Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Prawdziwe szczęście!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Miałaś kiedyś szczęście?
Tak!
88%
 88%  [ 46 ]
Nie...
11%
 11%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
LOVE <3
Gość





PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 4:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Melly napisał:
A ty?? Widziałaś to?


Ze ja? Nievwidzialam i moja mama też nie bo wtedy tata jechal sam a my byłyśmy w domu

_________________
Powrót do góry
Kotek13



Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 8:44 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mam psa. Wabi się Finek. Ma teraz około 3 lat. Wcześniej, gdy był jeszcze małym szczeniaczkiem lubił (i nadal lubi) biegać po trawie, gonić motyle i.... łapać owady. A było to parę miesięcy po dużej powodzi. Mieszkałam wtedy jakiś czas u cioci i wujka. Rodzice akurat byli w domu i starali się doprowadzić do ładu nasze mieszkanko. Zabrali Finka, aby pobawił się. Podczas tego połknął on osę, która musiala go nieźle użądlić w pyszczku. Miał bardzo spuchniętą mordkę i niesamowicie cierpiał. Mama podawała mu wapno, a on miał coraz mniej sił i powoli zasypiał, co oznaczało... no wiecie... Sad Oczywiście rodzice zapakowali się w samochód i popędzili do weterynarza. Finek próbując otworzyć pyszczek aż jęczał z bólu. I już prawie miało się stać, wiecie co... Sad. Weterynarz przyjmujący zwierzęta miał akurat przerwę, ale zrobił wyjątek. Dał parę zastrzyków, a Finek czuł się lepiej. Do tego powiedział, że gdyby minęło jeszcze około pięć minut piesek, no niestety udusiłby się... Gdy to wspominam, przechodzą mi ciarki... Na szczęście piesek jest cały i zdrowy.
_________________
POJAWIAM SIĘ NIEDŁUGO JAKO INNY UŻYTKOWNIK! POZDRAWIAM

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 9:39 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja dzisiaj miałam mega farta... Jadłam obiad w restauracji i chciałam sięgnąć chusteczkę, ale przypadkowo trafiłam ręką w zapaloną świeczkę... Bransoletka mnie uratowała...
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoustacheGirl08



Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 2913

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 12:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja raz przechodziłam przez pasy. Spokojna okolica. Jechał samochód, Fiat Panda. Zatrzymał się. Za nim jechał tir. Też zdawał się zatrzymywać. Już stawiałam nogę przed Fiatem, a wtedy...tir walnął we Fiata! Szybko zabrałam nogę i na szczęście Fiat nie przejechał mi jej, ale byłam o krok! Nikomu nic się, nie stało, tylko Fiatowi, kierowcy tira i Fiata byli cali. Ja też.
_________________
jestem alpaką

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 12:02 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A ja raz jak byłam mała, 5,5 roku spacerowałam z rodzicami. I gdy nadjeżdżał samochód rozbiegliśmy się. Po jednej stronie była mama, po drugiej tata. Ja poszłam do taty, ale w ostatniej chwili chciałam iść do mamy. Przebiegłam tuż przed jadącym samochodem.
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melly
Gość





PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 7:51 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja nie miałam takiego wypadku , ale współczucie
_________________
Powrót do góry
anita2003



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 10

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 2:24 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Tak!!!Mój brat złamał rękę Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suuzy
Gość





PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 8:55 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Kiedys z kolezankami jezdzilysmy na hulajnogach . Scigalysmy sie po nowym chodniku na ktorym byl piasek . I jechalam i aie wywalilam na ten chodnik i piasek . I jedno cale kolano rozwalone . Gdy dzwonilam domofonem prawie po calej nodze leciala mi krew .

Albo :
W przedszkolu zjezdzalismy na sankach . Bylam na przodzie , a za mna siedziala kolezanka. Nie moglam wysterowac i walnelam w lawke . Bolalo i prawie nie moglam chodzic . Nadal mam ta blizne

_________________
Powrót do góry
Ala2012



Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 1035

PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 10:31 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A mnie wczoraj bolała szyja i nie mogłam nią ruszać i nie zauważyłam schodów i się wywaliłam xD

Macie problemy... Ja jak byłam na wakacjach moi rodzice zgubili portfel niby. I wszyscy szukali, chodzili wszędzie i się okazało, że mój tata w szafie schował hah ;P
_________________


http://alexola-blog.blogspot.com/

#dżejkonator 4effer ;d

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymiss778



Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 2369

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:01 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
1.Ja kiedyś jak byłam w Łebie potknęłam się w morzu (miałam 6 lat) i upadłam, topiłam się, ale była moja siostra i mnie uratowała. Później straciłam przytomność.

2. 2 lata temu na Wielkanoc zadławiłam się szynką. Moja mama z ojczymem chciała wcześniej pojechać do znajomych. I gdyby pojechali to nikt by mnie nie uratował.

3.2 lata temu zaczadził się piec i gdyby babcia czegoś tam nie zrobiła, spłonął by nasz domek.

4. Kiedyś szłam z nożem po schodach (ostrożnie), ale mimo to się potknęłam i nóż mi przeleciał między pachą, centymetr od brzucha...

5. Ostatnio w ferie świąteczne wbił mi się patyk w oko, i prawie mi je przedziurawił.

-------------------------------------------------------------------------------------
Nie związane ze mną:

1. Moja mama ze znajomymi była kiedyś w jakimś tam domku na wakacje i się zaczadził i był tam kot. I to kot uratował im życie. Gdyż wyczuł zapach i zaczął się rzucać na ludzi, którzy tam byli.

