Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Czy według was to spam ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 2432, 2433, 2434  NastÄ™pny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy siÄ™
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Hayden2212



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 2747

PostWysÅ‚any: Pon Sty 21, 2013 8:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Neonowa napisał:
Smile bo mam 24 stycznia karnawał Very Happy

Ale Ci fajnie Very Happy
_________________

Neuronek <333

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziulabb
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Sty 21, 2013 10:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Hayden2212 napisał:
Neonowa napisał:
Smile bo mam 24 stycznia karnawał Very Happy

Ale Ci fajnie Very Happy


Very Happy ja mam 23 Very Happy

_________________
Powrót do góry
top.Ola
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Sty 21, 2013 10:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A ja mam 31 Crying or Very sad ,i chyba nie pójdę.Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Hayden2212



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 2747

PostWysÅ‚any: Pon Sty 21, 2013 10:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
madziulabb napisał:
Hayden2212 napisał:
Neonowa napisał:
Smile bo mam 24 stycznia karnawał Very Happy

Ale Ci fajnie Very Happy


Very Happy ja mam 23 Very Happy

A ja nie wiem kiedy Laughing
_________________

Neuronek <333

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hayden2212



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 2747

PostWysÅ‚any: Wto Sty 22, 2013 10:18 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Very Happy Very Happy Very Happy
Jestem na informatyce!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

Neuronek <333

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nala8322
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Sty 22, 2013 10:31 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Sad Sad Very Happy Cool Very Happy
Dlaczego?
1. Jestem chora.
2. Nie ma mnie na wycieczce
3. Na MSP wbiłam 3 lvl
4. Mam GÅ‚upawkÄ™
5. Nie ma mnie na matmie!

_________________
Powrót do góry
Neonowa



Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 93

PostWysÅ‚any: Czw Sty 24, 2013 3:50 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
DziÅ› Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Bo miałam bardzo fajny karnawał,i jeszcze jutro i .... ferie !
_________________
Jestem :
Molunia :3 i Neonowa.
Molunia powróciła Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Top.modelka
Gość





PostWysÅ‚any: Czw Sty 24, 2013 4:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Crying or Very sad , Confused , Very Happy , Surprised ,
1.Nie mogę wejść na top.Olę.
2.Nie wiem czy pójdę na karnawał.
3.Mam strasznie dużo roboty.
4.Muszę przynieść do szkoły 200 ile śtam zapałek

_________________
Powrót do góry
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysÅ‚any: Czw Sty 24, 2013 4:35 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Crying or Very sad Wink Laughing
Mam spory problemik...Zacznę od początku..Z Mikciem (mikołaj)znam się już ponad 6 lat...Bardzo go lubię, on mnie chyba też...Chyba się zakochałam Embarassed Ale on już raczej ma dziewczynę...Ale nie chce się przyznać Evil or Very Mad Laughing Teraz kolejny: Zenia(ma na imię Igor, ale mama go kiedyś chciała nazwać Zenon, i jak o tym powiedział to bawił się w dziewczynę Laughing .I tak go nazwano Zenia xD) Podkochiwałam się w nim od drugiej klasy, on mnie chyba( a nawet na pewno)bardz lubi...Uśmiecha się do mnie, rozmawia ze mną, powiedział nawet że mam ładny pierścionek!I we wszystkim chce mi pomagać(domówki), cały czas opowiada kawały...I Miki i Zekna chodzą w kratkę...Jak nie ma igora, to wydaje mi się że bardziej wolę mikiego, a jak jego nie ma to Zenię...I jest jeszcze Erni (matko, czego to on jeszcze nie zbroił Laughing )To rozrabiaka, którego znam od tego roku...Ale powiedzieć że słodki nie jest to nie można...Zawsze dokucza dziewczynom, ale tylko mnie zostawia w spokoju(przez co dziewczyny się mną zasłaniają, i nadbiegł taki Wiktor i mnie z całej siły walnął w żebro)Tak ogólnie to chłopaki mnie nie biją, chyba że im na prawdę zajdę za skórę...Dość rzadko to się zdarza...No wiec on siedzi na matmie przede mną...Już nieraz się zagapiłam na niego tak że zrobiłam przez całą lekcję tylko trzy zadania z mnożenia ułamków Laughing No i on tak się na mnie ostatnio patrzy...Jak poprosiłam Zenię o temat z przyrody, to on go mało wzrokiem nie zabił!!!Taką miał zazdrość w oczach Laughing
No i teraz tłumaczenia buziek:
Crying or Very sad - owe trio się na mnie uparło dzisiaj na apelu miki cały czas mnie dosuwał krzesłem do igora, a ten się szczerzył, a Erni mnie kopie w plecy na Angliku, i też się szczerzy jak gdyby nigdy nic Laughing I cały czas się podlizuje Rolling Eyes
Wink - ciesze się że się mną ktoś wreszcie interesuje
Laughing - czasem to jest tak śmieszne(ich wygłupy) że się można normalnie p podłodze tarzać...Podchodzi Ernest do igora, i mówi"No co?"A ten:"Odczep się!"Erni: Bo co? "Bo nico" i bijatyka(taka zabawa)I to wszystko robią jak ja przy nich stoję...A i jeszcze Michał...On jest straszny!Jem sobie Twiksa, on do mnie "Prawy czy leewy"?Ja mówię odczep się a on chce mnie całować!!! Shocked
A potem mnie ganiał aż schowam się w łazience...I Klaudiusz chce zabłysnąć swoimi "tekścikami" i Szymek i Maciek "ze swoimi wariacjami" i sobótka, który się na mnie mści(nie powiem co zbroiłam Laughing )
I czasem mam już tego na serio dość a tu co chwila albo mi picie wyleją w plecaku, albo kopią...I nie wiem co mam zrobić, żeby się odczepili...Ale oni się tak łatwo nie odczepią...
Trochę długi ten post, ale muszę się komuś wygadać...Trzymałam to prawie cały rok dla siebie Laughing
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neonowa



Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 93

PostWysÅ‚any: Czw Sty 24, 2013 4:42 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladymarcelka napisał:
Crying or Very sad Wink Laughing
Mam spory problemik...Zacznę od początku..Z Mikciem (mikołaj)znam się już ponad 6 lat...Bardzo go lubię, on mnie chyba też...Chyba się zakochałam Embarassed Ale on już raczej ma dziewczynę...Ale nie chce się przyznać Evil or Very Mad Laughing Teraz kolejny: Zenia(ma na imię Igor, ale mama go kiedyś chciała nazwać Zenon, i jak o tym powiedział to bawił się w dziewczynę Laughing .I tak go nazwano Zenia xD) Podkochiwałam się w nim od drugiej klasy, on mnie chyba( a nawet na pewno)bardz lubi...Uśmiecha się do mnie, rozmawia ze mną, powiedział nawet że mam ładny pierścionek!I we wszystkim chce mi pomagać(domówki), cały czas opowiada kawały...I Miki i Zekna chodzą w kratkę...Jak nie ma igora, to wydaje mi się że bardziej wolę mikiego, a jak jego nie ma to Zenię...I jest jeszcze Erni (matko, czego to on jeszcze nie zbroił Laughing )To rozrabiaka, którego znam od tego roku...Ale powiedzieć że słodki nie jest to nie można...Zawsze dokucza dziewczynom, ale tylko mnie zostawia w spokoju(przez co dziewczyny się mną zasłaniają, i nadbiegł taki Wiktor i mnie z całej siły walnął w żebro)Tak ogólnie to chłopaki mnie nie biją, chyba że im na prawdę zajdę za skórę...Dość rzadko to się zdarza...No wiec on siedzi na matmie przede mną...Już nieraz się zagapiłam na niego tak że zrobiłam przez całą lekcję tylko trzy zadania z mnożenia ułamków Laughing No i on tak się na mnie ostatnio patrzy...Jak poprosiłam Zenię o temat z przyrody, to on go mało wzrokiem nie zabił!!!Taką miał zazdrość w oczach Laughing
No i teraz tłumaczenia buziek:
Crying or Very sad - owe trio się na mnie uparło dzisiaj na apelu miki cały czas mnie dosuwał krzesłem do igora, a ten się szczerzył, a Erni mnie kopie w plecy na Angliku, i też się szczerzy jak gdyby nigdy nic Laughing I cały czas się podlizuje Rolling Eyes
Wink - ciesze się że się mną ktoś wreszcie interesuje
Laughing - czasem to jest tak śmieszne(ich wygłupy) że się można normalnie p podłodze tarzać...Podchodzi Ernest do igora, i mówi"No co?"A ten:"Odczep się!"Erni: Bo co? "Bo nico" i bijatyka(taka zabawa)I to wszystko robią jak ja przy nich stoję...A i jeszcze Michał...On jest straszny!Jem sobie Twiksa, on do mnie "Prawy czy leewy"?Ja mówię odczep się a on chce mnie całować!!! Shocked
A potem mnie ganiał aż schowam się w łazience...I Klaudiusz chce zabłysnąć swoimi "tekścikami" i Szymek i Maciek "ze swoimi wariacjami" i sobótka, który się na mnie mści(nie powiem co zbroiłam Laughing )
I czasem mam już tego na serio dość a tu co chwila albo mi picie wyleją w plecaku, albo kopią...I nie wiem co mam zrobić, żeby się odczepili...Ale oni się tak łatwo nie odczepią...
Trochę długi ten post, ale muszę się komuś wygadać...Trzymałam to prawie cały rok dla siebie Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Jestem :
Molunia :3 i Neonowa.
Molunia powróciła Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 25, 2013 3:06 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mad Crying or Very sad Very Happy
Mad - dzisiaj jak wracałam ze szkoły, to szłąm z takim wiktorem i kubą...I on nas rzucali śnieżkami...I ten wiktor walnął mnie w wargę górną...lodem!!!I teraz jestem cała spuchnięta, ale mamie się nie przyznam Laughing
Crying or Very sad - bo mnie bardzo boli i jeszcze się ze mnie śmiali że się popłakałam...
Very Happy - zaraz usunę tych głupków ze znajomych na nk Laughing
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 25, 2013 3:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladymarcelka napisał:
Mad Crying or Very sad Very Happy
Mad - dzisiaj jak wracałam ze szkoły, to szłąm z takim wiktorem i kubą...I on nas rzucali śnieżkami...I ten wiktor walnął mnie w wargę górną...lodem!!!I teraz jestem cała spuchnięta, ale mamie się nie przyznam Laughing
Crying or Very sad - bo mnie bardzo boli i jeszcze się ze mnie śmiali że się popłakałam...
Very Happy - zaraz usunę tych głupków ze znajomych na nk Laughing


