Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Proszę o pomoc!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> FAQ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RoockStar



Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 11

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 5:45 pm    Temat postu: Proszę o pomoc!
Odpowiedz z cytatem
Zgłaszam się tutaj z pewną sprawą o bezczelnych użytkowniczkach. Przepraszam, ale muszę podać nazwy tych dwóch dziewczyn: Mikeyla i Pupilek1. Otóż dodaję projekty i wiem, że nie są one za piękne, ale jeśli te dziewczyny dają mi ocenę 1 i zresztą innym też nie pisząc dlaczego, to nie jest normalne! Mikeyla zaniża oceny wszystkim... I tu pewni zgodzi się ze mnóstwo osób. Pupilek1 dodała jakiś rysunek gruszki, czy coś... W komentarzu napisałam jej, że projekt to nie jest i dałam niską ocenę. Inne jej projekty na prawdę mi się podobają... Ona jakby z zemsty zaczęła oceniać wszystkie moje projekty na ocenę 1 i zresztą innym też tak robi... Question Błagam, przez to usunęłam już kilka projektów!!!
[/img]
_________________
™‹♫

˜Œ ♫


Ostatnio zmieniony przez RoockStar dnia Sob Wrz 14, 2013 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikeyla



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 542

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 6:33 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Gdzie ja Ci oceniłam na 1 ?!
_________________
"Życie jest piękne,ale brutalne." Very Happy
Zapraszam: http://andzia-life-world.blogspot.com/

" Dla mnie,bronienie koszulki Barcy jest wszystkim " - Xavi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Truskawkaaa15



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7174

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 6:36 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mikeyla nie obniża O.o
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikeyla



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 542

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 6:37 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję Truskawko ♥
_________________
"Życie jest piękne,ale brutalne." Very Happy
Zapraszam: http://andzia-life-world.blogspot.com/

" Dla mnie,bronienie koszulki Barcy jest wszystkim " - Xavi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Truskawkaaa15



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7174

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 6:38 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mikeyla napisał:
Dziękuję Truskawko 

nmzc ale to prawda ;p
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pupilek1



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 520

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 3:31 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
No dobra ok,ja tak nie robię Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad, jak Tobie się coś nie podoba to nie oceniaj i nie komentuj!!!!!!! Możemy pogadać na priv osobiście i wtedy wszystko uzgodnimy??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


BELIEBER Mrs.Bieber
Swag


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> FAQ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group