2. Moja mama kiedyś wracała okazją w nocy. Ale gość (znajomy) który ją podwoził był naćpany i powiedział jej, że zawsze mógłby wsiąść łopatę i ją zabić i zgwałcić. Później się zatrzymał koło lasu, i miał iść po coś do bagażnika. Ale gdyby tego wcześniej nie powiedział, to ona by nie uciekła.

3. Mojemu bratu rok temu zapaliły się włosy i gdyby nie były tak długie to by się spalił.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maja2001



Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 5649

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:19 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Na wigilii w domu rozstawiałam zastawę i na środku stołu stała świeca (na takim wysokim..czymś) i ja chciałam sięgnąć na drugą stronę i zapaliłam sb włosy ale babcia mnie uratowała bo ja nawet tego nie widziałam xd
_________________
jestem hardkorem

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chaarlie



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3889

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:22 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
maja2001 napisał:
Na wigilii w domu rozstawiałam zastawę i na środku stołu stała świeca (na takim wysokim..czymś) i ja chciałam sięgnąć na drugą stronę i zapaliłam sb włosy ale babcia mnie uratowała bo ja nawet tego nie widziałam xd

jaka adrenalinka xd


ja pamiętam jak pies nam jakieś 2 razy uciekł i tata poszedł go szukać, on poleciał gdzieś do lasu (mamy bardzo blisko las, prawie widać przez moje okno w oddali) i gdyby nie taki chłopiec z innym psem, uciekłby, a tak to Charlie zatrzymał się bo on podbiega do każdych psów. A ja w tym czasie ryczałam na cały dom bo byłam sama...
_________________
szipujcie Jate i numasło

#Belieber
Charlie=Danielek=Bond=007=00=Juliet=<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Catharine



Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 5312

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chaarlie napisał:
maja2001 napisał:
Na wigilii w domu rozstawiałam zastawę i na środku stołu stała świeca (na takim wysokim..czymś) i ja chciałam sięgnąć na drugą stronę i zapaliłam sb włosy ale babcia mnie uratowała bo ja nawet tego nie widziałam xd

jaka adrenalinka xd


ja pamiętam jak pies nam jakieś 2 razy uciekł i tata poszedł go szukać, on poleciał gdzieś do lasu (mamy bardzo blisko las, prawie widać przez moje okno w oddali) i gdyby nie taki chłopiec z innym psem, uciekłby, a tak to Charlie zatrzymał się bo on podbiega do każdych psów. A ja w tym czasie ryczałam na cały dom bo byłam sama...

nazwałaś swojego psa Chaarlie-słodko ;-;
_________________
Mała, głupia dziewczynka, która da radę bo musi ..


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chaarlie



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3889

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:27 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Catharine napisał:
Chaarlie napisał:
maja2001 napisał:
Na wigilii w domu rozstawiałam zastawę i na środku stołu stała świeca (na takim wysokim..czymś) i ja chciałam sięgnąć na drugą stronę i zapaliłam sb włosy ale babcia mnie uratowała bo ja nawet tego nie widziałam xd

jaka adrenalinka xd


ja pamiętam jak pies nam jakieś 2 razy uciekł i tata poszedł go szukać, on poleciał gdzieś do lasu (mamy bardzo blisko las, prawie widać przez moje okno w oddali) i gdyby nie taki chłopiec z innym psem, uciekłby, a tak to Charlie zatrzymał się bo on podbiega do każdych psów. A ja w tym czasie ryczałam na cały dom bo byłam sama...

nazwałaś swojego psa Chaarlie-słodko ;-;

Serio myślicie że jestem taka głupia xddd proszę Was xd


DAWNO DAWNO TEMU 2 LATA TEMU DOKŁADNIEJ KUPILIŚMY PSA I NAZWALIŚMY GO CHARLIE!. WTEDY JESZCZE NIE MIAŁAM KONTA NA TM. PÓŹNIEJ ZAKŁADAŁAM I NIE WIEDZIAŁAM JAKI NICK. A JEGO IMIĘ MI SIĘ SPODOBAŁO. TO TAK ZROBIŁAM. DI END.
_________________
szipujcie Jate i numasło

#Belieber
Charlie=Danielek=Bond=007=00=Juliet=<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Catharine



Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 5312

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 3:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chaarlie napisał:
Catharine napisał:
Chaarlie napisał:
maja2001 napisał:
Na wigilii w domu rozstawiałam zastawę i na środku stołu stała świeca (na takim wysokim..czymś) i ja chciałam sięgnąć na drugą stronę i zapaliłam sb włosy ale babcia mnie uratowała bo ja nawet tego nie widziałam xd

jaka adrenalinka xd


ja pamiętam jak pies nam jakieś 2 razy uciekł i tata poszedł go szukać, on poleciał gdzieś do lasu (mamy bardzo blisko las, prawie widać przez moje okno w oddali) i gdyby nie taki chłopiec z innym psem, uciekłby, a tak to Charlie zatrzymał się bo on podbiega do każdych psów. A ja w tym czasie ryczałam na cały dom bo byłam sama...

nazwałaś swojego psa Chaarlie-słodko ;-;

Serio myślicie że jestem taka głupia xddd proszę Was xd
nie o to chodzilo, ale spx Smile


DAWNO DAWNO TEMU 2 LATA TEMU DOKŁADNIEJ KUPILIŚMY PSA I NAZWALIŚMY GO CHARLIE!. WTEDY JESZCZE NIE MIAŁAM KONTA NA TM. PÓŹNIEJ ZAKŁADAŁAM I NIE WIEDZIAŁAM JAKI NICK. A JEGO IMIĘ MI SIĘ SPODOBAŁO. TO TAK ZROBIŁAM. DI END.

_________________
Mała, głupia dziewczynka, która da radę bo musi ..


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group