Forum Top Model Top Model
Forum dla fan�w mody i projektowania

FAQ FAQ    Szukaj Szukaj   Lista uytkownikw Użytkownicy   Regulamin Regulamin

 Profil Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Zaloguj
Wasze imiona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba się Wam Wasze imię?
Tak, pewnie
62%
 62%  [ 77 ]
Nie, wolałabym mieć inne
22%
 22%  [ 28 ]
Nie umiem się zdecydować
15%
 15%  [ 19 ]
Wszystkich Głosów : 124

Autor Wiadomość
TheJuleczkaxDD



Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 1141

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 5:17 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Jestem Julia,z rodu Juliuszy xD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


[img]http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/832285,Robert-Lewandowski-rzadzi-Bayern-wydal-oswiadczenie-w-sprawie-transferu[/img]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kotpiesmoda



Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 576

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 5:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
julia.Julia jest uwodzicielską kobietą pełną majestatu i wdzięku. Jest raczej skryta, trochę nieśmiała. Unika kontaktu ze światem i tłumem. Aby nie pokazać po sobie, że dana sytuacja wstrząsa nią lub ją wzrusza, wyhamowuje reakcję do tego stopnia, że może się wydawać nieczuła i obojętna. Posiada dar przewidywania wielkich etapów w swym życiu. Nie wygłasza moralizatorskich mów, nie robi wyrzutów, jej zachowanie cechuje godność, wierność, poszanowanie przyjętych zobowiązań. Przywiązuje dużą wagę do przyjaźni, zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. Ciężko przeżywa zdradę lub porzucenie, gdyż jest wrażliwa na porażki, zwłaszcza uczuciowe.Julia jest to imię pochodzenia rzymskiego, imię to stało się popularne od czasów Juliusza Cezara. Protoplastą rzymskiego rodu Juliuszów miał być Julus, syn legendarnego Eneasza. Jako żeńska forma imienia Juliusz oznacza: promienista, młoda.
_________________
LOVE,LOVE,LOVE!!!WYCINIOWANIE SIE NIELICZY TYLKO PROJEKT!!!Linak do PORTFOLIO- http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/kotpiesmoda-7961.html

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majka11909



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 78

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 6:14 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja mam na imie Maja - oznacza - magia
_________________
http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/majka11909-8420.html zapraszam! Smile

I jeszcze blog który prowadzę od niedawna www.projekty-majka11909.blogspot.com

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christy113



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 382

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 6:41 pm    Temat postu: Re: Wasze imiona
Odpowiedz z cytatem
Ja mam Aleksandra nwm co to znaczy.
_________________

Kocham sagę zmierzch, Tajemnice domu Anubisa, książki, zwierzęta, muzyke, modę, TOPModel...
http://stylle-alex.blogspot.com/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cariba



Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 223

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:50 pm    Temat postu: Re: Wasze imiona
Odpowiedz z cytatem
Ja nazywam się Karen i oznacza ono "miła".
_________________
I love TM! I love fashion! Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marti06



Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 786

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 4:48 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
A moje Martyna "Należąca do marsa" XD
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulacz



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 5:32 pm    Temat postu: Paulina
Odpowiedz z cytatem
Osobowość tej kobiety jest stałą grą pozorów. Z jednej strony dumna, wręcz pogardliwa, z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw. Łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła i sprawia wrażenie osoby „w pretensjach”. Brakuje jej natomiast wytrwałości i konsekwencji w tym, co robi.

Dumna i pogardliwa, w rzeczywistości jest niespokojna i niepewna. Jest inteligentna, wie o tym i daje to odczuć innym. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie, jest subiektywna. Ogólnie biorąc, ma raczej trudny charakter, ale jest pełna życia. Ma mocną wolę, której jednak często nie starcza, by doprowadzić rzecz do końca. Wówczas przybiera pozę obrażonej damy i wycofuje się z działania ze znudzoną miną. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wówczas z jej uroczych usteczek. Jej wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż jej mniej czy bardziej uświadomionym celem jest ranienie i niszczenie. Uważa się za nadzwyczaj inteligentną, a innych ma za kretynów. Chociaż w życiu spotyka ją wiele porażek, nigdy nie wątpi w siebie i zawsze jest z siebie bardzo zadowolona.