Możesz mieć konto na nk?!
Szczęściara...
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 25, 2013 3:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mam już chyba od 1 klasy, a moja sis od 4 lat...Nie usunęłam go...Nie dam rady Embarassed Embarassed Embarassed
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Orbit
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 25, 2013 3:23 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Surprised
Właśnie się dowiedziałam, że tydzień temu Adam (Tak, ten Adam...) zaprosił MiLady (Milenę, moją BFF) na dyskotekę. Powiedział Coś typu "Milena, pójdziesz ze mną na dyskotekę?". Jak wiadomo, nikt go nie lubi, a MiLady nawet nienawidzi, więc ona zamiast odpowiedzieć, puknęła się 3 razy w czoło. Adam tak się tym przejął, że potem zaczął zapraszać każdą dziewczynę z klasy, oprócz Zuzi...Farciara...Ale, do rzeczy! Potem ja i Marta mu odmówiłyśmy, a on nas gonił, więc my wbiegłyśmy do damskiej szatni na WF, a on...
Embarassed
...Wbiegł za nami!!!Potem poskarżyłyśmy się nauczycielce, że on nas gania i mówi rzeczy nie dla dzieci w jego wieku, a nauczycielka...
Crying or Very sad
...Nic sobie z tego nie zrobiła! Zostało nam tylko trzymać się nauczyciela dyżurującego na przerwie. Gdy była przerwa na przyrodę (Można to określić jako biologię) dyżurującą była nauczycielka tego właśnie przedmiotu. Gdy usłyszała co Adam mówi...
Laughing
...Zwróciła mu uwagę i powiedziała "Ty masz 10 lat, a nie 18! Żebyś takie rzeczy mówił do swoich koleżanek! Od kogo Ty się tego nauczyłeś?(Chyba łatwo zgadnąć, co on mówił (zboczone rzeczy))"
Wink
Później mu się oberwało (Dostał uwagę), a my Mogłyśmy normalnie chodzić na przerwy gdzie tylko chcemy Smile

