Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Klub ,, Metalóweczek'' i nie tylkoo.. ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> TOP kluby i klubiki :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Zapiszesz się?
Nie!
9%
 9%  [ 1 ]
Tak!
18%
 18%  [ 2 ]
W życiu! To debilne!
18%
 18%  [ 2 ]
Jezu! wreszcie metalówy! ;-)
54%
 54%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 11:44 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
Suzume XD napisał:
KONKURS!

ZAPROJEKTUJ NA JEDNEJ MODELCE WOKALISTĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZESPOŁU I WYŚLIJ MI NA MEJLA ZUZANKA.ADAMCZYK10, LUB DAJ LINKA DO PORTFOLIO GDZIE ON SIE ZNAJDUJE!

DO 1 LISTOPADA!


Zrobię ;33



OKEJ!

JUŻ MAMY 4 ZGŁOSZONE OSOBY!


1. DOGGIE
2. MAJA2001
3. PROJEKTANTKA008
4. SUZUME XD ( JA ZROBIĘ PRZYKŁADOWĄ)
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 11:55 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dobra metalóweczki! ja na dziś kończę! Idę robić projekt na konkurs naszego klubu Wink później ustawię ankietę i to inni będą wybierać kto ma wygrać! pozwolicie, że ja też wezmę udział ;D
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladyPauline



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 1202

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Suzume XD napisał:
projektantka008 napisał:
Suzume XD napisał:
KONKURS!

ZAPROJEKTUJ NA JEDNEJ MODELCE WOKALISTĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZESPOŁU I WYŚLIJ MI NA MEJLA ZUZANKA.ADAMCZYK10, LUB DAJ LINKA DO PORTFOLIO GDZIE ON SIE ZNAJDUJE!

DO 1 LISTOPADA!


Zrobię ;33



OKEJ!

JUŻ MAMY 4 ZGŁOSZONE OSOBY!


1. DOGGIE
2. MAJA2001
3. PROJEKTANTKA008
4. SUZUME XD ( JA ZROBIĘ PRZYKŁADOWĄ)

Nie zapominaj o mnie;)
_________________
Muzyka punk jak i wiele innych stylów muzycznych ma rację bytu i cały czas jest grana. Punk jako postawa, jest kwestią wyboru osobistego. To nie styl czy wygląd, to sposób myślenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladyPauline



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 1202

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:03 pm    Temat postu: Re: Klub ,, Metalóweczek'' i nie tylkoo.. ;-)
Odpowiedz z cytatem
Suzume XD napisał:

ważne daty w klubie;


13 października/ po 1 dniu powstania klubu mamy już 7 członków!
Ponad 100 wyświetleń tematu! oraz prawie 50 postów!

Dziękuję!


ZAPISY!

Niech się zapisuje każdy, kto słucha rock;'a, metalu i, 1d, selenators itp Wink

_____________________________________________________________
konkursy! opinie! itp! Nie zanudzam <3_____________________________________________________________
Członkowie:

1. Zuzka

Szefowa klubu
Zespoły; BVB, BMTH, BFMV, AA, Metallica, Korn <3
Pierce The Veil, BMTH, Motionless In White, Green Day, Sleeping With Sirens, Suicide Silence,
Ulubione piosenki;

Black veil brides:

Wszystkie

Green day : American Idiot, 21 guns,

Three days grace; I hate everything about you
itp..


2. Very Happy

Zespoły: 1D, BVB..


3.ladyPauline
VICE
Zespoły: Green Day <3

4. Melly


Zespół; 1D


5.maja2001

Zespoły; imagine dragons, rhcp,green day, metallica

Ulubione piosenki;

Imagine dragons:
Radioactive,

Rhcp:
Californiacation,
Otherside,
Factory od faith,
Fortune faded,

Green day:
21 guns,

Metalica,
Nothing else matters
Fuel


6. Perfekcjonistka,

Zespoły: 1D

7. projektantka008

8. doggie

VICE
Zespoły:Zespoły: BVB, Pierce The Veil, BMTH, Motionless In White, Asking Alexandria, Blood On The Dance Floor, Green Day, Sleeping With Sirens, Suicide Silence, itd.
___________________________________
Sory jak był taki klub ;_;
_____________________________________________________________
To zapisujcie się!

