Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Nieufne zaklęcia ~~ By Casandra

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Będziesz czytać?
Tak
80%
 80%  [ 4 ]
Nie
20%
 20%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 8:38 pm    Temat postu: Nieufne zaklÄ™cia ~~ By Casandra
Odpowiedz z cytatem
- Będzie dobrze.. - Te nieufne słowa * Zaklęcia * wypowiedział chłopak o zielonych oczach. - Nie kłamiesz? - Wydukała z siebie dziewczyna o czarnych jak noc oczach,aczkolwiek zawsze były one niebieskie. - Na pewno.. - Chłopak przytulił do siebie klęczącą dziewczynę. Dziewczyna miała w oczach gwiazdy,które odbijały się we łzach. - Nie płacz..to był tylko sen - Chłopak ją pocieszał,ona natomiast roniła coraz więcej łez. - Ale..ten sen bolał. - Dziewczyna odeszła o dwa kroki od chłopaka,zakrywają rękoma swoje obdarte kolana. - Coś lub ktoś coś ci zrobił? - Te nieufne słowa * Zaklęcia * zmusiły dziewczynę do powiedzenia prawdy. - To był sen..tylko że sen jakby zmienił się w real..to było moje wspomnienie z dzieciństwa. - A więc kto cie dręczył? - Każde jego nie ufne słowo * Zaklęcie * zmuszało dziewczynę do powiedzenia całej prawdy. - Wszyscy..ludzie mnie wyśmiewali. Nie chce o tym mówić. - Dziewczyna zakryła twarz swoimi kolanami. - Mów dalej. - Chłopak chciał dowiedzieć się jak najwięcej. (..) Wybiła godzina 0:00 - Powinnam już wracać. - Dziewka spojrzała na wieżę zegarową. - Powinnaś tutaj zostać. - Chłopak spojrzał na nią oczami koloru zieleni. - Ale jest już bardzo późno.. - Dziewczyna wstała,nie miała sił aby stać a żeby tym bardziej przejść 2 kilometry,po chwili wylądowała w ramionach chłopca. - Zobacz w jakim jesteś stanie. - Chłopak położył ją na ziemi. - To prawda. Niestety muszę wracać. - Dziewczyna wstała. Wystarczyła chwila by znowu wpaść w ramiona chłopca. Oczy chłopca jasno dały do zrozumienia że nigdzie nie pójdzie. Dziewczyna pocałowała go. Chłopak poczuł żal w sercu,że musi ją tak traktować. - Może mnie odprowadzisz do domu..? - Dziewczyna miała w oczach niebo. - Chętnie.. - Chłopak wziął ją pod ramię i szli razem w stronę domu dziewczyny. Tak zakończyła się ta noc.

Akcja tej historii rozgrywa siÄ™ we Francji / Anglii. Rok 1987 / 1988.

ImiÄ™:
Casandra
Wiek:
16 lat
WyglÄ…d

Rasa:
Człowiek

ImiÄ™:
Ivan
Wiek
18
WyglÄ…d

Rasa:
Czarodziej


Ostatnio zmieniony przez CasandraLight dnia Wto Lip 01, 2014 10:18 am, w całości zmieniany 4 razy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaya
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 8:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Yhymmm xD Domagam siÄ™ dalej.
_________________
Powrót do góry
WampirzycaSara



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14389

PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 9:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja tak samo jak Kaya *o*
Zaiste <3
I sorry że Cię poprawiam, ale * we Francji, nie w Francji Wink
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 9:24 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
WampirzycaSara napisał:
Ja tak samo jak Kaya *o*
Zaiste <3
I sorry że Cię poprawiam, ale * we Francji, nie w Francji Wink

Drobna pomyłka ^^

Dziękuje ^^
_________________


Znam Ciebie jak własną kieszeń.
Na pewno..? Co skrywam w środku serca?
Nawet twoje milczenie nie powie prawdy..


Supi Supi Supi Supi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 9:28 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jeżeli jeszcze czas mnie nie dogoni to będzie 1 rozdział.
_________________


Znam Ciebie jak własną kieszeń.
Na pewno..? Co skrywam w środku serca?
Nawet twoje milczenie nie powie prawdy..


