Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
chłopak
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

miałaś lub masz chłopaka
tak
36%
 36%  [ 8 ]
nie
63%
 63%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
marysia_15



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 32

PostWysÅ‚any: PiÄ… Maj 29, 2015 6:20 pm    Temat postu: chÅ‚opak
Odpowiedz z cytatem
Mam 11 lat i zastanawiam się czy warto mieć chłopaka. Z jednej strony jestem tego bardzo ciekawa ale z drugiej się tego boje. błagam pomożecie



pozdro marysia_15
_________________
mój blog

Jaiinnepasje.MJM.blogspot.com

Nigdy nie przestawaj wierzyć w swoje marzenia

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CrystalGirl



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 100

PostWysÅ‚any: PiÄ… Maj 29, 2015 10:38 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Posłuchaj (jak co hejtowanie czy coś w tym stylu) moim zdaniem miec chłopaka w twoim wieku to totalna bzdura, gdybyś go miała to tak naprawdę nic by się nie zmieniło (chyba , że byłby wymiany przytulas)
U mnie w szkole jest kupa takich par, a problemy takie jak w małżeństwie.
Moze poczekaj z tym, aż będziesz w gimnazjum , tam to dopiero może się udać. Wtedy jesteś już na to w 150% gotowa na poważny związek.
Ja przyznam że chciałabym się zakochać no, ale co poradzę musze czekać.
Gdyby ktoś cię zapytał w tym wieku czy chcesz z nim być to odpowiedź " nie " chyba, że chcesz by wasz związek opierał się na zwyczajnym "Cześć" na korytarzu, wymuszonym przytulalasem i kłótnia mi o byle co.
Mam nadzieje ze pomogłam jak co pisz na p w.
Pozdrawiam!
,
_________________
♡ I LOVE YOU JACE NORMAN♡
Moja ☆ Wink
DANGER HENRY , SPLITTING Adam
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Jace Norman Jace Norman Jace Norman Jace Norman♡

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TaFajna^^



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 153

PostWysÅ‚any: Sob Maj 30, 2015 9:08 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja pier, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Ja jestem w pierwszej gim i mam taką beke z tych wszystkich par, ze nie wiem
JAK MOŻNA MIEC CHLOPAKA W WIEKU 11 LAT. Nawet w wieku 14, to absurd
wszystkie szkolne fejmy tak robiÄ…. Na pokaz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysÅ‚any: Sob Maj 30, 2015 9:52 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
po cholerę ci chłopak? jeśli nie jesteś gotowa to się za to nie bierz, tym bardziej w takim wieku.
a co do wypowiedzi crystalgirl, a mianowicie "Moze poczekaj z tym, aż będziesz w gimnazjum , tam to dopiero może się udać. Wtedy jesteś już na to w 150% gotowa na poważny związek."
koleżanka chyba nigdy nie była w gimnazjum i nie zna definicji poważnego związku. inni są gotowi w wieku gimnazjalnym, inni licealnym, jeszcze inni dopiero po dwudziestce a niektórzy nie są jeszcze gotowi mając czterdzieści lat i to, czy jesteś gotowa na relację, która będzie opierała się prawdopodobnie na max. dwóch wymuszonych przytulasach dziennie i unikaniu siebie jak ognia, to kwestia personalna i ty powinnaś wiedzieć najlepiej o tym co jest dla ciebie odpowiednie.
ja kończę pierwszą klasę gimnazjum i nie uważam żebym był ani trochę gotowy na coś tak w moim wieku absurdalnego i w ogóle mi na tym nie zależy, polecam.
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ArtistAS



Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 798

PostWysÅ‚any: Sob Maj 30, 2015 10:44 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

_________________

Moderator Poznajmy siÄ™ I TOP Wyzwania <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marysia_15



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 32

PostWysÅ‚any: Sob Maj 30, 2015 10:45 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dzięki już wiem
_________________
mój blog