_____________________________________________________________



-------------------------------------------------------------------------------------

Najnowsze foty naszych ulubionych zespołów!

Oraz najnowsze klipy!


-------------------------------------------------------------------------------------

NOWE ZDJĘCIA BLACK VEIL BRIDES!



Oraz info o zespole:

Black Veil Brides (w skrócie BVB lub Brides) amerykański zespół grający muzykę Post-Hardcore , utworzonyw Hollywood, w stanie California, w USA. Obecnie mają podpisany kontrakt z wytwórnią Universal Records. ich debiutancki album "We Stitch These Wounds" został wydany 20 lipca 2010 r.
Zespół został założony w 2006 roku w Cincinatti,w stanie Ohio w USA, kiedy 15-letni wokalista Andy Sixx zaczął szukać muzyków usłyszał zespoły Motley Crue i Kiss, których teksty traktowały o wyrzutkach społeczeństwa. Utwory były z przesłaniem dla ludzi pozbawionych praw, nie tolerowanych. Miały przywrócić ich do społeczności i pasji, które było tak popularne w Rock 'n' Rollu.
Na początku zespół przeszedł wiele różnych zmian. Wszystko zaczęło się na poważnie, kiedy Andy przeprowadził się do Los Angeles. Teledysk do piosenki Knives and Pens opowiada o trudnościach amerykańskiego, dorastającego chłopca, który był traktowany jako wyrzutek z powodu swojego wyglądu i o trudnościach jakie towarzyszą młodzieży na co dzień. Już w pierwszym tygodniu od dodania wideo na YouTube obejrzało go tysiące ludzi. Miesiąc później teledysk osiągnął milionową ilość wyświetleń.
Kilka tygodniu później Andy rozpoczął poszukiwania nowych członków do wypełniania zespołu. Dzięki Craigslistoowi Adowi Andy skontaktował się z basistą Ashley Purdy. Andy znał Ash z jego poprzednich zespołów. Ashley grał bardziej brudnego Rock n' Rolla i Glam Metal. Wspólnie udało im się zmienić koncepcję zespołu, którą widać do dzisiaj.
Następnie, w poszukiwaniu pozostałych członków zatrudnili Jinxxa. Andy i Ash wiedzieli o nim wcześniej z kręgów Hollywood. Jinxx grał klasykę i był muzykiem z wykształcenia. Był w stanie dodać nowy wymiar brzmienia zespołowi. Członkom zespołu jednak nadal brakowało kogoś na wzór "niszczarki", kogoś, kto mógłby wnieść heavy metal i melodyjny dźwięk, którego zespół szukał. Jinxx polecił swojego kumpla Jake Pittsa, ponieważ grał z nim przedtem. Po spotkaniu z Jake widząc jego talent, byli pewni, że był stworzony do tego zespołu. We wrześniu 2010 roku Christian Coma podjął kroki w celu zastąpienia Sandry Alvarenga jako perkusista zespołu. Jego widowiskowość i styl nadawały się być idealne dla projektu. Każdy członek był w stanie wnieść coś do ich brzmienia i pomóc Black Veil Brides stać się zespołem, mogącym doprowadzić do zmiany w muzyce Rockowej i Heavy Metalowej.''



Aktualni członkowie
Andy "Six" Biersack – wokal (2006-obecnie)
Ashley Purdy – bas, wokal (2009 – obecnie)
Jeremy "Jinxx" Ferguson – gitara rytmiczna, skrzypce, wokal wspierający (2009 – obecnie)
Jake Pitts – gitara prowadząca (2009 – obecnie)
Christian “CC” Coma – perkusja (2010 – obecnie)
Byli członkowie
Sandra Alvarenga – perkusja (2009-2010)
Chris Hollywood – bas (2007–2009)
David "Pan" Burton – gitara rytmiczna (2008-2009)
Johnny Herold – gitara prowadząca (2006-2008)
Nate Shipp – gitara rytmiczna, wokal wspierający (2007-2009)
Phil Cenedella – bas, wokal wspierający (2006-2008)
Chris "Craven" Riesenberg – perkusja (2007-2008)
Dyskografia[edytuj]

Albumy studyjne
We Stitch These Wounds (20 lipca 2010, Standby Records) (INFORMACJE O ALBUMIE -> TUTAJ)
Set the World on Fire (14 lipca 2011,Lava2013 )(INFORMACJE O ALBUMIE -> TUTAJ)
Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones ( 8 stycznia 2013, Lava)(INFORMACJE O ALBUMIE -> TUTAJ)

