Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Moje miejsce na ziemi. by azu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pisać dalej?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

Autor Wiadomość
azu



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 2496

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 12:41 pm    Temat postu: Moje miejsce na ziemi. by azu
Odpowiedz z cytatem
Rozdział 1

Stałam na boisku szkolny czekając na moją przyjaciółkę Martę.
Nie wiedziałam jak jej to powiedzieć,jak powiedzieć to że za tydzień wyjadę do innego kraju na 2 lata,łzy cisneły mi się do oczu a w gardle miałam wielką kulę.Zobaczyłam Martę idącą w moją stronę,Marta aż promieniała uśmiechała się od ucha do ucha i machała do wszyzdkich,była taka zadowolona a ja za chwilę doprowadzę ją do łez.
-Cześć Łucja!
-Hej Marta musimy porozmawiać.Wyduśiła z siebie.
-Jasne mów.
-Więc widzisz ja,to znaczy...za niedługo a dokładniej za tydzień wyjadę to innego kraju.Nie wytrzymałam zaczełam płakać.
-Łucja uspokuj się! Wykrzykneła cicho Marta łamiącym się głosem.
-Jaki to kraj?
-Norwegia.Odopowiedziałam
I w tym momęcie Marta też zaczeła płakać a ja przestałam.
-Nie dam rady.Jęczała Marta.
-Przeciesz wiesz jaka jest moja sytułacja w szkole nikt mnie nie lubi poza tobą!!!
Lekcję mineły jakoś szybko.Kiedy wychodziłam ze szkoły i chciałam skręcić w prawo,Marta która skręcała w lewo powiedziała.
-Łusiu wiesz że nie mam ci tego za złe to nie twpja wina że wyjeżdzasz,wachowaqłam się okropienie myślałam wtedy na boisku myślałam tylko o sobie a przecierz ty tez nie cieszysz się że wyjeżdzasz.
-Spokojnie miałaś prawo myślec wtedy tylko o sobie,lepij chodzmy juz do domu chyba będzie padac.Odopwiedziałam patrząc w niebo.

Rozdział 2
3 w nocy,a ja nie śpię,3 w nocy a ja na lotnisku,3 w nocy a ja płaczę...
Kiedy wreszcie wsiadłam do samolotu Aga i Tomek zaczeli się bic o miejsce przy oknie mi było wszyzdko jedno wkońcu to ja siadłam przy oknie bo rodzice stwierdzili że byłam grzeczna chociarz Tomek z Agą i tak byli przekonani że poprostu się nie obudziłam i nie miałam się siły bić.
Kiedy wszyzcy usneli ja zaczełam myśleć o tym co przez ostatni miesiąc się stało. Rodziana Marty też miała jechac do Norwegi bo jej tata pracował razem w moim tatą ale szef go zwolnił.Szkoda było mi Marty tyle już przeżyła w 1 klasie prawie nie zginała w pożarze bo jej mama poszła do sklepu który byl dosłownie po drugiej stronie podwórka. Nagle zasnełam.
_________________
http://ultra-kolorowaa.tumblr.com


Ostatnio zmieniony przez azu dnia Pon Wrz 23, 2013 5:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOVE <3
Gość





PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 2:35 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Super, pisz dalej
_________________
Powrót do góry
Chaarlie



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3889

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 4:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Łucja, Norwegia - Lucy ;3
_________________
szipujcie Jate i numasło

#Belieber
Charlie=Danielek=Bond=007=00=Juliet=<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group