobrym gustem, poprawną polszczyzną i interpunkczasługujezede wszystkim, które potrafią sprawiedliwie i obiektywnie ocenić dany pronieujezedecie casting i dopiero wybierzcie użytkowników, którzy naprawdę nadają się na to stanowisko.
Ponadto uważam, że organizatorów konkursu powinno być conajmniej dwóch. Zwykle takie konkursy są nietrwałe i źle zorganizowane. Jest tak najczęściej dlatego, że konkursem zajmuje się np. tylko jedna, niedoświadczona osoba, która go wymyśliła. Warto mieć drugiego, profesjonalnego organizatora, który w razie potrzeby poprostu podtrzyma konkurs.

Aaah, jak ja wiele razy myślałam nad takim konkursem. Gdyby nie moja obawa, że przez brak czasu nie uda mi się perfekcyjnie tego zorganizować, z pewnością zajęłabym się czymś takim. Myślałam już nad nazwą, która może brzmieć np. Top Model's Top Designer. Jeśli chodzi o ten temat to jestem na tak.

A tak wracając do pierwszego akapitu - nieskromnie uważam, że nadaję się na stanowisko jury, a nawet organizatora. Potrafię znaleźć sponsorów, wybrać odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska i wypowiadam się barwnie i zrozumiale. (Moja skromność mnie przeraża, ale ok, mówny dalej). Jestem na tyle zorganizowana, aby zająć się tak trudnym do utrzymania konkursem. Ponadto, tak na marginesie - mam dużo naprawdę oryginalnych i kreatywnych pomysłów na zadania, które odróżniłyby ten konkurs od innych.

Jezu ._.


Ale się rozpisałaś!! Oczywiście w dobrym znaczeniu... Mi też się podoba ten pomysł, nie wiem czy się nadaję ale chciałabym... Błagam, wybaczcie mi niektóre błędy, ale zwykle nade mną sterczy 3-letni braciszek, który wali w klawiaturę Embarassed

No właśnie mnie to przeraża, że tyle napisałam ;o Jeśli chodzi o ilość błędów w pisowni to akurat najmniej ważna cecha, szczególnie jeśli, tak jak w twoim przypadku, błędy nie są widoczne. Źle jest gdy ktoś co chwila popełnia jakieś rażące błędy.

Foxfire, właśnie dlatego zależy mi, żeby w konkursie oceniało sprawiedliwe i obiektywne jury. Według mnie na tej stronie jest wiele użytkowniczek, których projekty wyróżniają się kreatywnością i oryginalnością. Jak dla mnie nie tylko dampirka zasługuje na wygraną.

Wypowiedziałam się jak ekspert o czymś, o czym prawie wogule nie ma pojęcia ._.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annonimowa



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 187

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 10, 2014 7:21 pm    Temat postu: -
Odpowiedz z cytatem
Przeczytałam to co pisałyście i doszłam do wniosku, że wszystkie macie racje. Co to za konkurs w którym jury faworyzuje niektóre uczestniczki? Jest to po prostu niesprawiedliwe wobec innych. Oprócz tego oceniane powinny być też pomysły na projekty.
Jednak można by zrobić dwie kategorie, na przykład mistrzostwa juniorów i mistrzostwa właściwe. Co wy na to?
A co do komisji to zastanowię się nad tym, które z was będą najlepsze. Oczywiście będę musiała z wami szczerze porozmawiać w sprawach bycia obiektywnym, bo nie można powiedzieć, że jej projekty są najlepsze bo to np. twoja koleżanka. Kochana Dżejkonatorko zgadzam się z tobą w całej swej osobie, a pisząc o tym wykazałaś się.
Piszcie dalej swoje propozycje, a ja postaram się je wszystkie przeczytać.
Ale się rozpiałam! Mam nadzieję, że nie zanudziłam. Pa!
_________________
Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga o biżuterii i modelinie (handmade) http://sophiemabzika.blogspot.com/
Odwdzięczę się Smile


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TheLPSmodel



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 7409

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 10, 2014 7:42 pm    Temat postu: Re: -
Odpowiedz z cytatem
annonimowa napisał:
Przeczytałam to co pisałyście i doszłam do wniosku, że wszystkie macie racje. Co to za konkurs w którym jury faworyzuje niektóre uczestniczki? Jest to po prostu niesprawiedliwe wobec innych. Oprócz tego oceniane powinny być też pomysły na projekty.
Jednak można by zrobić dwie kategorie, na przykład mistrzostwa juniorów i mistrzostwa właściwe. Co wy na to?
A co do komisji to zastanowię się nad tym, które z was będą najlepsze. Oczywiście będę musiała z wami szczerze porozmawiać w sprawach bycia obiektywnym, bo nie można powiedzieć, że jej projekty są najlepsze bo to np. twoja koleżanka. Kochana Dżejkonatorko zgadzam się z tobą w całej swej osobie, a pisząc o tym wykazałaś się.
Piszcie dalej swoje propozycje, a ja postaram się je wszystkie przeczytać.
Ale się rozpiałam! Mam nadzieję, że nie zanudziłam. Pa!


Podoba mi się pomysł z kategoriami mistrzostw!
_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Foch.



Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 900

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 10, 2014 8:43 pm    Temat postu: Re: -
Odpowiedz z cytatem
annonimowa napisał:
Przeczytałam to co pisałyście i doszłam do wniosku, że wszystkie macie racje. Co to za konkurs w którym jury faworyzuje niektóre uczestniczki? Jest to po prostu niesprawiedliwe wobec innych. Oprócz tego oceniane powinny być też pomysły na projekty.
Jednak można by zrobić dwie kategorie, na przykład mistrzostwa juniorów i mistrzostwa właściwe. Co wy na to?
A co do komisji to zastanowię się nad tym, które z was będą najlepsze. Oczywiście będę musiała z wami szczerze porozmawiać w sprawach bycia obiektywnym, bo nie można powiedzieć, że jej projekty są najlepsze bo to np. twoja koleżanka. Kochana Dżejkonatorko zgadzam się z tobą w całej swej osobie, a pisząc o tym wykazałaś się.
Piszcie dalej swoje propozycje, a ja postaram się je wszystkie przeczytać.
Ale się rozpiałam! Mam nadzieję, że nie zanudziłam. Pa!

Dziękuję za miłe słowa (o ile to "dżejkonatorko" było do mnie XD). Kategorie to świetny pomysł, naprawdę :>
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Foxfire
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 10, 2014 8:51 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
http://www.top-modelki.com/forum/post236634.html#236634
Zapraszamy! Smile

_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Konkursy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group