Jaiinnepasje.MJM.blogspot.com

Nigdy nie przestawaj wierzyć w swoje marzenia

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CrystalGirl



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 100

PostWysÅ‚any: Sob Maj 30, 2015 5:22 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
xxx napisał:
po cholerę ci chłopak? jeśli nie jesteś gotowa to się za to nie bierz, tym bardziej w takim wieku.
a co do wypowiedzi crystalgirl, a mianowicie "Moze poczekaj z tym, aż będziesz w gimnazjum , tam to dopiero może się udać. Wtedy jesteś już na to w 150% gotowa na poważny związek."
koleżanka chyba nigdy nie była w gimnazjum i nie zna definicji poważnego związku. inni są gotowi w wieku gimnazjalnym, inni licealnym, jeszcze inni dopiero po dwudziestce a niektórzy nie są jeszcze gotowi mając czterdzieści lat i to, czy jesteś gotowa na relację, która będzie opierała się prawdopodobnie na max. dwóch wymuszonych przytulasach dziennie i unikaniu siebie jak ognia, to kwestia personalna i ty powinnaś wiedzieć najlepiej o tym co jest dla ciebie odpowiednie.
ja kończę pierwszą klasę gimnazjum i nie uważam żebym był ani trochę gotowy na coś tak w moim wieku absurdalnego i w ogóle mi na tym nie zależy, polecam.

posłuchaj mój drogi hejterku ( co napiszę to do mnie coś masz ) masz rację co bd kłamaćnigdy nie byłam w gimnazjum, z tego co słyszałam i widzę na ulicy to większość ludzi jest gotowa w gimbazie.
To pewne , że większość dopiero tak jak pisałaś jest gotowa w liceum itd. Ale w gimnazjum to tez możliwe!
_________________
♡ I LOVE YOU JACE NORMAN♡
Moja ☆ Wink
DANGER HENRY , SPLITTING Adam
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Jace Norman Jace Norman Jace Norman Jace Norman♡

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysÅ‚any: Nie Maj 31, 2015 10:10 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
CrystalGirl napisał:
xxx napisał:
po cholerę ci chłopak? jeśli nie jesteś gotowa to się za to nie bierz, tym bardziej w takim wieku.
a co do wypowiedzi crystalgirl, a mianowicie "Moze poczekaj z tym, aż będziesz w gimnazjum , tam to dopiero może się udać. Wtedy jesteś już na to w 150% gotowa na poważny związek."
koleżanka chyba nigdy nie była w gimnazjum i nie zna definicji poważnego związku. inni są gotowi w wieku gimnazjalnym, inni licealnym, jeszcze inni dopiero po dwudziestce a niektórzy nie są jeszcze gotowi mając czterdzieści lat i to, czy jesteś gotowa na relację, która będzie opierała się prawdopodobnie na max. dwóch wymuszonych przytulasach dziennie i unikaniu siebie jak ognia, to kwestia personalna i ty powinnaś wiedzieć najlepiej o tym co jest dla ciebie odpowiednie.
ja kończę pierwszą klasę gimnazjum i nie uważam żebym był ani trochę gotowy na coś tak w moim wieku absurdalnego i w ogóle mi na tym nie zależy, polecam.

posłuchaj mój drogi hejterku ( co napiszę to do mnie coś masz ) masz rację co bd kłamaćnigdy nie byłam w gimnazjum, z tego co słyszałam i widzę na ulicy to większość ludzi jest gotowa w gimbazie.
To pewne , że większość dopiero tak jak pisałaś jest gotowa w liceum itd. Ale w gimnazjum to tez możliwe!

