Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Telefon!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

?
IPhone 5
66%
 66%  [ 8 ]
SamsungGalaxySIIIMini
33%
 33%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Pusheen



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 1009

PostWysÅ‚any: Sro Lip 03, 2013 3:35 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
lola_12 napisał:
Pusheen napisał:
lola_12 napisał:
Iphon jest do d*upy. Mój kuzyn jest informatykiem i nie poleca wogóle produktów apple. Lepsze jest samsung, dla tego wybierz s3 mini

nie osądzaj że Iphon jest GORSZY od samsunga , no to co że na samsungu jest POU za free? Na Iphonie jest dużo dużo lepszy aparat, otwarzacz muzyki itp. Na Iphonie są lepsze przydantę rzeczy , a na Samsungu więcej gier.

Uważam że Iphon jest lepszy . ale zależy od kogoś zainteresowań ...
np. jak ktoÅ› lubi:
gry - POLECAM SAMSUNGA
fotografowanie , muzyka- Iphon


Mi tak powiedział kuzyn, że Iphon jest gorszy od samsunga. On się szybko psuje. Mój kuzyn ma oby dwa, i bez zjakania twierdzi, że samsung jest o wiele lepszy. A on chyba lepiej wie od ciebie, bo jest informatykiem.

łał fajnie ja jakoś dostałam Iphona i się nie psuje Rolling Eyes i co że twój kuzyn jest informatykiem?? mało mnie to obchodzi -,-
_________________
Taak , jestem Moli ;3 Taak :3 Taak , dam ci link do bloga : cookie-monster180.blogspot.com , taak dam ci linka do aska : http://ask.fm/Julieone
taak , kocham MLP <333

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Audrey
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Lip 03, 2013 3:42 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Pusheen napisał:
lola_12 napisał:
Pusheen napisał:
lola_12 napisał:
Iphon jest do d*upy. Mój kuzyn jest informatykiem i nie poleca wogóle produktów apple. Lepsze jest samsung, dla tego wybierz s3 mini

nie osądzaj że Iphon jest GORSZY od samsunga , no to co że na samsungu jest POU za free? Na Iphonie jest dużo dużo lepszy aparat, otwarzacz muzyki itp. Na Iphonie są lepsze przydantę rzeczy , a na Samsungu więcej gier.

Uważam że Iphon jest lepszy . ale zależy od kogoś zainteresowań ...
np. jak ktoÅ› lubi:
gry - POLECAM SAMSUNGA
fotografowanie , muzyka- Iphon


Mi tak powiedział kuzyn, że Iphon jest gorszy od samsunga. On się szybko psuje. Mój kuzyn ma oby dwa, i bez zjakania twierdzi, że samsung jest o wiele lepszy. A on chyba lepiej wie od ciebie, bo jest informatykiem.

łał fajnie ja jakoś dostałam Iphona i się nie psuje Rolling Eyes i co że twój kuzyn jest informatykiem?? mało mnie to obchodzi -,-

I coÅ› jeszcze wie? tiaaa
Mój brat jest informatykiem i też dużo wie -,- Mówi że apple jest dobre ale drogie. sam ma telefon jego firmy. a samsung też jest dobry -,-

_________________
Powrót do góry
Melly
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Lip 03, 2013 3:44 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Wszystkie gwiazdy mają iPhona. Jakoś im się nie psują. Ja chcem dostać na swoje urodziny. Apple to dobra marka lepsza od Samsunga i Noki.
_________________
Powrót do góry
Audrey
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Lip 03, 2013 4:00 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Melly napisał:
Wszystkie gwiazdy mają iPhona. Jakoś im się nie psują. Ja chcem dostać na swoje urodziny. Apple to dobra marka lepsza od Samsunga i Noki.

No tak ale strasznie droga

_________________
Powrót do góry
Melly
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Lip 03, 2013 4:16 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Wiem. Muszę uzbierać.. lub rodzice mi kupią na urodziny
_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group