Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista u¿ytkowników Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   Zaloguj Zaloguj
Mistrzostwa TM?
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Konkursy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  

Fajny pomysl?
Super!
78%
 78%  [ 11 ]
It's OK
7%
 7%  [ 1 ]
Moze byc
0%
 0%  [ 0 ]
Nie jestem za
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
annonimowa



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 187

PostWysÅ‚any: Pon Sty 06, 2014 9:48 pm    Temat postu: Mistrzostwa TM?
Odpowiedz z cytatem
Mam pomysl, ale nie wiem czy wypali.
Mozna by zrobic mistrzostwa w projektowaniu na stronce. Mozna by np. wybrac komisje i byly by eliminacje i komisja wybralaby np. 10 osob z najlepszymi projektami a potem inne uzytkowniczki by wybieraly i bylyby np tematy ze np narysowac stroj na impreze. Ale to jeszcze tylko pomysl. piszcie kto za.
A w nagrode zwyciezczyni bylaby obtrabiona mistrzynia projektowania na TM.
Mysle ze to by wystarczylo bo na jej portwolio wtedy wchodzilo by troche wiecej osob. Mozna by w sumie jeszcze dac dedyk i prace 10/10, wywiad i chyba moglo by byc. Jak bedzie wiekszosc glosow w ankiecie pozytywnych to wybierzemy komisje.
A komisja bedzie tez wymyslac tematy i zajmowasc sie reklama konkursu.Jesli sie uda to mozna by ribic takie co roku. Smile
_________________
Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga o biżuterii i modelinie (handmade) http://sophiemabzika.blogspot.com/
Odwdzięczę się Smile


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wercia010418



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 699

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 3:27 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Super pomysł ! Meeega mi się spodobał.....czy mogłabym być w komisji ? Smile
_________________

#Kitty2001 #Blondi2013 #TheLPSmodel #Catharine #mdesigner #malineczka <33

NOWY ADRES BLOGA !
weronika-passion-blog.blogspot.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Perfekcjonistka,



Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 6706

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 3:29 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
wercia010418 napisał:
Super pomysł ! Meeega mi się spodobał.....czy mogłabym być w komisji ? Smile

A ja?
Mi pomysł też spodobał Smile
A moze też być tak żę co edycja zmiana komisji?
_________________
Blondi# Marley# Proj. Majeg# Edziunia# TheLPSmodel# KiteKat2#Foxfire# Mimi#Monia inaczej Jess#
http://nastolatkowo-zycie-nastolatek.blogspot.com/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLPSmodel



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 7409

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 3:44 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jeszcze tak fajnej propozycji nie słyszałam!
Jest super!
_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Ostatnio zmieniony przez TheLPSmodel dnia Wto Sty 07, 2014 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwia2003



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 426

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 4:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
♥♥♥ suuuper pomysÅ‚ ♥♥♥
_________________

dziefczynga z podstafufki xDD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladymiss778



Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 2369

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 4:59 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ale fajny pomysl ja wole być uczestnikiem
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaya
Gość





PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 5:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Suuper będę jury :3
_________________
Powrót do góry
Foch.



Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 900

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 6:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Do jury/komisji powinny zasiąść osoby, które nie tylko chcą. Jeśli chcecie, żeby ten konkurs miał jakikolwiek poziom, wybierzcie osoby, które wykazują się dobrym gustem, poprawną polszczyzną i interpunkcją i przede wszystkim, które potrafią sprawiedliwie i obiektywnie ocenić dany projekt. Zróbcie casting i dopiero wybierzcie użytkowników, którzy naprawdę nadają się na to stanowisko.
Ponadto uważam, że organizatorów konkursu powinno być conajmniej dwóch. Zwykle takie konkursy są nietrwałe i źle zorganizowane. Jest tak najczęściej dlatego, że konkursem zajmuje się np. tylko jedna, niedoświadczona osoba, która go wymyśliła. Warto mieć drugiego, profesjonalnego organizatora, który w razie potrzeby poprostu podtrzyma konkurs.

Aaah, jak ja wiele razy myślałam nad takim konkursem. Gdyby nie moja obawa, że przez brak czasu nie uda mi się perfekcyjnie tego zorganizować, z pewnością zajęłabym się czymś takim. Myślałam już nad nazwą, która może brzmieć np. Top Model's Top Designer. Jeśli chodzi o ten temat to jestem na tak.