Supi Supi Supi Supi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Pon Cze 30, 2014 10:10 pm    Temat postu: RozdziaÅ‚ 1 ~~ Zlecenie
Odpowiedz z cytatem
Była godzina 6:00. Zadzwonił czerwony budzik w kształcie gwiazdy. Chłopak otworzył zaspane ślepia i stuknął w budzik który stał na niskiej komodzie obok łóżka. Wziął w ręce biało czarną kołdrę w kolorowe kółka. Wstał ledwo otwierając ślepia. Postawił bose stopy na zimnej podłodze i poszedł do kuchni. - Śniadanie. Dzisiaj na śniadanie są grzanki z serem. - Chłopak podszedł do stołu,usiadł i wziął jedną grzankę. - Jak Ci się spało? - Chłopak wziął szklankę z mlekiem i kiwnął głową. - Dobrze..chociaż mogło być lepiej. - Chłopak zjadł pośpiesznie kanapkę i pobiegł w swojego pokoju. Wziął granatowy sweter oraz dżinsy,po czym wziął plecak i zszedł na dół. - Ja już idę. - Chłopak spojrzał na zegarek zawieszony na ścianie. Zegar przypominający kota pokazywał godzinę 6:10. - Jest dopiero godzina 6:10! - Chłopak otworzył drzwi. - Dzisiaj w szkole mamy być o godzinie 7:00. - i wyszedł. O godzinie 7:00 był już w szkole. - Witaj Ivan.. - Chłopak spojrzał na starego czarodzieja. - Słyszałem że mam zlecenie..tak? - Zdjął plecak z ramienia i położył go na podłodze. - Tak..widzisz tą dziewczynę? - Stary czarodziej pokazał zdjęcie czarnowłosej dziewczyny. - Wiesz co masz zrobić? - Chłopak spojrzał na dół. - Wiem..ale dlaczego ja?! - Jego oczy zaczęły płonąć - Tylko ty byłeś wolny. - Co z tego?! Nie nie zrobię tego! - Chłopaka przykuły do ściany lodowe kajdany. Syknął z bólu. - Dobrze..zrobię co zechcesz.. - Zasnął. Wkradł się do umysłu dziewczyny tworząc koszmar. Wiedział że będzie ją to boleć. Jeżeli chce ją ochronić,musi ją krzywdzić. Wiedział że tylko w taki sposób ją ochroni. Inaczej Ona nigdy by się nie wybudziła.

-----

Coś co miało być pierwszym rozdziałem czegoś co miało być książką.


Ostatnio zmieniony przez CasandraLight dnia Wto Lip 01, 2014 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WampirzycaSara



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14389

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 9:12 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Wow! Zaiste *.* Jestem ciekawa co dalej... czekam na ciÄ…g dalszy Very Happy
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 9:13 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
WampirzycaSara napisał:
Wow! Zaiste *.* Jestem ciekawa co dalej... czekam na ciÄ…g dalszy Very Happy

Może jeszcze dzisiaj..kto wie.
_________________


Znam Ciebie jak własną kieszeń.
Na pewno..? Co skrywam w środku serca?
Nawet twoje milczenie nie powie prawdy..


Supi Supi Supi Supi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 10:18 am    Temat postu: RozdziaÅ‚ 2 ~~ Nie otwarte oczy
Odpowiedz z cytatem
7:00 - Dziewczyna o niebieskich oczach leżała w łóżku słuchając piosenek. Praktycznie miała już wstawać. Dzień zaczęła z bólem głowy i zwidami. Stawała się senna,nie chciała o tym powiedzieć rodzicom. Znowu zaczęła by się kłótnia kto zawinił. Dziewczyna zeszła na dół. - Tutaj są kanapki i mleko,My idziemy skarbie! - Dziewczyna dostała buziaka od swojej mamy. - Papa.. - Dziewczyna wzięła kanapkę i mleko. - Zjem i ogarnę się a potem do szkoły..tradycja. - Dziewczyna spojrzała na okno - zobaczyła tam rodziców wsiadających do samochodu. 7:10 - Śniadanie zjedzone,ubrana - dziewczyna wzięła plecak i wyszła z domu. Ból głowy się nasilał. - Pewnie boli mnie głowa przez to że do 1:00 w nocy siedziałam przy kompie.. - Ból głowy nie dawał za
wygraną. 7:20 - Dziewczyna weszła na piętro swojej klasy. - Hej.. - Powiedziała cichutko. - Hej,co tak wcześnie? - te nieufne słowa * Zaklęcia * utworzyły na buzi dziewczyny uśmiech - Rodzice pojechali do pracy. - Dziewczyna podeszła do chłopaka. - Czyli dziecko bez rodziców..? - Tak. - Dziewczyna nie wytrzymała tego wszystkiego. Upadła na kolana. ~ Wkraczamy do akcji. ~ Dziewczyna wyobrażała sobie ze spada w otchłań. Po minucie znalazła się w ramionach chłopaka,była cała ubrudzona, Obdarte kolana i ręce. - Już dobrze. - Dziewczyna przytuliła się do
chłopaka.