Bardzo nerwowa, impulsywna i co tu ukrywać – egoistyczna, ślepo ufa swej inteligencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobraża. Jej moralność zależy od okoliczności i wydarzeń. Należy wpoić jej za młodu silne zasady moralne, aby przeciwdziałać skłonności do panowania nad otoczeniem. Doskonale znosi porażki, zwalając winę na innych. Lubi otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jej salon nieraz stanowi przedłużenie biura. Żyje w masce obojętności i pogardy, trudno jest jej się tego wyzbyć. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizuje, że spotkanie go kiedykolwiek graniczy z cudem. Współżycie z nią nie jest więc sielanką, ale należy docenić jej inteligencję i dynamizm w działaniu. TO NIE PRAWDA!!! GRRR

Ten text wzięłam z Znaczenie imion - Magia w Onet.pl
_________________
Kisses
Paula

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulacz



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 5:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
O nie! A jednak... To może... Nie,nie... A jeśli... To nie może być prawdą... Ale przecież... O nieeee!

OBY NIE
Bo jak zobaczyłam mój kom, a w nim fragment "TO NIEPRAWDA!! GRR" po raz drugi, to pomyślałam sobie tak : "O ja! Napisałam to tak, jakbym miała rzeczywiście trudny charakter, zwalała winę na innych i jakbym była egoistką!"
_________________
Kisses
Paula

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martine
Gość





PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 6:13 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Imię oznaczające- księżniczka.
Pilna, gorliwa, ostrożna- działa ze spokojem, powagą, cierpliwością. Jej zdolności umysłowe są wybitne, a intelekt jest ekscentryczny, nie podobny do umysłu innych ludzi. Jej świadomość jest dojrzała i jasna. Nie traci nigdy z oczu obranej drogi i zazwyczaj udaje się jej osiągnąć swe cele. Wszelkimi jej poczynaniami rządzą zasady ścisłe i stałe, które w życiu stosuje z precyzją i pewnością powodzenia. Jest to bowiem zawsze charakter niezależny, obdarzony wiarą w siebie i zdecydowaniem oraz wytrwałością.
Pochodzenie:hebrajskie
Zdrobnienia:Sarunia
------------------------------
Znaczenie imienia SaraImię Sara
Sara to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza "księżniczka".
Liczbą przypisaną imieniu Sara jest jedynka, która wskazuje na osoby o przywódczym charakterze i nieprzeciętnym intelekcie. Planetą przypisaną dla imienia Sara jest Księżyc, a znakiem zodiaku Byk.
Osoba nosząca imię Sara jest osobą, która odznacza się powagą i cierpliwością. Jest to osoba bardzo ambitna, mająca konkretne cele w życiu i do tych celów dążąca. Sara jest osobą bardzo ostrożną i zanim zrobi jakiś krok 1000 razy go przemyśli. Każdy krok dokładnie planuje, jej życie jest bardzo poukładane i nie ma w nim miejsca na ekscesy, czy impulsywne zachowania. Od dziecka, jak na swój wiek jest nadzwyczaj poważna i dorosła. Lubi jednak dowodzić i rozkazywać innym, nie znosi, gdy ktoś kieruje nią. Musi być zawsze w centrum uwagi. Sara lubi być chwalona i nie znosi krytyki. Jest dość egoistyczna, jednak ma grono znajomych. Lubi być niezależna i czuć się wolna, choć z tej wolności nie korzysta. Sara jest wytrwała i wierzy w siebie i w swoje umiejętności. Nigdy się nie poddaje, walczy do upadłego, nawet po trupach. Nie ma sumienia. Miłością się bawi - to jedyna sfera jej życia, w której nie jest tak ostrożna jak zwykle.Jak na księżniczkę przystało kocha wygody, luksus i pieniądze. Często tylko dla tego wychodzi za mąż i tak da się wkraść w jej łaski.
Zawodami, w których idealnie będzie czuć się osoba nosząca imię Sara są: modelka, aktorka, bizneswomen.
Zdrobnienia: Saruś, Sarunia
Imieniny: 19 stycznia, 13 lipca, 20 sierpnia, 9 października
--------------------------------------------------------
Potrafi przezwyciężyć największe życiowe trudności. Uwodzicielska, pełna majestatu i wdzięku, ale jest skryta i trochę nieśmiała. Jak winorośl, potrzebuje oparcia, by w pełni rozkwitnąć. Unika kontaktu ze światem, z tłumem, jest trochę dzika. Aby nie pokazać po sobie, że dana sytuacja wstrząsa nią lub wzrusza, nadmierną pobudliwość ukrywa pod pozornym chłodem. Może się wydawać nawet nieczuła i obojętna. Ma przy tym arystokratyczne maniery i nie lubi jarmarcznych rozrywek. Nie lubi się uczyć, edukację zdobywa z poczucia obowiązku. Jeśli potem wybiera ognisko domowe, jest doskonałą gospodynią i idealną matką. Ale gdy zdobędzie absorbujący zawód, w większym czy mniejszym stopniu zaniedba życie rodzinne. Posiada dar przewidywania znaczących zmian w swym życiu. Ma doskonałą pamięć, ale jest średnio ciekawa. Nie wygłasza moralizatorskich sądów, nie robi wyrzutów, jej zachowanie cechuje godność, wierność, poszanowanie przyjętych zobowiązań. Uważa, że wszelkie próby narzucania komuś swego punktu widzenia albo swej osoby są chamstwem. Przywiązuje dużą wagę do przyjaźni, zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami.
Ciężko przeżywa zdradę lub porzucenie, jest wrażliwa na porażki, zwłaszcza uczuciowe. Jest pełna rezerwy, co nie wyklucza porywów zmysłów, gdy trafi na idealnego partnera. Gdy się do kogoś przywiąże, to na długo, albo nawet na zawsze. Dlatego jest pełna rezerwy i ostrożności przy wyborze. Nieraz przez długie lata czeka na „księcia z bajki”. Trzeba dobrze ją poznać, by nie zranić, czy nie dotknąć. Nie lubi wyjaśniać zawiłości swego charakteru, pragnie by „książę z bajki” zrozumiał ją w pół słowa... Szczęśliwe małżeństwo albo interesujący zawód będą dla niej motorem działania. Powinna uświadomić sobie własną wartość.
-------------------------------

