Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Grupa antygłupawki!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Coś takiego powinno być, co nie?!
Tak!
46%
 46%  [ 13 ]
Nie!
53%
 53%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Cytryneczka



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 129

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 2:05 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Żelka napisał:
Natalia1234567890 napisał:
kora2010 napisał:
natalia Słuchaj to jest forum na którymm kazdy kocha głupawke

Ty czytać nie umiesz?! Zobacz sobie ile osób ma dość głupawki!

Tylko trzy Laughing

No!
_________________
Zapraszam do portfolio Na koncie Cytryneczka i top.Ola http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/Cytryneczka-8603.html http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/top.Ola-6664.html
Surgery 100ever!
A love surgery!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karcia77
Gość





PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 3:39 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Cytryneczka napisał:
Żelka napisał:
Natalia1234567890 napisał:
kora2010 napisał:
natalia Słuchaj to jest forum na którymm kazdy kocha głupawke

Ty czytać nie umiesz?! Zobacz sobie ile osób ma dość głupawki!

Tylko trzy Laughing

No!




Jakoś ostatnio głupawkowanie się nie klei... Przeszło na bloga doggie i na forum Marley...

_________________
Powrót do góry
Alice345



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 991

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 3:42 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ja nie lubię głupawki i jestem z tobą to jest strona o projektowaniu no na początku głupawka mogła być ale teraz to już przesada!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Molunia :3



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 6110

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 5:01 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja się nie dołączam Confused
GÅ‚upawka i Surgery 4ever na zawsze !
Kto kocha głupawkę i nie przestanie niech pisze : Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !
Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie !
_________________
#Directioner
#Kwiatonator

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cytryneczka



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 129

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 5:22 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
GÅ‚upawka i Surgery 4ever na zawsze !
Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze !Głupawka i Surgery 4ever na zawsze ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawkę kocha całe forum ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie ! Głupawka jest w naszych sercach,i tam pozostanie !
_________________
Zapraszam do portfolio Na koncie Cytryneczka i top.Ola http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/Cytryneczka-8603.html http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/top.Ola-6664.html
Surgery 100ever!
A love surgery!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
edzia01
Gość





PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 5:23 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja lubię głupawkę i nie mam nic przeciwko. Ale każdy może mieć swoje zdanie. Wink
_________________
Powrót do góry
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 7:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Edzia, ja też... ale ona jest jeszcze dziecinniejsza od głupawki. Myśli, że tym coś zdziała? Nie zniszczy przecież naszego klubu... Aż mnie korci, żeby napisać tej panience, co naprawdę o niej myślę... ta, na forum jest za dużo głupawki, trochę się z tym zgodzę, ALE klub głupawki ci przeszkadza? Nie możemy po prostu trochę zwolnić? Np. wygłupiać się tylko w FC głupawki i w kliku zabawach, ale np. odpuścić se węża po angielsku...

A panna Natalia wszystkich ściąga na swoją stronę... twierdzicie, że ma rację? Nie ma.
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marley



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 19574

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 7:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
topmodelka jest z tobą? Ale i tak my jesteśmy silniejsi. A żebyś wiedziała, co ona napisała mi na pw! Ona po prostu wyrosła z głupawki, ale też ją miała!!!

Nie zgadzam się z Tobą. Może trochę głupawki jest za dużo, ale w kilku wątkach nadal może zostać...
_________________
lubie banany

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WampirzycaSara



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 14389

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 7:28 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Zgadzam siÄ™ z Marley... tzn z AdÄ… XD
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 7:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja mam już tego wszystkiego dość!!!Kiedyś, bez tej akcji z antygłupawką było tak fajnie, a teraz wszyscy się denerwują!Czy nie lepiej było tego przemilczeć Natalio?Przecież kiedyś im to się znudzi...Nie jest nam taka afera potrzebna...Nie zrozumcie mnie źle Wink
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sweet



Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 3607

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 7:57 pm    Temat postu: Re: Grupa antygÅ‚upawki!!!
Odpowiedz z cytatem
Natalia1234567890 napisał:
Tutaj zbierają się antygłupawkowicze! Będziemy sprzeciwiać się tej dziecinnej głupawce!

PS. Jesteśmy już silniejsi! Topmodelka jest ze mną!


