Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Rutyna kosmetyczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
zamalia



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 37

PostWysÅ‚any: Pon Paź 24, 2022 8:38 am    Temat postu: Rutyna kosmetyczna
Odpowiedz z cytatem
Pomocy! Przerasta mnie stworzenie prostej rutyny dbania o twarz. Wszędzie bombardują mnie jakieś informacje co muszę mieć i ciągle wydaje mi się że bardziej sobie szkodzę niż pomagam Sad(( nie chce należeć do żadnych dodatkowych grup od twarzingu, włosingu, to mnie naprawdę przerasta.
Mam obecnie:
- płyn micelarny, który używam zazwyczaj wieczorem, do zmycia twarzy (z rzeczy do malowania używam zazwyczaj tylko tuszu do rzęs), potem nakładam krem
- żel do mycia twarzy, zazwyczaj rano z niego korzystam
- potem psikam hydrolatem aloesowym
- i kremuje twarz i używam kremu pod oczy
Jakie są jeszcze takie must havy? Jakie są najgorsze waszym zdaniem błędy w pielęgnacji?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaudwa



Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 41

PostWysÅ‚any: Pon Paź 24, 2022 10:39 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
1. Płyn micelarny trzeba ZMYĆ, nie wolno dopuścić do jego wchłonięcia, dlatego ten żel do mycia twarzy powinnaś używać też wieczorem np. W dwufazowym zmywaniu makijażu - najpierw płyn micelarny a potem mycie twarzy
2. Aloes nie służy każdemu, jeśli jest ok to zostaw, ale jeśli coś się dzieje ze skórą to może warto się zastanowić czy to nie jego wina
3. SPF na dzień koniecznie! Nie ma lepszego sposobu na zapobieganie fotostarzenia skóry.
4. Można by też wprowadzić serum pod krem wieczorem lub olejek na krem, ale to już w zależności czy sam krem wystarczająco działa czy faktycznie czujesz że czegoś skórze brakuje - nie napisałaś jaki to krem a oczywiście ważny jest też skład i dobranie do potrzeb skóry.
https://www.cocolita.pl/reczniki-do-twarzy-i-wlosow

Na pewno dobrze jest kupić również osobny ręcznik do twarzy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top SOS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group