Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Moja książka by Alice345

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Chcecie kolejną część?
Tak!! JesteÅ› super!
100%
 100%  [ 2 ]
Nie nie masz talentu do pisania !
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
Alice345



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 991

PostWysÅ‚any: Pon Mar 11, 2013 7:19 pm    Temat postu: Moja książka by Alice345
Odpowiedz z cytatem
Od czego się zaczęło?

- Nowy dzień ,starej szkoły- powiedziała pod nosem Louise przeglądając ciuchy w swojej elektronicznej garderobie.
Dziewczyna w pierwszy dzień chciała się wyróżnić,więc postanowiła założyć zieloną sukienkę Pogodową czyli z naprasowanym słońcem deszczem itp.
Nagle ktoś zadzwonił do drzwi. To był Arnold.
- Muszę otworzyć ? - wyszeptała Louise
-Niestety tak-powiedziała córce Kate,sama miała już serdecznie dosyć tego małego skrzata,szaleńczo zakochanego w jej córce.
Louise pociągnęła za klamkę i uśmiechnęła się sztucznie .
- Cześć - powiedział Arnold- Masz fajną sukienkę-ciągnął dalej piskliwym głosikiem - Dzisiaj niestety nie będę mógł pójść z tobą do szkoły, ponieważ jadę do ortodonty.
Dziewczyna poczuła ulgę
- O jak do... znaczy yyy ... wielka szkoda.
- No,pa - powiedział smutnie Arnold i poszedł do domu.
Do szkoły Louise dotarłaby bardzo szybko gdyby nie natknęła się na Dżidż
- Siema młoda do budy?
- No,a jakby inaczej , a ty?
- E tam nie chcę mi się to nie idę- powiedziała,zarzucając swoimi kruczymi włosami - Miłego siedzenia w budzie bachorze.
Louise nie wiedziała co myśleć o siostrze jej obiektu westchnień. Dżidż była trochę( czy . bardzo) niegrzeczna i śmiała. Wiedziała też że nazywając ją bachorem chciała pokazać jaka jest dorosła.
* * *
W szkole było pełno przygnębionych życiem 12 latków, a na ich tle wyróżniała się ubrana w żarówiasto różową bluzę w neonowe żółte paski, czyi najlepsza przyjaciółka Louise, Jeny.
- Hej Louise musisz gdzieś ...- i w tym momencie Jeny pociągnęła za rękę do schowka woźnego.
- Co chciała ? - zapytała zdenerwowana, poprawiając sukienkę.
- Wiesz że Alexis zarywa do Daniela. To ona dzisiaj zanim przyszłaś to go pocałowała!
Louise była w szoku,oparła się o jakąś rzecz i upadłą. Wszystkie płyny do mycia wylały się jej na sukienkę.Nagle zadzwonił dzwonek.
- Jeny,przecież nie wyjdę.
-Dobra, poczekaj może... powiem nauczycielce, że pawiujesz?
- Leć już!!!
Macając po ciemku podłogę,znalazła coś co zmieniło życie Louise , Jeny , Arnolda i Daniela, a dokładnie złoty wisior...

Podoba siÄ™?
Chcecie następną część?


Ostatnio zmieniony przez Alice345 dnia Pon Mar 11, 2013 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Renny
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Mar 11, 2013 7:21 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Już kolejną! Ja takich fanów nie mam xd
_________________
Powrót do góry
Alice345



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 991

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 6:03 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
aha czyli nikomu się nie podoba to nie będzie dalszej części a ja się starałam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karcia77
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 6:15 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Mi się podoba!! Chcę dalszą część!
_________________
Powrót do góry
Alice345



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 991

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 6:18 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
dobrze że chociaż tobie napiszę dzisiaj
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice345



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 991

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 6:33 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
PoczÄ…tki cz.1
Louise nie świadoma zagrożenia jakie sprowadziła na siebie poszła w naszyjniku do szkoły. Przekraczając drzwi szkolnej biblioteki , kątem oka spostrzegła, że znad okularów przygląda się jej bacznie pani bibliotekarka
- Dzień dobry-zaczęła niepewnie Louise- Czemu pani mi się tak przygląda?
- SkÄ…d masz ten wisior?
- Yyyyy-wyjąkała - znalazłam
- Przybliż się tu,ty Jany też ... no dobra ty mały jak ty tam masz mikrus , skrzat przybliż się.
W tym momencie Arnold zbliżył się do stolika. Pani bibliotekarka uznała , że lepiej wplątać w to wszystkich swoich pomocników niż tylko Louise. Wyciągnęła z szafki stary zwitek papiery ( czyt.jakaś tam mapa) i pokazała dzieciom ( zapomniałam o tym,że wszystko słyszał i widział Daniel)
Cdn...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reya
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2013 7:36 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Pissz prosze
_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Czytelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group