nie jestem hejterkiem a przynajmniej nie w tym wypadku, poprawienie to nie hejtowanie, a napisałem to w najbardziej kulturalny sposób na jaki mnie stać. owszem, w gimnazjum to jest możliwe, jak już wspominałem, ale w większości dopiero pod koniec trzeciej klasy, bo młodsze roczniki to dzieciaki, u których wyznacznikiem dojrzałości jest to, czy podpalasz sobie pety za szkołą, czy nie. może u ciebie jest inaczej, ale w mojej szkole widuje się zaledwie trzy, może cztery normalne pary. jest to więc możliwe ale na pewno nie w większości, tych w miarę dojrzałych osób znajdzie się może jakieś 5% (z których siebie także wykluczam).
(a co do: "co napiszę to do mnie coś masz" - nie mam nic do ciebie, a do niektórych twoich wypowiedzi, nie zważam na nick osoby której post cytuję i szczerze mam to gdzieś)
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alex1108
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Cze 02, 2015 11:41 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Od 5 lat mieszkam w domu (wcześniej mieszkałam w bloku).
Moim sąsiadem był taki chłopak niby 2 lata starszy ode mnie (bo nigdy mi nie powiedział ile dokładnie ma lat, ani kiedy ma urodziny). Od razu się w nim zakochałam. Napisał do mnie list, a w tym liście spytał czy zechciałabym być jego dziewczyną (ledwo co się doczytałam bo bazgrolił a nie pisał). Ja (głupia ja) się zgodziłam. Było normalnie. W ogołe się do mnie nie odzywał, unikał mnie. Po 2 latach(aż 2 lata to wytrzymałam!!!!!!) za namową BFF zerwałam z nim. Bo zadał mi jakieś głupie pytanie na które żądał odopwiedzi a ja go nie rozumiałam (on nie chciał mi wytłumaczyć). Był zrozpaczony, z resztą ja też, ale teraz wiem że dobrze zrobiłam i mogłam już na początku niezgodzić się na bycie jego dziewczyną. Niestety, czasu nie cofnę.
Był okrpnym tumanem i teraz chodzi do 6 klasy i (niby) ma 14 lat. Ja mam 12. Prawie nie przeszedł do 6!! Oby przeszedł do gimnazjum bo nie chcę go już więcej na oczy widzieć. Sad
I to była moja żałosna historyjka, taaa.
Polecam ci nie mieć chłopaka (zwłaszcza jak się boisz), a przynajmniej teraz, bo będziesz miała tylko problemy-jak ja. Smile

_________________
Powrót do góry
TaFajna^^



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 153

PostWysÅ‚any: Wto Cze 02, 2015 3:42 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
alex1108 napisał:
Od 5 lat mieszkam w domu (wcześniej mieszkałam w bloku).
Moim sąsiadem był taki chłopak niby 2 lata starszy ode mnie (bo nigdy mi nie powiedział ile dokładnie ma lat, ani kiedy ma urodziny). Od razu się w nim zakochałam. Napisał do mnie list, a w tym liście spytał czy zechciałabym być jego dziewczyną (ledwo co się doczytałam bo bazgrolił a nie pisał). Ja (głupia ja) się zgodziłam. Było normalnie. W ogołe się do mnie nie odzywał, unikał mnie. Po 2 latach(aż 2 lata to wytrzymałam!!!!!!) za namową BFF zerwałam z nim. Bo zadał mi jakieś głupie pytanie na które żądał odopwiedzi a ja go nie rozumiałam (on nie chciał mi wytłumaczyć). Był zrozpaczony, z resztą ja też, ale teraz wiem że dobrze zrobiłam i mogłam już na początku niezgodzić się na bycie jego dziewczyną. Niestety, czasu nie cofnę.
Był okrpnym tumanem i teraz chodzi do 6 klasy i (niby) ma 14 lat. Ja mam 12. Prawie nie przeszedł do 6!! Oby przeszedł do gimnazjum bo nie chcę go już więcej na oczy widzieć. Sad
I to była moja żałosna historyjka, taaa.
Polecam ci nie mieć chłopaka (zwłaszcza jak się boisz), a przynajmniej teraz, bo będziesz miała tylko problemy-jak ja. Smile