Zgadzam się z pierwszym i ostatnim tekstem, bo ten środkowy, to moje całkowite przeciwieństwo! A jak było o na religi o Izaaku, i jak pani powiedziała, że jego natką była... Saraj, to wszyscy automatycznie wpatrując się we mnie, i to takiej wzrokiem... Gały im wylażą! Po prostu, jakby się mnie bali! A ja się rozglądam dookoła i... Pękam ze śmiechu! xD xD

_________________
Powrót do góry
modelka89



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 7:41 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Chrysty2 napisał:
Napisze swoje imie od tyłu ALUJ

Lovie- też jestem Jula
_________________
Alexsis
Like sweet life.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Molunia :3



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 6110

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 7:52 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ja nazywam się Katarzyna(Kasia) co oznacza "czysty,bez skazy" :3 Very Happy Very Happy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna
_________________
#Directioner
#Kwiatonator

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mimiwiola



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 5604

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 6:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ola, nwm, co znaczy...
_________________

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Camilla <3
Gość





PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 7:25 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Magdalena, Oznacza: pochodząca z Magdalii LoL xD
_________________
Powrót do góry
xAlu
Gość





PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 9:08 pm    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Ala ~ lubię 
_________________
Powrót do góry
lola_12



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 1395

PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 6:07 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem
Weronika ma niełatwy charakter. To kobieta zdecydowana, pracowita, nieco chmurna, zazdrosna, ale posiadająca bogactwo czułości i miłości. Posiada skłonność do zamykania się w sobie i nie zawsze ujawnia swe myśli i uczucia. Jest nawet skryta. Ma wielką pewność siebie i dużą dozę zdecydowania. Weronika to kobieta dobra, zaradna i godna najwyższego zaufania. Posiada duże doświadczenie życiowe, toteż chętnie służy innym radą.
_________________
Mój blog :
www.bo-my-kochamy-top-model.blogspot.com
Zapraszam ! ^


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Top Model Strona Główna -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group