Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Przez drogę do końca by Renny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Mam dalej pisać?
Tak, pisz.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, po jakiego grzyba?
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

Autor Wiadomość
Renny
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Mar 11, 2013 8:14 pm    Temat postu: Przez drogÄ™ do koÅ„ca by Renny
Odpowiedz z cytatem
Właśnie szykowałam się na bal. Włożyłam swoją Krótką czarną sukienkę. Wyszłam z domu. Wezwałam taxi i pojechałam. Wyszłam z taxi. Przed mną była wielka willa. Weszłam po schodkach. Zaraz znalazłam się w sali. Zaczęłam szukać koleżanki. W końcu znalazłam ją niespodziewanie. Z moim bratem. Uśmiechnęłam się. W końcu podniósł się ryk. Powstało zamieszanie.
Wszyscy się miotali tylko ja stałam, patrząc w górę. Widziałam tam kogoś. Nie człowieka. Schowałam się pod stolik. Nikogo nie było oprócz nas. Wyszłam z ukrycia. Podeszłam do mężczyzny.
- Nie widziałam cię tutaj. - Powiedziałam, Tajemniczym tonem. Rozglądałam się po sali. Była zniszczona. Staliśmy na jej środku.
- A ja ciebie. - Powiedział z uśmieszkiem. Nagle rozległ się krzyk Mojej siostry.
- Co się dzieje?! - Spytałam nie zaspokojona, ale spokojnie.
- Jest tu na górze... i chcą... - Nie dokończył. Mnie już tam nie było. - Nie możesz! - Usłyszałam jego donośny krzyk. Stanęłam w miejscu.
- Nie jestem dzieckiem, więc nie mów mi co mam robić - Odpowiedziałam i odeszłam. Otworzyłam jakieś drzwi. Zobaczyłam Serafinę. Ale inną.
- Siostrzyczko co się stało? - Usiadłam obok jej. Płakała. Przytuliłam ją.
- Chodź do domu. - Wzięłam Serafinę za rękę.
- Nie mogę... Oni tu są - Płakała. Wiedziałam o co chodzi wzięłam ją za rękę i zeszłyśmy na dół. Nie byłyśmy w sali lecz w lesie...

_________________
Powrót do góry
Renny
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Mar 11, 2013 8:26 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Dalej nie pisze, usuwam siÄ™
_________________
Powrót do góry
karcia77
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 1:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Renny napisał:
Dalej nie pisze, usuwam siÄ™


Ok, to pa!!

_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group