Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Wielki temat o szkole.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Mix
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Cieszysz się że jutro szkoła? D:
Tak! Będę mogła się codziennie spotykać z koleżankami.
25%
 25%  [ 7 ]
Tak, bo chcę się czegoś nauczyć.
3%
 3%  [ 1 ]
Pół na pół, z jednej strony dobrze, z drugiej źle...
46%
 46%  [ 13 ]
Nie! Nienawidzę szkoły!
17%
 17%  [ 5 ]
Jest mi obojętne.
7%
 7%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 8:41 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
zosik_1i2 napisał:
Nie cieszę się, bo do szóstej idę i będzie więcej nauki i wgl. No i kolejny rok z tamtymi palantami... -.-

A z drugiej strony bardzo się cieszę, że zobaczę się znowu z moimi BFF Very Happy Bardzo za nimi tęskię :'|

Ja też do szóstej Wink
I zgadzam się
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 8:43 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
zosik_1i2 napisał:
Tigerek napisał:
Weeeeeeeeeź ja to wg mam. Z tego że w tym roku doszło 5 klas do 1 sp i 4 do 1 gim to dołożyli jedną godz. lekcyjną od 15.30 do 16.15 ja na razie w nią nie mam ale możę będę mieć jak zmienią plan Sad((((

U mnie w szkole jest w tym roku 5 pierwszych klas Very Happy I mamy trzecią obiadówkę. I teraz codziennie musimy spamiętać na którą z tych trzech (codziennie na inną -.-) kiedy mamy iść -.- Lol po prostu -.-

Do nas też doszło 5 klas pierwszaczków -.-
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeansowa
Gość





PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 7:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Lubię szkołę... Mam świetną klasę i generalnie lubię się uczyć. Ogólnie to jest OK
_________________
Powrót do góry
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 9:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
jake. napisał:
a ja:
- na autobus musimy czekać w bibliotece, pod nadzorem nauczycielki, nawet nie wolno nam iść na przyszkolny plac zabaw.
- nie wpuszczają nas do autobusu z podstawówki.
- nie możemy wychodzić do toalety podczas lekcji (no chyba że mamy sraczkę).
- brak sali gimnastycznej, musimy iść 300 metrów do podstawówki.
- historyczka to zło.
- wysokie ceny w sklepiku szkolnym, nie możemy wychodzić do sklepu naprzeciwko szkoły.
- połowa mojej klasy ssie, dziewczyny lajkujące na fb stronki typu "psychicznie martwaa . ;((" i chłopaki expiące w minecrafta. za to druga połowa jest supi.
- fajne łazienki, jedyną wadą jest jedno małe lusterko do którego nie dosięgam (problemy niskich ludzi [*]).
- większa część nauczycieli jest miła i pomocna.
- brak dresów wyzywających cię na korytarzu (rly, w całym swoim tygodniowym, gimnazjalnym żywocie tylko raz usłyszałam "haa emo!!!1", miło bardzo).
- przyjemna atmosfera, można podejść do przypadkowej osoby i w spokoju zapytać o to w jakiej klasie jest jakaś lekcja.
- wszyscy są mega mili.
- pojedyncze ławki, co dla mnie jest plusem. są blisko siebie więc git.
- bardzo wysoki poziom, jedna z najlepszych szkół w gminie.
- ładny wystrój, najbardziej podobają mi się kolaże na ścianach, przypominają mi te z tumblra XDDD.
- tanie, ale niezbyt smaczne obiady, których osobiście nie jem.


well trochę to zaktualizuję
- same ale jakoś mi to nie przeszkadza, pod koniec roku mniej pilnują i można sobie wychodzić
- same chyba że jest mniej osób i inny kierowca bo ten jest chamski af
- same
- same
- lol byłem idiotą, historyczka jest super, chce żebym ją narysował, nazywa nas przedszkolem, podaje wszystkie pytania jakie będą na sprawdzianie i mam same piątki u niej
- do sklepu można + mamy teraz nielegalny sklepik gdzie jest oranżada za złotówkę i tosty
- idk pousuwałem z fb połowę znajomych i spośród całej klasy toleruję teraz jakieś 8 osób z czego odzywam się tylko do trzech
- teraz już nie ma tego lusterka lol
- no są całkiem okej
- nie zwracam nawet na to uwagi ale trochę chyba ich jest + bardzo bardzo niepokojący pierwszak
- lol dżejk idioto znajomość planu lekcji nie jest wyznacznikiem sympatii pozerze
- nie jest jakoś tragicznie ale nie za bardzo. jakaś 1/3 szkoły jest bardzo wporząsiu i codziennie wychodząc z autobusu przybijamy sobie h5 z jakąś pierwszoklasistką, nawet nie wiem jak ma na imię i nigdy z nią nie gadałem
- same, i tak je przysuwamy
- same co raczej nie jest plusem, mamy dziwny system oceniania, jest mega trudno i tylko chyba 10 (albo nawet mniej) na ok 200 osób miało pasek
- WIECIE CO, ZDJĘLI TE KOLARZE I POMALOWALI ŚCIANY NA OBRZYDLIWY KOLOR I'M OUT
- same, przychodzą na nie dzieci z 1-3 podstawuwy i mówią mi cześć i znają moją ksywkę a ja nawet nie wiem co to za ludzie
+ pan od religii, zeusie XDDDDD jeździ na lekcji po dosłownie wszystkim, najbardziej po homoseksualistach i jak patrzy w moją stronę to udaję że zarywam do koleżanki (nie jestem płci męskiej ok więc to wygląda pedalsko) żeby go wkurzyć, na sprawdzianie hejtowałem chrzest i rysowałem tęcze na kartce

mam nadzieję że ludzie z klasy mnie po tym nie wystalkują czy coś bo będzie pszypał że siedzę na jakimś wrużkowym forum
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariposa <3



Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 33

PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 4:20 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Kiedys nienawidziłam chodzić do szkoły, ale teraz z wiekiem mam do tego inne podejście. Ok, lekcje są zwykle nudne, no chyba, że chodzi o plastykę, technikę i w-f, no i polski. Moim najgorszym przedmiotem jest historia ( a mamy 3 godz w tygodniu ) no i matma, która jest codziennie, ale matmę już idzie jakoś znieść :/ W szkole najbardziej lubię to, że widuje się z ludźmi, z przyjaciółmi, moja klasą Very Happy Kocham przerwy, ale nie takie na siedząco gapiąc się i stukając w telefon( jak to zwykle bardzo często roią moje koleżanki) Lubie pospacerować, pogadać, powygłupiać się kolegami, byle by cos robic Very Happy Gdyby nie szkoła zanudziłabym się w domu...
_________________
Teraz wiem, że ta ziemia jest niebem <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Skarley



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 253

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 3:27 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ha , a u mnie jest 7 klas pierwszych !
_________________
Im Ola <3
Skarley <3
Zapraszam na profil <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natalenka12



Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 36

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 12:00 am    Temat postu: :)
Odpowiedz z cytatem
Ja wstaje o 6 ale mogę leniuchować aż do 6:50 i wychodzę xD
_________________
-mniam ><-

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Mix Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group