Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Którego z nich wybrać ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Którego z nich wybrać ???
Piotrka
66%
 66%  [ 2 ]
Romka
33%
 33%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
oliśka



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 6

PostWysÅ‚any: Sob Kwi 27, 2013 6:14 pm    Temat postu: Którego z nich wybrać ???
Odpowiedz z cytatem
Od paru miesięcy podobał mi się chłopak z równoległej klasy , ale nie zwracał na mnie uwagi... dałam sobie z nim spokój , ale wiadomo im bardziej chce się zapomnieć ... Jakieś 1,5 miesiąca temu mama zapisała mnie na hip-hop break-dance i taniec nowoczesny ( 3 w 1 ) . Poznałam tam Ewelinę , i tam był bardzo fajny chłopak ( z kolegą) Ale wiedziałam , że nic z tego nie będzie ... po zajęciach poszłam na ławkę na trybunach , nie zauważyłam, że zgubiłam czapkę , i ten chłopak podał mi ją. Zaczęliśmy rozmawiać , dowiedziałam się , że ma na imię Kamil , przeprowadza się , na to osiedle co ja i będzie chodził do mojej klasy. Wymieniliśmy się numerem telefonu i facebookiem . Dzień potem zadzwonił do mnie i się spotkaliśmy , tak było codziennie , jakieś 3 tygodnie temu zaczął chodzić , ze mną do klasy , czasem siedziałam z nim w ławce , a czasem z moją przyjaciółką . Dziewczyny mówiły , że się we mnie buja . Jest moim jednym z najlepszych przyjaciół , gdy jedna z dziewczyn z mojej klasy mnie wyzywała od najgorszych , po prostu się rozpłakałam i poszłam za szkołę , Piotrek za mną. Pocieszał mnie. Wczoraj mieliśmy szkolną imprezę . Oczywiście cała podstawówka była na niej ( w tym nasza klasa) . Widziałam jak mój były obiekt zainteresowań ( Romek) gadał z dziewczyną z jego klasy. Nie przeszkadzało mi to. Moje przyjaciółki tańczyły z chłopakami , a ja stałam sama. I podszedł do mnie Romek , zapytał czy moglibyśmy się we wtorek spotkać i dał mi swój numer telefonu. Zatańczył ze mną , parę minut potem podszedł do mnie Piotrek , zapytał się czy moglibyśmy wyjść na dwór przed salę. Było bardzo dobrze słychać muzykę więc tańczyliśmy sami. Tłumaczył to tym , że tam się nie da pogadać. Patrzył mi prosto w oczy ja jemu też. I chciał mnie przytulić , ale ja ... odruchowo poszłam szybkim tempem do łazienki damskiej ... słyszałam jak wołał mnie i widziałam jak biegł za mną . Od tej pory i Romek i Piotrek ciągle do mnie dzwonią , byłam już tam niezdecydowana , że wyłączyłam telefon i nie wiem co robić !!! Bardzo mi się podoba Piotrek i go lubię lubię , ale Romek kiedyś mi na nim zależało... Sad Nie wiem , którego wybrać !!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladyPauline



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 1202

PostWysÅ‚any: PiÄ… Maj 03, 2013 3:35 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A kogo bardziej lubisz? To nie ma znaczenia że kiedyś ktoś Ci się podobał, ważne jest tu i teraz.
_________________
Muzyka punk jak i wiele innych stylów muzycznych ma rację bytu i cały czas jest grana. Punk jako postawa, jest kwestią wyboru osobistego. To nie styl czy wygląd, to sposób myślenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
projektantka123



Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 215

PostWysÅ‚any: Pon Maj 06, 2013 4:59 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Zastanów się. Kto Cię pocieszał w trudnych chwilach, a kto nie. Kto chciał Cię przytulić, a kto nie... itd.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alka0802



Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 2345

PostWysÅ‚any: Wto Maj 07, 2013 6:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja wybrałabym Piotrka , wydaję się miły i Cie wspiera , chyba Cię lubi ( lubi , lubi XDD ) . Romek to chyba zły wybór ,nie znam go , ale sprawia wrażenie faceta , która poleci na każdą dziewczynę i jest po prostu bachorem ...
_________________


http://wkrainiepelnejksiazek.blogspot.com/ <- zapraszam książkocholików Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Molunia :3



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 6110

PostWysÅ‚any: Wto Maj 07, 2013 7:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chyba Piotrka.. ale to od ciebie zależy.. Smile
_________________
#Directioner
#Kwiatonator

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neylaa



Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 555

PostWysÅ‚any: Nie Sie 03, 2014 9:51 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja bym wybrała Piotrka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tośka2003



Dołączył: 19 Gru 2013
Posty: 71

PostWysÅ‚any: Nie Sie 03, 2014 11:56 am    Temat postu: .
Odpowiedz z cytatem
Skoro zakochałaś się w Piotrku to znaczy, że nigdy aż tak bardzo nie kochałaś Romka jak Piotrka, więc ja ci radzę Piotrka.
_________________

Hau hau

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jake.



Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 1987

PostWysÅ‚any: Nie Sie 03, 2014 8:34 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
wybierz jak mówi ci serce




nie no, żartowałam
if ur age is on da clock
u r 2 young for da cock
_________________
sometimes, the moon looks brighter than the sun.


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagódka10



Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 232

PostWysÅ‚any: Sro Maj 20, 2015 6:49 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Piotrek <3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group