A tak wracając do pierwszego akapitu - nieskromnie uważam, że nadaję się na stanowisko jury, a nawet organizatora. Potrafię znaleźć sponsorów, wybrać odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska i wypowiadam się barwnie i zrozumiale. (Moja skromność mnie przeraża, ale ok, mówny dalej). Jestem na tyle zorganizowana, aby zająć się tak trudnym do utrzymania konkursem. Ponadto, tak na marginesie - mam dużo naprawdę oryginalnych i kreatywnych pomysłów na zadania, które odróżniłyby ten konkurs od innych.

Jezu ._.
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paula1809



Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 2385

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 7:07 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
jestem na tak:)
_________________

Oh c'mon! It's Summer, NOW!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
& Hayden &



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 1043

PostWysÅ‚any: Wto Sty 07, 2014 9:37 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Doskonały pomysł,czy mogłabym być w jury,uważam że się nadaje,potrafię sprawiedliwie oceniać jeśli trzeba. Very Happy Very Happy Poza tym jestem na forum codziennie. Very Happy
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joanna199944



Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 250

PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 2:09 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
genialny pomysł Very Happy
_________________
V-lovers! Jorgistas<3 FCB<3 Neymar Jr<3 Lodolovers <3 Tinistas <3


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kokardeczeq2



Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 906

PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 3:20 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
super pomysł Wink)))
_________________
Blog: http://marrie-blog.blogspot.com/


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
projektantka008
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 4:55 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Foch. napisał:
Do jury/komisji powinny zasiąść osoby, które nie tylko chcą. Jeśli chcecie, żeby ten konkurs miał jakikolwiek poziom, wybierzcie osoby, które wykazują się dobrym gustem, poprawną polszczyzną i interpunkcją i przede wszystkim, które potrafią sprawiedliwie i obiektywnie ocenić dany projekt. Zróbcie casting i dopiero wybierzcie użytkowników, którzy naprawdę nadają się na to stanowisko.
Ponadto uważam, że organizatorów konkursu powinno być conajmniej dwóch. Zwykle takie konkursy są nietrwałe i źle zorganizowane. Jest tak najczęściej dlatego, że konkursem zajmuje się np. tylko jedna, niedoświadczona osoba, która go wymyśliła. Warto mieć drugiego, profesjonalnego organizatora, który w razie potrzeby poprostu podtrzyma konkurs.

Aaah, jak ja wiele razy myślałam nad takim konkursem. Gdyby nie moja obawa, że przez brak czasu nie uda mi się perfekcyjnie tego zorganizować, z pewnością zajęłabym się czymś takim. Myślałam już nad nazwą, która może brzmieć np. Top Model's Top Designer. Jeśli chodzi o ten temat to jestem na tak.

A tak wracając do pierwszego akapitu - nieskromnie uważam, że nadaję się na stanowisko jury, a nawet organizatora. Potrafię znaleźć sponsorów, wybrać odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska i wypowiadam się barwnie i zrozumiale. (Moja skromność mnie przeraża, ale ok, mówny dalej). Jestem na tyle zorganizowana, aby zająć się tak trudnym do utrzymania konkursem. Ponadto, tak na marginesie - mam dużo naprawdę oryginalnych i kreatywnych pomysłów na zadania, które odróżniłyby ten konkurs od innych.

Jezu ._.


Ale się rozpisałaś!! Oczywiście w dobrym znaczeniu... Mi też się podoba ten pomysł, nie wiem czy się nadaję ale chciałabym... Błagam, wybaczcie mi niektóre błędy, ale zwykle nade mną sterczy 3-letni braciszek, który wali w klawiaturę Embarassed

_________________
Powrót do góry
Perfekcjonistka,



Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 6706

PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 4:59 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja w ogóle się jednak nie nadaje.....
_________________
Blondi# Marley# Proj. Majeg# Edziunia# TheLPSmodel# KiteKat2#Foxfire# Mimi#Monia inaczej Jess#
http://nastolatkowo-zycie-nastolatek.blogspot.com/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Foxfire
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Sty 08, 2014 5:56 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Cóż, pomysł dobry... Ale niesprawiedliwy. bo pewnie jury wybierze Dampirkę, i dalej wiadomo, że wygra.
_________________
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Konkursy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group