Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Laura Shigihara

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Muza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Podoba się ? (wysłuchane do końca)
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Może być
66%
 66%  [ 2 ]
Cudna
33%
 33%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
Sonia22350



Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 587

PostWysÅ‚any: Sro Kwi 02, 2014 8:25 am    Temat postu: Laura Shigihara
Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś o niej słyszał ? Jest moją ulubioną wykonawczynią, śpiewa w grach np. To the moon, plant vs zombie Cudnie śpiewa , kocham wolne spokojne piosenki . Ta którą wam pokażę jest moją ukochaną z gry To the moon (uczę się jej na pamięć) http://www.youtube.com/watch?v=nP-AAlZlCkM
. Tłumaczenie refrenu piosenki - kiedy ten świat się skończy będziemy widzieć jedynie księżyc poproszę Cię żebyś odleciała ze mną póki wszystkie gwiazdy nie spadną ale to mi nie przeszkadza jeśli jesteś ze mną wszystko jest w porządku .
Tak na sucho jest bez uczuć i większości może się nie podobać ale jeśli zobaczyłybyście w grze to od razu się płacze
_________________
Vocaloidy prowadzą do uzależnienia, warto sobie posłuchać . http://www.youtube.com/watch?v=ASOmDMKVJxg Moja ulubiona <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iLoVeAnImAlS
Gość





PostWysÅ‚any: Sob Kwi 05, 2014 10:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Nie kojarzę, ale głos ma nawet fajny.
_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Top Muza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group