Sorry, ale ta twoja wypowiedź brzmi jak jakaś Ukryta prawda
2 lata męczyłam się z tym okrutnym człowiekiem który mnie gwalcił xd
Historia życia
amen

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysÅ‚any: Wto Cze 02, 2015 5:11 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
TaFajna^^ napisał:
alex1108 napisał:
Od 5 lat mieszkam w domu (wcześniej mieszkałam w bloku).
Moim sąsiadem był taki chłopak niby 2 lata starszy ode mnie (bo nigdy mi nie powiedział ile dokładnie ma lat, ani kiedy ma urodziny). Od razu się w nim zakochałam. Napisał do mnie list, a w tym liście spytał czy zechciałabym być jego dziewczyną (ledwo co się doczytałam bo bazgrolił a nie pisał). Ja (głupia ja) się zgodziłam. Było normalnie. W ogołe się do mnie nie odzywał, unikał mnie. Po 2 latach(aż 2 lata to wytrzymałam!!!!!!) za namową BFF zerwałam z nim. Bo zadał mi jakieś głupie pytanie na które żądał odopwiedzi a ja go nie rozumiałam (on nie chciał mi wytłumaczyć). Był zrozpaczony, z resztą ja też, ale teraz wiem że dobrze zrobiłam i mogłam już na początku niezgodzić się na bycie jego dziewczyną. Niestety, czasu nie cofnę.
Był okrpnym tumanem i teraz chodzi do 6 klasy i (niby) ma 14 lat. Ja mam 12. Prawie nie przeszedł do 6!! Oby przeszedł do gimnazjum bo nie chcę go już więcej na oczy widzieć. Sad
I to była moja żałosna historyjka, taaa.
Polecam ci nie mieć chłopaka (zwłaszcza jak się boisz), a przynajmniej teraz, bo będziesz miała tylko problemy-jak ja. Smile


Sorry, ale ta twoja wypowiedź brzmi jak jakaś Ukryta prawda
2 lata męczyłam się z tym okrutnym człowiekiem który mnie gwalcił xd
Historia życia
amen

bo gwałty są takie supermega śmieszne, janiemogę eheheheheheheeheheh (swoją drogą nie rozumiem za bardzo o co ci chodziło bo w jej poście nie było mowy o żadnym wykorzystywaniu seksualnym no chyba że nie umiem czytać albo nie zauważyłem w tym żartu bo mam powalone poczucie humoru (tak))
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TaFajna^^



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 153

PostWysÅ‚any: Sro Cze 03, 2015 10:37 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Po prostu ona już pisała kilka tematów, o swoim nieszczęśliwym związku, co według mnie, jest bez urazy śmieszne. Kolejne wtrącanie tego i to w sposób ,, przez dwa lata sie z tym męczyłam" czy jakoś tak, rozbraja mnie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoustacheGirl08



Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 2913

PostWysÅ‚any: Czw Cze 11, 2015 7:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
po przeczytaniu tego tematu (a zwłaszcza pierwszego posta osoby pytającej) analizowałam wątki dłuższy czas i takie wtf, co to jest opłaca się mieć chłopaka? to znaczy po prostu "bede miec byle jakiego chlopaka, 'zakocham sie' w nim, będziemy razem chodzili na wagary". w posiadaniu chłopaka ważniejsze są inne rzeczy i myślę, że ciężko to zrozumieć w wieku 11 lat (ja sama mam 13 i nie mam w planach mieć chłopaka, podoba mi się jeden ale psychicznie to są oni niedorozwinięci, przysięgam) - tzn. trudno to zrozumieć większości osób w Twoim wieku, może są jakieś wyjątki czy coś. tu nie chodzi o wiek, a o dojrzałość i gotowość na taką relację z kimś. a jeśli definicją posiadania chłopaka jest dla ciebie 'przytulmy się kilka razy a później udawajmy że się nie znamy', to nie polecam. Amen (ps kilka określeń 'zapożyczyłam' od odpowiedzi xxx, generalnie się z nim zgadzam, bynajmniej w większości tego, co napisał)
_________________
jestem alpakÄ…

