Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Bicie Serca by me...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

podoba ci się?(najpierw przeczytaj)
tak
100%
 100%  [ 6 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Jula_modelka



Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 198

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 8:26 pm    Temat postu: Bicie Serca by me...
Odpowiedz z cytatem
PROLOG

Obudziłam się rano z uśmiechem .. tak dobrze przeczytaliście z uśmiechem na ustach. Dziwne jak na mnie? Może to i dobrze , że taka dzisiaj jestem inna . Z drugiej strony trochę mnie to przeraża...
Tak naprawdę nic o sobie nie wiem...


ROZDZIAŁ 1

Pobudka!! Codzienna rutyno powracam. Co teraz? Ach tak mycie , śniadanko , biegiem na przystanek... Nie zdążyłam? To pędem w stronę szkoły!!! Potem będą lekcje , obiad w jakiejś kafejce i do domciu.
W domu odrobię co trzeba , a potem włożę mój ukochany wymięty dresik ,włączę jakąś komedię , rozwalę się na kanapie z zapasem czekolady bakaliowej ( moja ulubiona) i chill out do wieczora.
To mój plan dnia... Ta jasne , chciałoby się!!!!!!!
Bzdurą jest już samo moje pójście do szkoły . Dziś rano obudziłam się z uczuciem jakbym miała kaca . I to ostrego! A gdy zobaczyłam moją rozmazaną gębę chciało mi się normalnie rzygać. Jedna myśl : zasnąć i obudzić się za 1000000 lat żeby nikt mnie nie widział. A zaczęło się tak :

Wstałam w sobotę i odruchowo sięgnęłam po telefon . W skrzynce chyba z 10 nieodebranych wiadomości od Rafała . Otwieram pierwszą lepszą i co widzę?! Co za debil! I cham! I prostak! Nienawidzę go! Po 3 latach "Kocham Cię" i "pięknie dziś wyglądasz" coś takiego!! " Laura sorry ,że nie powiedziałem tego wprost : ja już nic do cb nie czuje. jeszcze raz cie przepraszam." Bezczelność! Chodziłam z nim 3 lata!! Przez 3 lata dążyłam do tego żeby w szkole go akceptowali , choć był "tym nowym" , 3 lata męczyłam się z jego rodzicami , gdy mnie zapraszał. Ale co najważniejsze : 3 lata naiwnie wierzyłam wszystkim jego wynurzeniom miłosnym kiedy inni daliby się pokroić za jedno moje spojrzenie . I teraz co wiedzę pod zerwaniem? PRZEPRASZAM!!! W pierwszej chwili chciałam do niego napisać , że nie wie co traci. Byłam zbyt wściekła. Jeden ruch i już wysłałam wiadomość : Wsadź sobie w tyłek twoje przepraszam!!!
Przepłakałam cały weekend...

Nie chce go znać! Nie chce znać już nikogo!!!!!!!
_________________
“ Now my dream is to just have fun for the rest of my life. ”

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martine037
Gość





PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 1:54 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Fajnie, pisz dalej!!
_________________
Powrót do góry
Jula_modelka



Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 198

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 5:49 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ROZDZIAŁ 2.

W sumie nie jest tak źle. Dziś rano ewidentnie mi się polepszyło : wstałam , wzięłam prysznic i zjadłam śniadanko! Monia wyciągnęła mnie po południu na zakupy , a wieczorem obejrzałyśmy film. Wyrzuciłam wszystkie zdjęcia Rafała i przemalowałam pokój na liliowo ( wcześniej pozbyłam się czerwonej tapety , którą razem wybieraliśmy) . Pełen sukces!!! Ulka ( dziewczyna taty) jest zachwycona tym , że wreszcie wywaliłam te szpetne zasłonki od mamy Rafała. na kolację była zapiekanka z makaronem i bezczelnie zjadłam 3 talerze . Mniam!

Morał na dziś : Jeśli kogoś kochałaś a on cię wystawił zjedz furę zapiekanki i nie wciśnij się w nowe spodnie!
_________________
“ Now my dream is to just have fun for the rest of my life. ”

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lien



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1732

PostWysłany: Sob Mar 26, 2016 10:40 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Koniec? o.O
_________________


Mod POZNAJMY SIĘ, TOP MUZA, TOP CZYTELNIA i GRY SŁOWNE
Instagram: liens_music_n_cd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group