Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Prawdziwe szczęście!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Miałaś kiedyś szczęście?
Tak!
88%
 88%  [ 46 ]
Nie...
11%
 11%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
edzia01
Gość





PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 9:40 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Łatek napisał:
Ja jak jechałam kiedyś samochodem to walnęłam się w głowę szybą Crying or Very sad
Ale na szczęście tylko polało się trochę krwi.... Sad

Ojej...przykro mi...

_________________
Powrót do góry
Żelka
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 9:53 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja w Egipcie mało jadłam(było okropne jedzenie) i rano straciłam przytomność,ale mama z tatą dali mi zaraz zimnej wody i było dobrze,ale na basenie zamykały mi sie oczy bo byłam strasznie zmęczona Wink
_________________
Powrót do góry
edzia01
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 10:26 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja nigdy nie miałam takiej strasznej przygody jak Zuzu albo Ladymarcelka,ale taką trochę podobną jak Żelka.
Byłam z mamą na wakacjach w Lublinie. Miałyśmy jechać na jeden dzień do Kazimierza Dolnego. Rano zjadłam niecałą połowę kromki chleba. Kiedy dojechałyśmy do Kazimierza było bardzo gorąco, a ja nie miałam żadnego nakrycia głowy. Zaczęło mi się robić słabo. Stanęłam i chciałam powiedzieć mamie, że mi niedobrze, ale jakoś nie mogłam. Po prostu wszystko mi się zaczęło rozmazywać i nie mogłam ułożyć zdania. Mama coś do mnie mówiła, ale tak jakby jej głos dochodził z oddali. I straciłam przytomność. Na szczęście nie dostałam udaru, mama dała mi wody i odzyskałam przytomność. A co najważniejsze nauczyłam się, żeby na przed podróżą coś zjeść i wziąć kapelusz. Wink

_________________
Powrót do góry
martaa062



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 126

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 10:33 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja jak miałam 3 lata schodziłam po schodach u babci w domu. Babcia szła przede mną ale była zajęta moją malutką siostrą cioteczną. Nagle ja chciałam się złapać barierki ale barierki tam nie było i spadłam. Przez trzy tygodnie nie otwierało mi się jedno oko, było całe sine. Nic poważniejzego mi się nie stało, ale teraz na zdjęciach to oko czasami wygląda na mniejsze Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zuzka4994
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:01 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ja jak miałam miesiąc to brak zżucił mnie na beton, i miałam szwy......
_________________
Powrót do góry
Liv0305



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 242

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:17 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Zuzka4994 napisał:
ja jak miałam miesiąc to brak zżucił mnie na beton, i miałam szwy......

Uuu... straszne Sad
_________________



Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edzia01
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:23 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Liv0305 napisał:
Zuzka4994 napisał:
ja jak miałam miesiąc to brak zżucił mnie na beton, i miałam szwy......

Uuu... straszne Sad

Jejku... straszne!

_________________
Powrót do góry
Zuzka4994
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 12:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
nom, i blizna jest///////
_________________
Powrót do góry
edzia01
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 12:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ojej...
_________________
Powrót do góry
Zuzka4994
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 12:23 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
^_^
_________________
Powrót do góry
Janet
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 12:37 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja we wrześniu na rozpoczęciu roku szkolnego na sali gimnastycznej pani dyrektor mówiła o pierwszakach a wszyscy stali utawieni na sali było duszno a mi robiło się niedobrze i prawie zemdlałam ale szybko powiedziałam nauczycielce i poszłam do rodziców moja ciocia która pracuje w szkole dała mi wody a jak byłam w domu to było mi strasznie nie dobrze ale potem było już ok.
_________________
Powrót do góry
Zuzka4994
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 12:42 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
ooo///
_________________
Powrót do góry
alexis72



Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 345

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 2:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja bardziej miałam podobną przygodę przez własną głupotę... Nie jest straszna, ale jak to się zdarzyło nie było mi do śmiechu. Kiedyś (jak miałam 7 lat, teraz mam 13) poleciałam samolotem do Turcji. Jak byłam z mamą przy hotelowym basenie, mama powiedziała że idzie po coś do picia . Ja powiedziałam że dobrze i żeby przyniosła mi szklankę sou. Mama ostrzegła bym bez rękawek nie wchodziła do basenu. Zawsze je nosiłam i myślałam że je mam.... Basen był bardzoo głęboki i wskoczyłam!!!!! NIE UMIAŁAM PŁYWAĆ!!!!!! Dopiero w wodzie zorientowałam się że nie mam rękawek! Ponieważ było głęboko zaczęłam panikować i się topić. Przestraszyłam się i machając rękami cudem złapałam się oddalonej drabinki( wyskoczyłam wtedy dość daleko od brzegu) i złapałam się. Szybko wyszłam... Na szczęście nic się mi nie stało, ale już pamiętałam później o sprawdzaniu rękawek, dopóki nie nauczyłam się pływać...
_________________
http://aleksandraablog.blogspot.com/
Mój ak.fm: http://ask.fm/alexis72blogger
Pytajcieee xdd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edzia01
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 2:35 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Janet napisał:
Ja we wrześniu na rozpoczęciu roku szkolnego na sali gimnastycznej pani dyrektor mówiła o pierwszakach a wszyscy stali utawieni na sali było duszno a mi robiło się niedobrze i prawie zemdlałam ale szybko powiedziałam nauczycielce i poszłam do rodziców moja ciocia która pracuje w szkole dała mi wody a jak byłam w domu to było mi strasznie nie dobrze ale potem było już ok.

ojej... dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.

_________________
Powrót do góry
Żelka
Gość





PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 2:52 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
edzia01 napisał:
Ja nigdy nie miałam takiej strasznej przygody jak Zuzu albo Ladymarcelka,ale taką trochę podobną jak Żelka.
Byłam z mamą na wakacjach w Lublinie. Miałyśmy jechać na jeden dzień do Kazimierza Dolnego. Rano zjadłam niecałą połowę kromki chleba. Kiedy dojechałyśmy do Kazimierza było bardzo gorąco, a ja nie miałam żadnego nakrycia głowy. Zaczęło mi się robić słabo. Stanęłam i chciałam powiedzieć mamie, że mi niedobrze, ale jakoś nie mogłam. Po prostu wszystko mi się zaczęło rozmazywać i nie mogłam ułożyć zdania. Mama coś do mnie mówiła, ale tak jakby jej głos dochodził z oddali. I straciłam przytomność. Na szczęście nie dostałam udaru, mama dała mi wody i odzyskałam przytomność. A co najważniejsze nauczyłam się, żeby na przed podróżą coś zjeść i wziąć kapelusz. Wink

Miałam dokładnie tak samo tylko nie chciuało mi się pisać Wink

_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group