Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
ZAINTERESOWANIA Waszych dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Klaudwa



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 41

PostWysÅ‚any: Sro Lis 24, 2021 10:06 am    Temat postu: ZAINTERESOWANIA Waszych dzieci
Odpowiedz z cytatem
Drodzy fajni! Chcialabym Was zapytać o zainteresowania Waszych prawie 3letnich pociech. Ponieważ niewiem czy powinnam się martwic moja córka nie chce, abym jej czytała książki, woli je omówić tzn obrazki. Nie chce malować, rysować. Woli wymieszać w wodzie kolory. Nie lubi żadnych zajęć plastycznych. Lubi za to pomagać w sprzątaniu, śpiewać i skakać(ruszać sie ogólnie) nie wiem co mogłabym kupić jej pod choinkę. Ma kilka muzycznych sprzętów i to wszystko
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zamalia



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 37

PostWysÅ‚any: Sro Lis 24, 2021 11:21 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Z czytaniem książek to u nas jest tak : nasz jest w zerowce, A cały czas lubi książki z obrazkami. Wybiera duże kolorowo ilustrowane formaty. I w zasadzie tekst ,to opisy. Uwielbia tylko takie. Czyli oglądanie i omawianie.
Z zajęciami plastycznymi to znowu jest tak, że ja uwielbiam wszystko chyba ,co jest takiecplastyczne. Więc wyciągam u robię. I on zobaczył jakie to fajne ,i też mu się spodobało. Mieszanie farb ,rozpuszczanie w wodzie, malowanie palcami , malowanie burakami ,szukanie kolorów ; jagody ,aronia. Zabawa w masie solnej. Możemy tak długo. I udało się, zachęciłam go. Polecam również stronę sklepu https://www.eduksiegarnia.pl/plansze-edukacyjne - znajdziesz wiele pomocy i gier edukacyjnych.
U nas wszystko przez zabawÄ™

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group