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagódka10



Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 232

PostWysÅ‚any: Czw Sie 13, 2015 2:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
alex1108 napisał:
Od 5 lat mieszkam w domu (wcześniej mieszkałam w bloku).
Moim sąsiadem był taki chłopak niby 2 lata starszy ode mnie (bo nigdy mi nie powiedział ile dokładnie ma lat, ani kiedy ma urodziny). Od razu się w nim zakochałam. Napisał do mnie list, a w tym liście spytał czy zechciałabym być jego dziewczyną (ledwo co się doczytałam bo bazgrolił a nie pisał). Ja (głupia ja) się zgodziłam. Było normalnie. W ogołe się do mnie nie odzywał, unikał mnie. Po 2 latach(aż 2 lata to wytrzymałam!!!!!!) za namową BFF zerwałam z nim. Bo zadał mi jakieś głupie pytanie na które żądał odopwiedzi a ja go nie rozumiałam (on nie chciał mi wytłumaczyć). Był zrozpaczony, z resztą ja też, ale teraz wiem że dobrze zrobiłam i mogłam już na początku niezgodzić się na bycie jego dziewczyną. Niestety, czasu nie cofnę.
Był okrpnym tumanem i teraz chodzi do 6 klasy i (niby) ma 14 lat. Ja mam 12. Prawie nie przeszedł do 6!! Oby przeszedł do gimnazjum bo nie chcę go już więcej na oczy widzieć. Sad
I to była moja żałosna historyjka, taaa.
Polecam ci nie mieć chłopaka (zwłaszcza jak się boisz), a przynajmniej teraz, bo będziesz miała tylko problemy-jak ja. Smile


Nie rozumiem dlaczego twoja historia jest taka sama jak kicikoci225 (kiciakocia225), skoro twój nick jest zupełnie inny, chociaż nawiązuje do imienia kicikoci. Jest dosłownie IDENTYCZNA. (Jako bff (która została wymieniona powyżej) znam dokładnie kiciękocię225, tego jej "chłopaka" i mrożącą krew w żyłach historię niespełnionej miłości.)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagódka10



Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 232

PostWysÅ‚any: Czw Sie 13, 2015 2:18 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
MoustacheGirl08 napisał:
po przeczytaniu tego tematu (a zwłaszcza pierwszego posta osoby pytającej) analizowałam wątki dłuższy czas i takie wtf, co to jest opłaca się mieć chłopaka? to znaczy po prostu "bede miec byle jakiego chlopaka, 'zakocham sie' w nim, będziemy razem chodzili na wagary". w posiadaniu chłopaka ważniejsze są inne rzeczy i myślę, że ciężko to zrozumieć w wieku 11 lat (ja sama mam 13 i nie mam w planach mieć chłopaka, podoba mi się jeden ale psychicznie to są oni niedorozwinięci, przysięgam) - tzn. trudno to zrozumieć większości osób w Twoim wieku, może są jakieś wyjątki czy coś. tu nie chodzi o wiek, a o dojrzałość i gotowość na taką relację z kimś. a jeśli definicją posiadania chłopaka jest dla ciebie 'przytulmy się kilka razy a później udawajmy że się nie znamy', to nie polecam. Amen (ps kilka określeń 'zapożyczyłam' od odpowiedzi xxx, generalnie się z nim zgadzam, bynajmniej w większości tego, co napisał)


W takich 'związkach" w tym wieku nie ma mowy nawet o powiedzeniu "cześć" (znam to z doświadcze nia mojej bff). Oni po prostu przed sobą uciekają i udają, że w ogóle nie widziały wcześniej tej osoby. (Jak ktoś jest ciekawy to chodzi mi o historię kicikoci225)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group