Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
MINI PYTANKO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to jest mądre zakładać bloga bez wiedzy rodziców?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ja to zrobiłam
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 1 ]
Chyba oszalałaś?!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
Liv0305



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 242

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 7:30 am    Temat postu: MINI PYTANKO
Odpowiedz z cytatem
Czy mam założyć bloga bez zgody rodziców? Teraz często ich nie ma w domu, więc nic by nie zauważyli... Prawda? Błagam pomóżcie
_________________



Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1477

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 1:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
nie kompromituj się i tego bloga po prostu nie zakładaj, jeśli masz być kolejnym dzieciakiem zaśmiecającym internet a) swoim nudnym życiem, b) swoimi dennymi poradami modowymi, c) swoimi amatorskimi rysunkami, lub d) informacjami z wikipedii czy jakiś innych blogów. ja rozumiem że hajsy i darmowe ciuchy, ale to zazwyczaj kończy się porażką.
zrób jak uważasz, nie znam twoich rodziców więc ci nie doradzę, jeśli chcesz gdzieś opisywać cóż to ciekawego się dzisiaj wydarzyło to kup sobie pamiętnik, chyba że twierdzisz że jesteś na to za stara i to już niemodne bo przecież mamy xxi wiek i internet.
_________________
maybe ive just had too much cough medicine

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neylaa



Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 555

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 3:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jak uważasz. Ja swojego założyłam i powiedziałam o tym mamie, a ona uznała, że to świetny pomysł.
Zależy też oczywiście, o czym masz zamiar pisać?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TaFajna^^



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 153

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 7:36 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Po co masz mówić? Za założyłam bez wiedzy. Poza tym jak mieli by się dowiedzieć? Przeglądają internet w poszukiwaniu blogów dziewczynek xd
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 5:15 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
xxx napisał:
nie kompromituj się i tego bloga po prostu nie zakładaj, jeśli masz być kolejnym dzieciakiem zaśmiecającym internet a) swoim nudnym życiem, b) swoimi dennymi poradami modowymi, c) swoimi amatorskimi rysunkami, lub d) informacjami z wikipedii czy jakiś innych blogów. ja rozumiem że hajsy i darmowe ciuchy, ale to zazwyczaj kończy się porażką.
zrób jak uważasz, nie znam twoich rodziców więc ci nie doradzę, jeśli chcesz gdzieś opisywać cóż to ciekawego się dzisiaj wydarzyło to kup sobie pamiętnik, chyba że twierdzisz że jesteś na to za stara i to już niemodne bo przecież mamy xxi wiek i internet.

Zgadzam się
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group