_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaya
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 11:09 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
DAleeej
_________________
Powrót do góry
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 11:11 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Kaya napisał:
DAleeej

Dzisiaj kolejny rozdział..zgadłam?
_________________


Znam Ciebie jak własną kieszeń.
Na pewno..? Co skrywam w środku serca?
Nawet twoje milczenie nie powie prawdy..


Supi Supi Supi Supi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia250101



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 4131

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 2:15 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
CasandraLight napisał:
Kaya napisał:
DAleeej

Dzisiaj kolejny rozdział..zgadłam?

Taaaaag
_________________
NIE ZNASZ - NIE OCENIAJ
*G N' R*Nirvana*AC/DC*Metallica*Green Day*BVB*

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Wto Lip 01, 2014 2:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
monia250101 napisał:
CasandraLight napisał:
Kaya napisał:
DAleeej

Dzisiaj kolejny rozdział..zgadłam?

Taaaaag

Okay..:j
_________________


Znam Ciebie jak własną kieszeń.
Na pewno..? Co skrywam w środku serca?
Nawet twoje milczenie nie powie prawdy..


Supi Supi Supi Supi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CasandraLight



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 316

PostWysÅ‚any: Sro Lip 02, 2014 9:45 pm    Temat postu: RożdziaÅ‚ 3 ~~ MyÅ›li kaleczÄ…,a sny zamykajÄ… przed nami drzwi.
Odpowiedz z cytatem
Chłopak trzymał w ramionach czarnowłosą dziewczynę która nie potrafiła zatrzymać łez. - Już dobrze. - Chłopak zakończył sen,a dziewczyna momentalnie przestała płakać. I jest już dobrze. - Dziewczyna wstała i pobiegła w stronę łazienki. - Nie musisz mi dziękować. - Chłopak powiedział i otworzył drzwi od klasy numer 14. Położył książki,w tym samym momencie wbiegła umoczona dziewczyna. - Chyba zapomniałeś czegoś.. - Zdyszana dziewczyna przyniosła mu plecak. - Wziąłeś same książki i zeszyty a plecaka to nie.. - Chłopak nie zwracał większej uwagi na dziewczynę. - Czy ty mnie słyszysz?! - Słyszę..ale plecak miał tam zostać.. - Dziewczyna zarumieniła się. - Nie - nie wiedziałam.. - Dziewczyna położyła plecak i wybiegła z klasy. -Gdzie Ona się tak śpieszy? - Chłopak wziął kredę i napisał na tablicy " Nie złapiesz mnie mała!" Wtedy wbiegła dziewczyna i zaczęła gonić chłopaka. (..) Wybiła godzina 8:00 - wszyscy weszli do klasy i zobaczyli Casandrę i Ivana. - My.. - Dziewczyna nie umiała wydusić ani słowa. - My sprzątaliśmy klasę. - Klasa rzeczywiście była czysta. - Dostaniecie za to po 6 z zachowania. - Dziewczyna spojrzała na chłopaka i lekko się uśmiechnęła. Tak rozpoczął się dziwny dzień.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diddlina



Dołączył: 22 Kwi 2014
Posty: 9560

PostWysÅ‚any: Sob Lut 14, 2015 5:38 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Åšwietne Very Happy
_________________

♥Zu♥Marli♥Marmu♥Wampirek♥Arti♥

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group