Teledyski
17 czerwca 2009-"Knives And Pens"
14 czerwca 2010-"Perfect Weapon"
23 maja 2011-"Fallen Angels"
31 maja 2011-"The Legacy"
19 października 2011-"Rebel Love Song"
31 maja 2012-"Coffin"
12 grudnia 2012-"In The End"

Trasy
On Leather Wings Tour (2009)
Royal Family Tour (2010)
Sacred Ceremony Tour (2010)
Entertainment or Death Tour (2010)
The Church Of The Wild Ones Tour (2013)

-------------------------------------------------------------------------------------

Info o Green Day'u:



Zespół Green Day założyli w 1987 roku Billie Joe Amrstrong i Mike Dirnt. Obaj dorastali w Rodeo, sennym ośrodku przemysłu naftowego w Kalifornii. Mike wspomina: “Dorastaliśmy w obsranym Rodeo, na przedmieściu Berkely”. BJ dodaje: “W takim miejscu naprawdę trudno znaleźć coś z czego byłbyś dumny”. Gdy sie poznali, mieli ledwie 10 lat, później chodzili do tej samej klasy w Pinole Valley School. Obaj nie mieli łatwego dzieciństwa. Mike, którego matka oddała do adopcji, kilkakrotnie zmieniał rodzinę zastępczą. Z kolei gdy BJ miał 10 lat zmarł jego ojciec (muzyk jazzowy). Niedługo przed śmiercią, ojciec podarował młodemu BJ błękitnego stratocastera, gitarę na której przyszły frontman uczył się grać i na której gra nawet do dziś.

Mike początkowo układał piosenki na pianinie, a potem opanował podstawy gitary – najpierw elektrycznej, a później basowej. Trudno dokładnie stwierdzić datę początku działalności, ponieważ źródła różnie podają – od 1983 do 1987, jednak najbardziej prawdopodobną data jest rok 1986. BJ wspomina “Pamiętam, że wzięliśmy udział w konkursie dla młodych talentów. Ja miałem gitarę, a Mike pojawił się z basem wypożyczonym przez jego matkę z lombardu… Instrument miał co prawda miał dwie struny ale ten występ należy uznać za początek grupy”. Nazwali się Sweet Children. Nie od razu stali się punkowcami: “Nie mogliśmy znieść szkoły. Brataliśmy się więc z wyrzutkami takimi jak my, buntowaliśmy się na swój sposób, słuchaliśmy muzyki, jakiej nikt nie słuchał, aż nagle trafiliśmy na punk, który wydał nam się czymś bardziej zajebistym niż wszystko inne. To znaczy, sami graliśmy niesamowicie głośne kawałki na gównianym sprzęcie i okazało się że punkowcom chodzi dokładnie o to samo. Co nie znaczy, że ktoś z nich wywarł na nas wpływ. Ale słuchanie punkowych kapel dawało nam kopa” – mówi Mike.


Perkusistą nowo sformowanego zespołu Sweet Children został John Kiffmeyer (pseudonim Al Sobrante od miasta El Sobrante w którym się urodził), aczkolwiek na samym początku przez zespół przewinęło się kilku perkusistów, w tym nawet siostra BJ, Ana. Na początku działalności, występy zespołu ograniczały się tylko do dwóch miejsc, do Rod’s Hickory Pit (knajpie w której pracowała matka BJ i także przez pewien okres Mike) i sporadycznego grania na imprezach szkolnych.

Przełom nastąpił w 1988 roku, gdy powstał skłot 924 Gilman przy Gilman Street, założony przez Tima Yohannana, szefa legendarnego pisma punkowego “Maximumrocknroll”, w miejscu dawnego sklepu z meblami z trzciny. Była to swego rodzaju “mekka” dla punkowców. Grały tam takie zespoły, jak Sweet Baby Jesus, Operation Ivy, Crimpshrine, Isocracy, The Lookouts (z Tré Cool’em na perkusji), no i oczywiście Sweet Children (później jako Green Day jasna sprawa).

