Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Pamiętnik Agaty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pisać?
Tak
100%
 100%  [ 5 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
iLoVeAnImAlS
Gość





PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:39 pm    Temat postu: Pamiętnik Agaty
Odpowiedz z cytatem
Postanowiłam, że tu będzie mój taki pamiętnik. Będę opisywała moje różne przygody, więc nie będzie się po jawiało zbyt często. Zaczynam.
25 marca 2014, wtorek, 18.20
To chyba najgorszy dzień w życiu. Miałam teraz odrabiać lekcje, ale nie chce mi się. Wyciągnęłam z szafki chrupki Cheetos i piszę. Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Weszłam do pokoju mojej siostry, głaskałam moją świnkę morską( Zuzię) i zauważyłam że ona dziwnie oddycha. Jednak nie mogliśmy już pójśćdo weterynarza. Następnego dnia zauwAżyliśmy że ona nic nie je i nie pije. Pojechaliśmy, ten kazał dawać wodę w takich strzykaweczkach jak się leki do picia dzieciom podaje. Jednak wieczorem nie piszczała, nie ruszała się jak ją głaskałam, więc moja siostra z tatą( ja się za bardzo bałam) pojechali do weterynarza i już nie wrócili z Zuzią. Powiedzieli że została w szpitalu, ma chore nerki, płuca i brzuch. Mówili też, że albo jest to przeziębienie, i podadzą antybiotyki i wyzdrowieje, albo... . Całą noc nie mogłam zasnąć, w szkole z nikim nie rozmawiałam, tylko chciałam szybko wrócić do domu, bo jeśli wyzdrowieje, to miała już tam czekać. Pod szkołę jednak podjechała moja mama. Nie rozmawiałam z nią. Gdy weszłam do domu, zobaczyłam że Zuzi nie ma. Wiedziałam co to oznacza...
Wiem, że to dziwne, ale byłam do niej przywiązana.
Zuzia [*]

_________________
Powrót do góry
Zakręcona ;3
Gość





PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 7:27 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
to prawdziwe?
_________________
Powrót do góry
projektantka008
Gość





PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 7:30 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
[*]
_________________
Powrót do góry
TheLPSmodel



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 7409

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 8:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Pisz dalej!
PS. To nie dziwne, że przywiązałaś się to swojej świnki Wink
_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Best Friends Forever
Gość





PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 1:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Biedna... [*]
Niestety, tak to czasem jest... Sad

_________________
Powrót do góry
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 6:30 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Best Friends Forever napisał:
Biedna... [*]
Niestety, tak to czasem jest... Sad

Pamiętamy [*] Crying or Very sad
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 8:24 pm    Temat postu: Re: Pamiętnik Agaty
Odpowiedz z cytatem
iLoVeAnImAlS napisał:
Postanowiłam, że tu będzie mój taki pamiętnik. Będę opisywała moje różne przygody, więc nie będzie się po jawiało zbyt często. Zaczynam.
25 marca 2014, wtorek, 18.20
To chyba najgorszy dzień w życiu. Miałam teraz odrabiać lekcje, ale nie chce mi się. Wyciągnęłam z szafki chrupki Cheetos i piszę. Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Weszłam do pokoju mojej siostry, głaskałam moją świnkę morską( Zuzię) i zauważyłam że ona dziwnie oddycha. Jednak nie mogliśmy już pójśćdo weterynarza. Następnego dnia zauwAżyliśmy że ona nic nie je i nie pije. Pojechaliśmy, ten kazał dawać wodę w takich strzykaweczkach jak się leki do picia dzieciom podaje. Jednak wieczorem nie piszczała, nie ruszała się jak ją głaskałam, więc moja siostra z tatą( ja się za bardzo bałam) pojechali do weterynarza i już nie wrócili z Zuzią. Powiedzieli że została w szpitalu, ma chore nerki, płuca i brzuch. Mówili też, że albo jest to przeziębienie, i podadzą antybiotyki i wyzdrowieje, albo... . Całą noc nie mogłam zasnąć, w szkole z nikim nie rozmawiałam, tylko chciałam szybko wrócić do domu, bo jeśli wyzdrowieje, to miała już tam czekać. Pod szkołę jednak podjechała moja mama. Nie rozmawiałam z nią. Gdy weszłam do domu, zobaczyłam że Zuzi nie ma. Wiedziałam co to oznacza...
Wiem, że to dziwne, ale byłam do niej przywiązana.
Zuzia [*]

omg cri myślałem że chodzi o siostrę XDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group