Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
NIe mam pomysłu---HELP---!!!!!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Jak oceniacie szkicownik dance ?
1.jest super :D
50%
 50%  [ 4 ]
2.taki sobie :|
0%
 0%  [ 0 ]
3.nie mam X
37%
 37%  [ 3 ]
4.okropny, nie projektuje w nim :C
12%
 12%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
gabuÅ›.emuÅ›



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 179

PostWysÅ‚any: Wto Lut 12, 2013 7:04 pm    Temat postu: NIe mam pomysÅ‚u---HELP---!!!!!
Odpowiedz z cytatem
Hej, proszę o pomoc ... chce mi się rysować ale nie mam w ogóle pomysłu, wy też tak macie?, może podsuniecie mi jakieś rady, jak wy sobie z tym radzicie? a, jeszcze jedno co sądzicie o szkicowniku dance, warty swojej ceny? u mnie w papierniczym kosztuje 42,00-44,00 zł proszę odpowiedzcie!!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sweet



Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 3607

PostWysÅ‚any: Wto Lut 12, 2013 9:00 pm    Temat postu: Re: NIe mam pomysÅ‚u---HELP---!!!!!
Odpowiedz z cytatem
gabuś.emuś napisał:
Hej, proszę o pomoc ... chce mi się rysować ale nie mam w ogóle pomysłu, wy też tak macie?, może podsuniecie mi jakieś rady, jak wy sobie z tym radzicie? a, jeszcze jedno co sądzicie o szkicowniku dance, warty swojej ceny? u mnie w papierniczym kosztuje 42,00-44,00 zł proszę odpowiedzcie!!!


Co do pomysłów na projekt to poszukaj inspiracji w internecie, w serialach, w filmach. Może zacznij robić dedykację.
Co do szkicownika to chciałam go mieć lecz kiedy byłam na zakupach nie było go więc kupiłam sobie szkicownik glamour special.
Uważam że jest warty swej ceny bo zawiera naklejki, szablony oraz kartki papieru ze wzorami materiałów. Oczywiście mógłby być tańszy.
_________________

“WÅ‚aÅ›ciwie nie jestem zabawna.
Jestem bezczelna, tylko ludzie myÅ›lÄ…, że żartujÄ™.”

Konto częściowo opuszczone.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabuÅ›.emuÅ›



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 179

PostWysÅ‚any: Czw Lut 14, 2013 7:11 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dzięki za odpowiedź wejddziesz? rockandmetalby.blogspot.com
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashleyxd



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 454

PostWysÅ‚any: Sro Lut 20, 2013 10:03 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nie mam. ;/
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Skarley



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 253

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lis 27, 2015 11:51 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mam 2 dance , jest mega , ale też nie mam pomysłów Sad
_________________
Im Ola <3
Skarley <3
Zapraszam na profil <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AlaB
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Sty 27, 2016 6:02 pm    Temat postu: Re: NIe mam pomysÅ‚u---HELP---!!!!!
Odpowiedz z cytatem
sweet napisał:
gabuś.emuś napisał:
Hej, proszę o pomoc ... chce mi się rysować ale nie mam w ogóle pomysłu, wy też tak macie?, może podsuniecie mi jakieś rady, jak wy sobie z tym radzicie? a, jeszcze jedno co sądzicie o szkicowniku dance, warty swojej ceny? u mnie w papierniczym kosztuje 42,00-44,00 zł proszę odpowiedzcie!!!


Co do pomysłów na projekt to poszukaj inspiracji w internecie, w serialach, w filmach. Może zacznij robić dedykację.
Co do szkicownika to chciałam go mieć lecz kiedy byłam na zakupach nie było go więc kupiłam sobie szkicownik glamour special.
Uważam że jest warty swej ceny bo zawiera naklejki, szablony oraz kartki papieru ze wzorami materiałów. Oczywiście mógłby być tańszy.

Zgadzam siÄ™. Very Happy

_________________
Powrót do góry
Czekoladowaa



Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 248

PostWysÅ‚any: Sro Paź 05, 2016 2:18 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Blokuje
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group