Niektóre z tych zespołów, nagrywały dla małej niezależnej wytwórni The Lookout! właścicielem której był Lawrence Livermoore. Także i Sweet Children podpisali w tej wytwórni kontrakt na nagranie swego pierwszego wydawnictwa, singla 1,000 Hours. Oczywiście nie było to przedsięwzięcie na miarę sukcesu i bogactwo nie spłynęło na zespół. Dalej wiązali ledwo koniec z końcem. W marcu 1990 roku, już pod szyldem Green Day, wyszedł drugi singiel Slappy, a niedługo potem pierwszy album grupy: “39/Smooth” zrealizowany 29 i 30 grudnia w studiu Arts of Ears w San Francisco kosztem zaledwie 650 dolarów. Mike mówi: “Nagraliśmy ten album w dwa dni. Nie było czasu aby się nad czymkolwiek zastanawiać.”. Mniej więcej w tym samym czasie dyskografia zespołu powiększyła się o kolejny singiel, wydany przez chicagowska firme Skene!, pt “Sweet Children” (co ciekawe, jeszcze jako zespół Sweet Children chociaż grupa już się przemianowała na Green Day’a).

W 1991 roku Green Day wyjechał na swoja pierwsza większa trasę koncertową po Kaliforni. Grupa objechała wówczas kraj małym busem, grała wyłącznie w klubach punkowych, nocowała w domach znajomych. Po powrocie do domu z kolei musieli poszukać nowego bębniarza, gdyż Al Sobrante porzucił grę w zespole na rzecz nauki w collegu. Zastąpił go Tré Cool. Taka sytuacja miała być przejściowa, gdyż Kiffmeyer zarzekał się że wróci, jednak z drugiej strony cały czas zachęcał kolegów do zatrudnienia Tré na stałe. Co on sam skomentował to następująco: “To trochę tak, jakbyś pojechał w trasę i zachęcał zonę, by w tym czasie pieprzyła się z innym…”

Od listopada 1991 do stycznia 1992 grupa koncertowała w Europie. Dotarła nawet do Polski, gdzie zagrała trzy koncerty: 10 listopada w gryfińskim Domu Kultury, 11 listopada w klubie Modus w Bydgoszczy oraz 12 listopada w białostockim ACK! Ostatni z tych koncertów został nagrany przez jednego z uczestników, i krąży jako bootleg wśród kolekcjonerów. Efektem wizyty Green Day’a w Polsce w 1991 roku, było nawiązanie współpracy małej wytwóni BPMS z Lookouts! i wydanie w Polsce na licencji - kasety „Kerplunk” oraz składanki „39/Smooth 1,000 Hours”. Jasnym jest że są to prawdziwe rarytasy i w tym momencie już „białe kruki”.


Grudzień przyniósł radosną nowinę, na 18 czerwca 2013 w łódzkiej Atlas Arenie zakontraktowano koncert zespołu. To pierwsza wizyta Green Day’a w Polsce od 8 lat. W międzyczasie uległ zmianie tytuł dokumentu o powstawaniu trylogii – z &iexcl;Quatro! na &iexcl;Cuatro!


--------------------------------------Sory jak coś, ale biore to z innej strony--


To tyle na razie <3

Piszcie czy chcecie zdobyć punkty!

Bosz, jezdem vice? koff<3
_________________
Muzyka punk jak i wiele innych stylów muzycznych ma rację bytu i cały czas jest grana. Punk jako postawa, jest kwestią wyboru osobistego. To nie styl czy wygląd, to sposób myślenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
projektantka008
Gość





PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A i zespół to Green Day, BVB i 1D ( tak wiem dziwna jestem ;c)
_________________
Powrót do góry
ladyPauline



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 1202

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Hłehłe, weszłam na klub metalówek i moja mama wtedy włączyła grin deja... Potejszane O.O
_________________
Muzyka punk jak i wiele innych stylów muzycznych ma rację bytu i cały czas jest grana. Punk jako postawa, jest kwestią wyboru osobistego. To nie styl czy wygląd, to sposób myślenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:22 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Kurt Cobain popełnił samobójstwo miesiąc po urodzeniu Justin'a Bieber'a. Pszypadeg? Nje sondze. Kurt przewidział.