Nie chce nikogo obrażać lub wywoływać kłótnię ale w tym temacie zgadzam się z Natalią.
Strona Top Model jest o projektowaniu, o modzie a nie o głupawce więc forum na tej stronie nie jest do tego aby udawać głupie dzieci i bawić się w taką dziecinną zabawę.
Wiadomo człowiek może robić co chce ale róbmy to rozsądnie.
Uważam że głupawka to bezsens ale ludzie którzy się w to bawią maleją w moich oczach i mam wrażenie że rozmawiam z małym dwuletnim dzieckiem.
Takie jest moje zdanie, jeśli kogoś uraziłam to sorki ale taka jest prawda.
_________________

“WÅ‚aÅ›ciwie nie jestem zabawna.
Jestem bezczelna, tylko ludzie myÅ›lÄ…, że żartujÄ™.”

Konto częściowo opuszczone.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudia2003



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1926

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 8:12 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ok, może głupawki jest trochę za dużo, bo już wszyscy o niej piszą, i może ta strona jest o projektowaniu i top model, ale skoro niektóre użytkowniczki chcą żeby była głupawka, i chcą się czasami powygłupiać t nie znaczy że od razu trzeba wszystko robić na komedę Natali1234567890!!!!!!! Zaraz usuwać kluby, tak? może i Natalia ma TROCHĘ raci, że jest troszeczkę za dużo tej głupawki, ale....ale. Bo niektóry powydurniać się od czasu do czasu muszą. Laughing i głupawka jest nawet fajna. Bo zgadzam sie z np. Alice345, że ta strona jest o projektowaniu, ale, odrobina głupawki nie zaszkodzi. Może teraz jeszcze bedziecie sie ze mnie śmiać, albo mówić że...no nie wiem, że mam 10 lat i jestem od was mlodsza, i że jeszcze z wami dyskutuję, ale to jest moje zdanie. Bo racia jest po środku i nie powninnaś nas wyzywać od wariatów po............. Ale głupawka jest fajna, ja czasami jej dostaję Laughing Takie jest moje zdanie
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCajsFELPsCR8L0lIE_sbxWA LPS Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudia2003



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1926

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 8:15 pm    Temat postu: Re: Grupa antygÅ‚upawki!!!
Odpowiedz z cytatem
sweet napisał:
Natalia1234567890 napisał:
Tutaj zbierają się antygłupawkowicze! Będziemy sprzeciwiać się tej dziecinnej głupawce!

PS. Jesteśmy już silniejsi! Topmodelka jest ze mną!


Nie chce nikogo obrażać lub wywoływać kłótnię ale w tym temacie zgadzam się z Natalią.
Strona Top Model jest o projektowaniu, o modzie a nie o głupawce więc forum na tej stronie nie jest do tego aby udawać głupie dzieci i bawić się w taką dziecinną zabawę.
Wiadomo człowiek może robić co chce ale róbmy to rozsądnie.
Uważam że głupawka to bezsens ale ludzie którzy się w to bawią maleją w moich oczach i mam wrażenie że rozmawiam z małym dwuletnim dzieckiem.
Takie jest moje zdanie, jeśli kogoś uraziłam to sorki ale taka jest prawda.


ja nie będęmówiła co na prawdę myślę o tym wszystkim, bo jeszcze mnie zgłosicie do admina Rolling Eyes
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCajsFELPsCR8L0lIE_sbxWA LPS Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymarcelka



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 5013

PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 8:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
To, że lubimy się wygłupiać, to nie znaczy że jesteśmy jakieś inne, dziwne, odstające od forum...Nie jesteśmy dziecinne...Każdy ma inne usposobienie, Natalio, powinnaś to uszanować i się nie czepiać Rolling Eyes
_________________


MLP 4EVER!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karcia77
Gość





PostWysÅ‚any: Nie Lut 17, 2013 8:18 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ladymarcelka napisał:
To, że lubimy się wygłupiać, to nie znaczy że jesteśmy jakieś inne, dziwne, odstające od forum...Nie jesteśmy dziecinne...Każdy ma inne usposobienie, Natalio, powinnaś to uszanować i się nie czepiać Rolling Eyes


Właśnie...

_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Top Model Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group