_________________
Powrót do góry
Orbit
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 25, 2013 3:26 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladymarcelka napisał:
Crying or Very sad Wink Laughing
Mam spory problemik...Zacznę od początku..Z Mikciem (mikołaj)znam się już ponad 6 lat...Bardzo go lubię, on mnie chyba też...Chyba się zakochałam Embarassed Ale on już raczej ma dziewczynę...Ale nie chce się przyznać Evil or Very Mad Laughing Teraz kolejny: Zenia(ma na imię Igor, ale mama go kiedyś chciała nazwać Zenon, i jak o tym powiedział to bawił się w dziewczynę Laughing .I tak go nazwano Zenia xD) Podkochiwałam się w nim od drugiej klasy, on mnie chyba( a nawet na pewno)bardz lubi...Uśmiecha się do mnie, rozmawia ze mną, powiedział nawet że mam ładny pierścionek!I we wszystkim chce mi pomagać(domówki), cały czas opowiada kawały...I Miki i Zekna chodzą w kratkę...Jak nie ma igora, to wydaje mi się że bardziej wolę mikiego, a jak jego nie ma to Zenię...I jest jeszcze Erni (matko, czego to on jeszcze nie zbroił Laughing )To rozrabiaka, którego znam od tego roku...Ale powiedzieć że słodki nie jest to nie można...Zawsze dokucza dziewczynom, ale tylko mnie zostawia w spokoju(przez co dziewczyny się mną zasłaniają, i nadbiegł taki Wiktor i mnie z całej siły walnął w żebro)Tak ogólnie to chłopaki mnie nie biją, chyba że im na prawdę zajdę za skórę...Dość rzadko to się zdarza...No wiec on siedzi na matmie przede mną...Już nieraz się zagapiłam na niego tak że zrobiłam przez całą lekcję tylko trzy zadania z mnożenia ułamków Laughing No i on tak się na mnie ostatnio patrzy...Jak poprosiłam Zenię o temat z przyrody, to on go mało wzrokiem nie zabił!!!Taką miał zazdrość w oczach Laughing
No i teraz tłumaczenia buziek:
Crying or Very sad - owe trio się na mnie uparło dzisiaj na apelu miki cały czas mnie dosuwał krzesłem do igora, a ten się szczerzył, a Erni mnie kopie w plecy na Angliku, i też się szczerzy jak gdyby nigdy nic Laughing I cały czas się podlizuje Rolling Eyes
Wink - ciesze się że się mną ktoś wreszcie interesuje
Laughing - czasem to jest tak śmieszne(ich wygłupy) że się można normalnie p podłodze tarzać...Podchodzi Ernest do igora, i mówi"No co?"A ten:"Odczep się!"Erni: Bo co? "Bo nico" i bijatyka(taka zabawa)I to wszystko robią jak ja przy nich stoję...A i jeszcze Michał...On jest straszny!Jem sobie Twiksa, on do mnie "Prawy czy leewy"?Ja mówię odczep się a on chce mnie całować!!! Shocked
A potem mnie ganiał aż schowam się w łazience...I Klaudiusz chce zabłysnąć swoimi "tekścikami" i Szymek i Maciek "ze swoimi wariacjami" i sobótka, który się na mnie mści(nie powiem co zbroiłam Laughing )
I czasem mam już tego na serio dość a tu co chwila albo mi picie wyleją w plecaku, albo kopią...I nie wiem co mam zrobić, żeby się odczepili...Ale oni się tak łatwo nie odczepią...
Trochę długi ten post, ale muszę się komuś wygadać...Trzymałam to prawie cały rok dla siebie Laughing

Też mam takiego Michała w klasie...Do mnie i MiLady też ciągle "Prawy czy lewy? Ja tam wolę prawy, ale lewy...Mniam!Ale zdaje mi się, że prawy jest lepszy, chociaż statystycznie rzecz biorąc, lewy jest zdrowszy, bo...."

_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy siÄ™ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 2432, 2433, 2434  NastÄ™pny
Strona 37 z 2434

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group