(bez obrazy dla fanek Bieber'a XD)
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Molunia :3



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 6110

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:56 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Zapis!!!!!
Zespół:One direction
ulu piosenki:wszystkie
_________________
#Directioner
#Kwiatonator

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
doggie



Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 5727

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 1:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nie chcę być chamska, czy coś, ale czy ten klub nie miał być przypadkiem dla osób słuchających metalu i innej, ciężkiej muzyki? Jeśli będą tu zapisywać się osoby, które słuchają tylko 1D, ten klub zamieni się w FC One Direction...
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 2:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladyPauline napisał:
Suzume XD napisał:
projektantka008 napisał:
Suzume XD napisał:
KONKURS!

ZAPROJEKTUJ NA JEDNEJ MODELCE WOKALISTĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZESPOŁU I WYŚLIJ MI NA MEJLA ZUZANKA.ADAMCZYK10, LUB DAJ LINKA DO PORTFOLIO GDZIE ON SIE ZNAJDUJE!

DO 1 LISTOPADA!


Zrobię ;33



OKEJ!

JUŻ MAMY 4 ZGŁOSZONE OSOBY!


1. DOGGIE
2. MAJA2001
3. PROJEKTANTKA008
4. SUZUME XD ( JA ZROBIĘ PRZYKŁADOWĄ)

Nie zapominaj o mnie;)


5. lady pauline Wink
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 2:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
projektantka008 napisał:
A i zespół to Green Day, BVB i 1D ( tak wiem dziwna jestem ;c)


dlaczego dziwna? każdy może słchać tego czego chce Wink ważne że słuchasz chociaż jednego rockowego zespołu Wink
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 2:11 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
doggie napisał:
Nie chcę być chamska, czy coś, ale czy ten klub nie miał być przypadkiem dla osób słuchających metalu i innej, ciężkiej muzyki? Jeśli będą tu zapisywać się osoby, które słuchają tylko 1D, ten klub zamieni się w FC One Direction...



dlatego zapisuję osoby tylko takie które słuchają też kilka rockowych zespołów Wink nie tylko 1d
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LaLunia26



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 738

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 2:24 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Zapis!


Melallica <3 Miłość odziedziczona po tatusiu <3
Nothing Else Matters
_________________


http://nadia-nadie.blogspot.com/ <----mój blog Smile
http://meelaabloog.tumblr.com/ <---- mój Tumbrl Very Happy
 Wspieram Marley
#Charlienator #Aglie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladyPauline



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 1202

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 2:30 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Suzume XD napisał:
ladyPauline napisał:
Suzume XD napisał:
projektantka008 napisał:
Suzume XD napisał:
KONKURS!

ZAPROJEKTUJ NA JEDNEJ MODELCE WOKALISTĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZESPOŁU I WYŚLIJ MI NA MEJLA ZUZANKA.ADAMCZYK10, LUB DAJ LINKA DO PORTFOLIO GDZIE ON SIE ZNAJDUJE!

DO 1 LISTOPADA!


Zrobię ;33



OKEJ!

JUŻ MAMY 4 ZGŁOSZONE OSOBY!
Huehue:D


1. DOGGIE
2. MAJA2001
3. PROJEKTANTKA008
4. SUZUME XD ( JA ZROBIĘ PRZYKŁADOWĄ)

Nie zapominaj o mnie;)


5. lady pauline Wink

_________________
Muzyka punk jak i wiele innych stylów muzycznych ma rację bytu i cały czas jest grana. Punk jako postawa, jest kwestią wyboru osobistego. To nie styl czy wygląd, to sposób myślenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suzume XD



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 242

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 3:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladyPauline napisał:
Suzume XD napisał:
ladyPauline napisał:
Suzume XD napisał:
projektantka008 napisał:
Suzume XD napisał:
KONKURS!

ZAPROJEKTUJ NA JEDNEJ MODELCE WOKALISTĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZESPOŁU I WYŚLIJ MI NA MEJLA ZUZANKA.ADAMCZYK10, LUB DAJ LINKA DO PORTFOLIO GDZIE ON SIE ZNAJDUJE!

DO 1 LISTOPADA!


Zrobię ;33



OKEJ!

JUŻ MAMY 4 ZGŁOSZONE OSOBY!
Huehue:D


1. DOGGIE
2. MAJA2001
3. PROJEKTANTKA008
4. SUZUME XD ( JA ZROBIĘ PRZYKŁADOWĄ)

Nie zapominaj o mnie;)


5. lady pauline Wink


co tam?
_________________


I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always will until the end.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> TOP kluby i klubiki :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group